Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pediped g´n´g, Shooshoos verzus Littlebluelamb - squeaky

soulnicka
24. aug 2015

Milém mamičky prosím pomôžte mi rozlúštiť dilemu, aké sú naj barefootky na jeseň pre 17-18mes. bežca? Pediped g´n´g, shooshoos, alebo Littlebluelamb-squeaky. Vďaka.

maciatkolulu
24. aug 2015

@soulnicka my mame shooshoos,su pekne, celkom fajn sedia, ale rychlo sa znicili, teda vyzeraju biedne ☹ , nitky trcia a tak. Mame aj Livie&Luca a tie su super. Tie odporucam. Cenovo uplne rovnake. Maly ma dva roky.

soulnicka
autor
24. aug 2015

@maciatkolulu Dakujem za odpoved. A su shooshoos ok aj pre uzsiu nozku?

lepejka
24. aug 2015

@soulnicka My máme výbornú skúsenosť so shooshoos, dcéra má užšiu nožičku a topánočky sme nezničili, naopak, vyzerajú stále ako nové 🙂

raffaella
24. aug 2015

moja dcerka teraz nosi Pediped Original a Grip'n'Go. Avsak zevraj tie Grip'n'go nie su barefoot, ale mne sa pacia, su velmi ohybne, pohodlne, maju vpredu vela priestoru. Teraz idem objednavat Kidofit a zrejme este jedny Originals.

maciatkolulu
24. aug 2015

@soulnicka tak nas ma dost tlstucku nozicku, tak neviem. Nevravim, ze su tie topanocky zle, ale ked porovnam, taknurcite kvalitou a aj pohodlnostou pre mna je vitaz Livie&Luca. A aj dizajnom.

katrinka8
24. aug 2015

@soulnicka - my máme LBL, ale tie sú pre širšie nožičky a vysoký nárt, čiže Ty asi hľadáš na užšie nôžky, či?

lukukuk
24. aug 2015

.

soulnicka
autor
25. aug 2015

@katrinka8 Ano, vadi to, ked je na normalnej nozke siroka botka?

vedorka
25. aug 2015

@soulnicka odmeraj malemu nozicku, na papieri v stoji a obkresli, tak zistis presnu dlzku a hlavne sirku. na nete napr. na barefootky.sk, capacky.sk atd kde predavaju tieto modely si najdi podla dlzky cislo a napis im, nech ti premeraju dlzku a hlavne sirku. dlzka plus 1 cm a sirka plus par mm, max 0,5 cm - tak by mali byt velke topky. su tam rozdiely a inak ako premeranim konkretnych modelov to nezistis. little lamb blue su vacsinou najsirsie, potom shooshoos a nakoniec pediped. komunikujem s nimi mailom, aj telefonicky a potom objednam, zatial vsetko sedelo, poradia, su ochotni.

vedorka
25. aug 2015

@soulnicka a vadi, ak je na normalnej nozke siroka topanka 🙂 uz som take videla 🙂

soulnicka
autor
25. aug 2015

@vedorka Dakujem pekne, nozka pomerana, no zatial som skor riesila dlzku, takze vyberam aj podla sirky...dakujem este raz. S)

vedorka
25. aug 2015

@soulnicka poznas skupinku tu na MK: bose nozky, zdrave obuvanie nasich deti? daj sa pridat, je tam vsetko, recenzie na barefootovu obuv, porovnanie, bazar, internetove linky, aj baby ti poradia. 🙂

soulnicka
autor
25. aug 2015

@vedorka Ano, ano, uz ma tu niekto pridal...este raz vdaka.

katrinka8
25. aug 2015

@soulnicka - no, mohlo by vadiť, lebo by sa mohla vyzúvať, nemusela by topánočka držať. Dcérka má napr. úzku nohu, čo sa členku týka (čiže vlastne ona nemá vysoký nárt), má širšiu len prstovú časť, a už sa mi stalo, že jej topánka konečne sadla, čo sa chodidla týka na šírku, ale aj keď bola zapnutá okolo "členku" nadoraz, plávala jej noha, pri chôdzi jej ju úplne vysúvalo dopredu a prsty šúchala po zemi napriek tomu, že mala nadmerok cca 1,5 cm. Boli to sandálky, tak to tam bolo pekne vidieť.
LBL sú na širšie nôžky práve s vysokým nártom.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli