Overený monitor dychu

panir
9. okt 2021

Ahojte dámy prosím poraďte overený monitor dychu. Rozhodujem sa medzi Nanny alebo Angelcare AC027. Mate neiktora skusenost? Vdaka za kazdu radu. 🙏🏼

hygienka
9. okt 2021

@panir mali sme babysense 2, spokojnosť. Ale za mňa odporúčam požičať z nemocnice alebo poisťovne, na pol roka 35€, Union dáva zadarmo, dlhšie ho používať nebudeš a keby si chcela vieš si to predĺžiť. A máš istotu, že je kalibrovaný

mimina_h
9. okt 2021

Ja som nanny vymenila za babysence. Ten sa da kalibrovat a je to certifikované ako zdravotnícka pomôcka. Ale 100 ľudí 100 chuti.

e3v3a3
9. okt 2021

@panir my máme babysense 2 pro. Malý má pol roka ale budeme ho používať čo najdlhšie sa bude dať, keďže spí v inej izbe ako my. Ale aj keby spal s nami by som mu ho nechala.citim sa kludnejsie

panir
autor
9. okt 2021

@hygienka poziciavat si nechcem rada by som si kupila novy a mala svoj nakolko neplanujeme iba 1 dieta. Ale dakujem za radu 😊

hygienka
9. okt 2021

@panir
Áno, všetko chápem,ale keď ten monitor bude stáť rok a pol v skrini napr, budeš ho musieť dávať kalibrovať, teda ak si chceš byť istá, že správne funguje a kalibrácia tiež niečo stojí. Skús pogooglit ;)

hygienka
9. okt 2021

@panir to ti teraz radím ako zdravotník

selu11
9. okt 2021

@hygienka Neviem ako to majú iné značky ale babysense kalibrovať netreba, kalibruje ho výrobca a firma Sewex vykonáva len kontrolu, ktorá je zbytočná ak monitor funguje. Cena kontroly do 30€, prípadná oprava zhruba 5€.

hygienka
10. okt 2021

@selu11 no to je ta kalibrácia, resp kontrola. Keď si vezmeme, že nový stojí okolo 120€ a kontrola dajme tomu 30€ ako píšete, tak podľa mňa sa to vôbec neoplatí. Ale ja nikoho neprehovaram, len píšem svoj názor. Rozhodnúť sa musí každý sám.

marianna_peskova
10. okt 2021

Odporúčam Nanny.

javiemneviem
10. okt 2021

@panir tiež som nechcela požičať, ale mať nový, svoj. Plánujem ho používať tak dlho, ako to bude možné nechcela som byt obmedzená dobov 6 mesiacov. My mame nanny a max spokojnosť. Malý ma 5 mesiacov a už "cestuje" po postieľke, že ho ráno nájdem inde ako som ho položila a stále ho pekne zachytí, keď nejakou časťou tela na ňom leží 🙂

panir
autor
10. okt 2021

@javiemneviem dobry den a mate tento? 🙂 ako casto ho treba kalibrovat?

domka222
10. okt 2021

@panir nanny sa nedá kalibrovať. Má životnosť dva roky a potom sa kupuje nová doska

javiemneviem
10. okt 2021

@panir nekalibrovala. Sestra ho ma už 5 rokov pri 2. dieťati teraz a stále všetko tip top 🙂