Pevný mantinel do postieľky

ivana119
29. jan 2022

Zdravím mamičky.

Prosím vás, poraďte nejaký vhodný mantinel do drevenej postieľky. Syn bude mať 8 mesiacov, je to veľmi živé dieťa a začína sa stavať na nôžky. Momentálne mám mantinel (skôr len látku), ktorý bez problémov dokáže rozviazať, stiahnuť na seba a tak ho veľmi nechráni pred pádom. Vopred ďakujem za odpovede. 🙂

es2021
29. jan 2022

@ivana119 presne nad tymto som zacala uvazovat vcera pri mojom polrocnom..uz mi to tym ako sermuje ruckami parkrat rozviazal 🤭 som zvedava na rady

certik302
29. jan 2022

@ivana119 dobrý deň,u mňa v inzeráte je čo som šila,keď som mala syna maličkého,minimálne používané,ak by sa vám páčil a bude vhodný,tak kľudne napíšte.dakujem

babovka2321
29. jan 2022

@ivana119 ja len podotknem, ze pozor, aky mantinel das, lebo moje dieta si z neho robilo schodik, zeby ti dieta potom z postielky nevyskocilo, ked sa stavia na nozky 🙂

monillia
29. jan 2022

Dôležité je aby sa mantinel uvazoval na viacerých miestach a z vonkajšej strany tak aby dieťa ku tomu nemalo prístup.Rovnako je dôležité ako bolo vyššie spomenuté až si z toho neurobí schody

certik302
29. jan 2022

@monillia presne tak ako vravíte,ten čo som si sila ja a rada by som ho posunula ďalej sa viaže na viacero miestach na tyče v postieľke z vonku.

mareri
29. jan 2022

ja som vtedy kupila celu sadu do postielky z lovel. Mam dcerku, takže som jej vybrala ružovu farbu

ivana119
autor
15. feb 2022

@monillia práve v tom je problém, darmo mu ho zaviažem na aj zdola aj zhora, on je natoľko šikovný, že si ho sám zozadu rozviaže.😁

ivana119
autor
15. feb 2022

@ivana119 Ďakujem za rady. 😉Asi najrozumnejšie asi bude ušiť mantinel z molitanu. Nakoľo potrebujem vyšší aby mi zakryl celú bočnicu aj čelo.

monillia
15. feb 2022

@ivana119 dlhšie snurky,poriadne zamotať a zauzlit,neuviazať len na masticku

erickatt
15. feb 2022

@ivana119 ja som mala usity 25 rokov dozadu. Bol na slučky na gombiky kazde 2 tyčky. A bol od vrch az po spodok takze aj ked sme mali postielku uplne dolu, stale bolo fajn od steny. Bol len za hlavu a z boku. Pri nožičkach a odo mna nebolo nic
..

ivana119
autor
20. feb 2022

@monillia Tiež riešenie 🙂

ivana119
autor
20. feb 2022

@erickatt presne taký si predstavujem...akurát po celej postieľke, nakoľko cez deň máme svetlo v izbe a nemám sa mu kam ukryť, keď vstáva medzi cyklami a douspávam.😆