Pampers z Rakúska a u nás. Je v nich rozdiel?

zuzu4321
17. jún 2018

Ahojte! Neviete mi prosím poradiť, či sa oplatí kupovať plienky PAMPERS v Rakúsku (Hainburg, Kittsee)? Je tam dáky rozdiel v kvalite? Alebo sú ako u nás vo "východnom bloku"? Ďakujem za rady

hiebi
17. jún 2018

@zuzu4321 skus v DM znacka baby love pouzivaju ich moje kolegyne a nevedia si vynachvalit

yanni
17. jún 2018

@zuzu4321 Ano, je rozdiel.

zuzu4321
autor
17. jún 2018

@hiebi zatial su moj favorit Babylove, ale DMka ma uz stve kvoli tomu ich super systemu :/ Tak zistujem dalsie alternativy... moc sa mi iba kvoli plienkam nechce chodit do Rakuska... ale ked by mali byt lepsie ako tie nase slovenske pampers...

pininka
17. jún 2018

Ano je tam velky rozdiel, aj dnes mi mama doniesla jeden velky sacok z rakuska

robin30
17. jún 2018

Pampers je najhorsie co moze byt babylove su top a to mam stvrte dieta takze odskusane vsetko mozne

homolca
17. jún 2018

pozri si na obale..kazde pampers maju krajinu povodu...podla mojej skusenosti uz aj hainburg ma len made in poland a tie su rovnake ako nase...ak si ich este nemala skus len jedno balenie, vela deti ma na ne alergiu

renatka100
17. jún 2018

Pampersky strasne smrdia chemiou aj tie rakuske. Ja kupujem babylove v rakusku aj na slovensku, vyzera te su rovnake a chicco tie su naj ale jedna vychadza na 0,30 eur.

eliska13
17. jún 2018

@zuzu4321 aký má DM systém?Pampersky z AT sú lepšie,a aj cenovo.Pozri si kedy sú v Bipe baby day vtedy sú Hippky, plienky mínus 20% je to na ich stránke vtedy som kupovala.tie Chicco sa mi nepáčia strážila som susede babo a hneď pretiekli

ejka07
19. jún 2018

Je tam rozdiel,ale aj cenový,jedine fakt nakúpiť počas akcie.Ja v Rakusku kupujem len kozmetiku a vlhcene utierky.Umňa vedú plienky z Lidla,a to som odskúšala fakt všetky.Pampers boli fajn 1ky,ostatne ten gél,či želatína či čo to je mal furt na pipiku,tescove tiež neboli zle,ale keď už liezol,boli dosť veľké,zavádzali medzí nozkami,babylove,v Rakúsku lacnejšie ako na SK: u mňa čistá katastrofa:zadok mal z nich červený (a to ja prebaľujú často) Jednoznačne Lupilu a je jedno či AT,alebo SK

silvi300
26. jún 2018

@zuzu4321 Ja som bola s Pamperskami veľmi nespokojná, malý stále bol precikaný, kým som používala Pampersky. Vymenila som Pampersky za Babylove z DM a veľmi veľká spokojnosť z mojej strany. Nikdy už neprecikal ani jednu plienku, odkedy používali sme Babylove.

pininka
26. jún 2018

Posledne pampers co mi nasi doniesli z rakuska sice nesmrdia ako nase, ale prvykrat sa mi stalo za sa mala prepisala,co ona inak piska dost malo.