Pampers Premium care divno voňajú. Je to normálne?

mimi21mimi
12. jan 2011

Baby, mate niekto skusenosti s tym, ze Pampers premium care tak divno vonaju? My sme dnes stvorky kupili prvykrat v Tescu v akcii a neviem, ci ich mozem malej dat.
Diky za odpovede.

janka2732
12. jan 2011

Ja ich použivam a tiež ich kupujem s tesca tak neviem.... nikdy sa mi nezdali žeby čudne voniali aj nam už treba dokupit tak uvidim ..... 😀

ela2710
12. jan 2011

ahoj ani mne nevonali ani tie vlhcene vreckovky premium care, ja radsej kupujem tie obycajne pampers tie tak divne nevonaju 🙂

a este moja skusenost s tymi vlhcenymi servitkami, dostala som ich v nemocnici tieto care ked som sla domov, a nielenze divne vonali, ale este sa mi zdali aj dost suche a dostala som k tomu tri tieto plienky a hned som ich supla do kosa, mne ten pach proste vadil

raona
12. jan 2011

..mne zas tak divno vonaju Pampers Sleep and Play... 😉 a nekupujem ich v len v tescu...
ale v pohode ich malej davam....

maryanna
12. jan 2011

áno premium care voňajú divne.....ako z drogérie nejaké prípravky.....

zebricka23
12. jan 2011

my ich mame a nemam pocit ze nejako divne vonaju....mame zatial jednotky a maju podla mna rovnaku vonu ako tie klasicke......

hori
12. jan 2011

ak myslis vlhcene obrusky sensitive, tak ano, vonaju divne, aj mne to vadi... ak mas na mysli plienky, tak tie nevonaju nijako, aj ked k stvorkam sme sa este nedopracovali, zatial sme len na trojkach...

inffinity
22. feb 2011

aj mě smrdí 😉 ale dáváme je normálně 😎

lussy666
22. feb 2011

hej, smrdia...:D tieto a este take tie oranzove...

mircalla
23. feb 2011

suhlas...ja radsej tie druhe pampersky

kvetinka211
23. feb 2011

celkovo su nejake divne tie premium care ... ta uzasna sietka co je na povrchu sacej vrstvy sa babatku obcas neprijemne nalepi na zadocek .. obycajne pampersky su lepsie

sampo
23. feb 2011

mne vsetky pampersky divne vonaju.. prilis chemicky, velmi ich nepouzivame...

bealondyn
23. feb 2011

ano 4 vonaju divne, teda mne vyslovene smrdia, tak chemicky ako tu uz bolo spomenute. 😒 ale tie oranzove sleep and play vonaju pekne. 😀

klementina
23. feb 2011

podla mna tiez smrdia, aj care aj sleep and play, ale tie klasicke su v pohode, tie nevonaju ani nesmrdia, ked bola mala babo a dostala sme tie oranzove ani sme ich nepouzivali, uz hned pri otvoreni mal ovanul taky pach z toho parfemu, ze som sa fakt bala. pouzivali sme len tie klascike modre. ale teraz ked uz je vacsia, ccca pol roka dozadu ich uz kupujeme bezne, kedze su najlacnejsie a v pohode, nic z nich nemala.
len tiez by ma zaujimalo, kedze sa mi zdaju tie oranzove rovnako dobre ako klasicke, ze naco ich napustaju nejakymi smradmi -aby boli lacnejsie, ci co ? 😒 nechapem

nattou
24. feb 2011

staršiemu som dávala pampers active baby, premium care ešte nevyrábali...ale dlho to nebolo, lebo tá aloe vera, či čo to tam akože malo chrániť detskú pokožku, nám tak akurát robila dermatitídu...tak sme potom používali všetko možné od huggies, tesco až sme nakoniec skončili pri baby love z Rakúska, boli lacné, tenké, super. Teraz pri druhom používam tieto pampersky premium care a sú dobré, aj keď "smrdia" chémiou, ale aspoň nerobia exzémy, ako tie voňavučké active baby. A skúšam prejsť na látkovky, uvidíme 😎
Inak nie je sa čo čudovať, že smrdia, bielia to chlórom, bohvie z akej umeliny sú vyrobené, keď sa to ani za 1000rokov nerozloží........ 🙄

trinity525
24. feb 2011

aj mne smrdia 😖

babatko88
24. feb 2011

ja ich kupujem tiež raz za čas, ale nie v tescu ale v DMku, inak používam normálne pampersky, ale mne nevoňajú divne, celkom normálne

renatka100
24. feb 2011

podla mnasu napustene nejakou chemiou. A to nielen tie premium, vsetky. Ja sa ich uz chcem zbavit, Huggies nemaju vobec ziadny zapach.

stanislavao
24. feb 2011

oranzove pampers sleep & play su lacne preto, lebo nemaju take pruzne tie bocne zapinacie pasiky. su na pevno, tak ked ich zatiahnete, mozu tlacit, a ked nezatiahne, tak mozu pretekat. ostatne pampersky maju pruzny pas. a citam, ze vam vsetkym smrdia, mne zasa vonaju. huggies som neskusala, lebo pri prvom synovi pred 5 rokmi som ich kupila, ale stale mi pretiekli a mal mokre body aj pancusky. pampers mi to nerobia. bud active baby, alrbo premium care pouzivam.

christie
24. feb 2011

premium maju divnu vonu, teda to nie je vona, ale su kvalitne, som spokojna, maju dobre zapinanie. My uz kupujeme 2ky. Mam na striedacku Active, Sleep and Play, Premium a z DMky Babylove. Premium su najmaksie a aj najvyssie, z DMky su strasne tvrde. Sleep and play smrdia od kamiliek a moze to byt pre niekoho alergen. My sme sa zatial zo ziadnych nastastie nevyhadzali. Ale je pravda, ze tie Premium najviac smrdia