Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Otočná hracia deka Lamaze Oceán. Máte skúsenosti?

liavan
10. jan 2015

Ahojte, aké s ňou máte skúsenosti? Páči sa deťom? Rozmýšľam, že ju zadovážim 3 a pol mesačnej dcérke, pretože sa jej na brušku nepáči dlhšie ako minútu a dúfam, že táto hracia deka ju v tom bude motivovať. Alebo myslíte, že to bude práve z toho dôvodu zbytočná kúpa? Ďakujem za každú odpoveď 🙂

miku1
10. jan 2015

Osobne si myslím, že sú to zbytočne vyhodené peniaze. Ak jej na deku dáš kopu hračiek, bude to podľa mňa rovnaký efekt. 🙂 A za usporené peniaze, kúp niečo užitočnejšie 🙂

lyzzy
10. jan 2015

Lamaze....áno,je to milucke,hebucke.....všetky tie zvieratká sú jak z obrázku ale 90% ceny platis len za tych šesť písmen.....za značku...čistý biznis

marosko256
11. jan 2015

Ahoj, ak mozem odporucit, tak my sme kupovali hraciu deku na oblecsvojebabo.sk a bola ovela lacnejsia. Je inej znacky ale myslim si ze znacka v tomto pripade rolu nehra, ide vic o farby a motivy 😉

tana2278
11. jan 2015

Velmi zavisi od dietata. Syn taketo hracky igoroval, dcera sa vyhrala za dvoch.

simca06022011
11. jan 2015

my sme mali znackovu hraciu deku ale nie "otocnu", ten system sa mi velmi nepaci... neviem sa s tym nejak stotoznit, babo ma samo vyvinut snahu pootacat sa a pod a nie byt na tanieri... ja som bola s hracou dekou spokojna, mala sa v nej vyhrala.. nie nejak extra dlho (rychlo jej bola mala), ale pomohlo... ja som to uprednostnila pred hojdackami/lehatkami a kto vie cim dalsim 🙂))

Tu začni písať odpoveď...

Odošli