Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Overený monitor dychu

panir
9. okt 2021

Ahojte dámy prosím poraďte overený monitor dychu. Rozhodujem sa medzi Nanny alebo Angelcare AC027. Mate neiktora skusenost? Vdaka za kazdu radu. 🙏🏼

hygienka
9. okt 2021

@panir mali sme babysense 2, spokojnosť. Ale za mňa odporúčam požičať z nemocnice alebo poisťovne, na pol roka 35€, Union dáva zadarmo, dlhšie ho používať nebudeš a keby si chcela vieš si to predĺžiť. A máš istotu, že je kalibrovaný

mimina_h
9. okt 2021

Ja som nanny vymenila za babysence. Ten sa da kalibrovat a je to certifikované ako zdravotnícka pomôcka. Ale 100 ľudí 100 chuti.

e3v3a3
9. okt 2021

@panir my máme babysense 2 pro. Malý má pol roka ale budeme ho používať čo najdlhšie sa bude dať, keďže spí v inej izbe ako my. Ale aj keby spal s nami by som mu ho nechala.citim sa kludnejsie

panir
autor
9. okt 2021

@hygienka poziciavat si nechcem rada by som si kupila novy a mala svoj nakolko neplanujeme iba 1 dieta. Ale dakujem za radu 😊

hygienka
9. okt 2021

@panir
Áno, všetko chápem,ale keď ten monitor bude stáť rok a pol v skrini napr, budeš ho musieť dávať kalibrovať, teda ak si chceš byť istá, že správne funguje a kalibrácia tiež niečo stojí. Skús pogooglit ;)

hygienka
9. okt 2021

@panir to ti teraz radím ako zdravotník

selu11
9. okt 2021

@hygienka Neviem ako to majú iné značky ale babysense kalibrovať netreba, kalibruje ho výrobca a firma Sewex vykonáva len kontrolu, ktorá je zbytočná ak monitor funguje. Cena kontroly do 30€, prípadná oprava zhruba 5€.

hygienka
10. okt 2021

@selu11 no to je ta kalibrácia, resp kontrola. Keď si vezmeme, že nový stojí okolo 120€ a kontrola dajme tomu 30€ ako píšete, tak podľa mňa sa to vôbec neoplatí. Ale ja nikoho neprehovaram, len píšem svoj názor. Rozhodnúť sa musí každý sám.

marianna_peskova
10. okt 2021

Odporúčam Nanny.

javiemneviem
10. okt 2021

@panir tiež som nechcela požičať, ale mať nový, svoj. Plánujem ho používať tak dlho, ako to bude možné nechcela som byt obmedzená dobov 6 mesiacov. My mame nanny a max spokojnosť. Malý ma 5 mesiacov a už "cestuje" po postieľke, že ho ráno nájdem inde ako som ho položila a stále ho pekne zachytí, keď nejakou časťou tela na ňom leží 🙂

panir
autor
10. okt 2021

@javiemneviem dobry den a mate tento? 🙂 ako casto ho treba kalibrovat?

domka222
10. okt 2021

@panir nanny sa nedá kalibrovať. Má životnosť dva roky a potom sa kupuje nová doska

javiemneviem
10. okt 2021

@panir nekalibrovala. Sestra ho ma už 5 rokov pri 2. dieťati teraz a stále všetko tip top 🙂