Plienky Babylove z DM. Som spokojná.Pridáte sa niekto?

zade
28. dec 2007

Pouzivam ich a som s nimi skutocne spokojna. Pridate sa niekto?
Co vsetko este z dm pouzivate pre miminka? Nemam na mysli len vecicky z kuponovej knizky. Totiz my dm v meste nemame a tak na nakupy chodieva manzel ked ide na sluzobku. Castokrat by mi kupil aj nieci viac, len ako chlap sa v tom moc nevyzna a ja mu neviem co povedat nakolko ten obchod nepoznam.
Vdaka.

lucilka
1. apr 2008

Ja som s plienkami Babylove nebola spokojná. Vyskúšala som ich, keď mala Martinka 3 mesiace. Mne to pripadalo, ako keby vnútri bola iba vata, ktorá sa strašne zhrudkavela, keď sa malá pocikala. Musela som ju veľmi často prebaľovať.
Začala som kupovať Huggies, tie sú super. Cenovo sú lepšie ako Babylove, ale oveľa oveľa lepšie. Snáď sa v DM polepšia a trošku pridajú na kvalite. A takisto ma sklamali Tesco plienky fialové. Kým bola malá maličká, tak boli super, ale keď sa už začala hýbať, tak už tak dobré neboli.

lucilka
1. apr 2008

Valhali, už som po tých ekologických pozerala. Napíš, aké sú, keď ich vyskúšaš, nech vieme 😉

mata79
1. apr 2008

Ja pouzivam plienocky Helen Harper - cervene a Tesco plienky na noc.
Citala som tu na fore, ze tie Babylove su dobre, a ked na ne bola akcia a k tomu zlava z DM kuponu, tak som ich vyskusala. Rovno to velke balenie a mama som co robit, aby som ich minula.
Nepacili sa mi. Presne ako pisa Lucilka, ked boli nacikane, ta vata bola tazka, trhala sa a padala dole.
Nebudem uz experimentovat...

mata79
1. apr 2008

A este sa mi maly v tom case nejak vyhadzal okolo cikulky. Neviem, ci to bolo priamo z tych Babylove plienok, lebo som vtedy kupila na kupony aj tie vlhcene utierky Johnsons baby. Tak neviem, z coho to bolo. Ked som prestala pouzivat, zmyzlo mu to.

lindda
1. apr 2008

cafte tak aj my ich pouzivame a dnes sa mi maly okolo pisinka vysipal ☹

zade
autor
2. apr 2008

No, ja som sa minule bavila so susedkou, ktora sa strara dcere o rocneho chlapceka, kym ona chodi do prace na temu plienky a vysiel mi z toho zaujimavy vysledok.
Pocas celeho dna, ked sa stara o chlapceka jej dcera vydeli 3 plienky!!! Od rana do vecera, pricom ma chlapcek 14 mesiacov. Strvrtu plienocku dostava na noc. Teda to je setrenie!!

My aj preto puzivame Babylove nakolko casto kakame, preto aj casto prebalujeme. Plienky mava casto tazke, ale este nikdy sa nerozpadli! Kazdopadne nam na nich vyhovuje aj pruzny pasik. Je pravda, mohli by stat troska menej.
Minule sme kupili aj keksikovu kasicku a je chutna - mnam 🙂

lyzenka
2. apr 2008

my sme tiez vcera kupili plienky babylove - a paci sa mi tam tiez ten pruzny pasik....zatial sa teda nerozpadla ani jedna... 😀
a pouzivame aj mliecko babylove - je super a presne take iste zlozenie ako Humana ci Lasana (akurat ze Humana obsahuje probiotika - tak teraz pouzivame Humanu, maly mal hnacky, tak kvoli tym probiotikam)....ale chut, zlozenie je presne to iste, aj odmerka... 😀

ingra73
10. máj 2008

mojmu malemu sa najviac osvedcili plienky pampers activ baby (a obrusky pampers, tie obrusky su sice drahsie oproti ostatnym, no v akcii sa daju kupit velmi vyhodne, a hlavne je ze po ich pouziti neni potrebne dupku kremovt, lebo su dostatocne kremove, vlhke,) ibaze ma strasne hneva, ze po nacikani, cize niekedy aj po dvoch hodinach ma mokre aj oblecenie, akoby presiakali tie plienky 😖 , sleep &play-tie su potrebne vymenit este castejsie, lebo su uplne tenulinke 😠 , co sa tyka plienociek babylove, tak naposledy sa mi uz aj z nich vyhadzal, ale to on takto reaguje na kazdu zmenu, tak ja neviem, mam doma este jedno uplne nove balenie babyloviek, neviem ci risknut a otvorit ich, lebo su ozaj dobre, nepresiakaju a maly je v nej aj po troch hodinach suchy-zvonku, vnutri je pravda ze ak su menej nacikane tak je vidiet, akoby sa rozpadali, ale hlavne ze nepretekaju, inac sa nam velmi osvedcilo Babylove telove mliecko s Aloe vera, perfektne vonia, a hlavne maly ma po nom uplne hladucku jemnucku pokozku, a to musime stale kremikovat, lebo ma nejaky nabeh na atopicky ekzem, teraz to akurat riesime aj u lekara, cakame za vysledkami, je na nieco alergicky, a obcas ma po ruckach a nozickach suche svrbiace miesta

ingra73
10. máj 2008

zabudla som dodat, ze urcite ak by sa maly po plienkach babylove neosypaval, tak im dam rozhodne prednost pred plienockami pampers-pretekaju, sklamali ma, a navyse som zabudla dodat dalsiu skusenost s novymi pampersami Giant pack-tie co maju flexi zipsy, bezia aj v reklame, tak tie mi maly niekedy v noci precika z boku a to tak, ze polka plienky je takmer sucha a vsetko je vlastne von, cize pyzamo a paplonik 🙄 , no je dost mone, ze niesu urcene na spanie, ale na pohyb 😀 😀 , ale to by mali uviest na balicku, nie? cize babylove plienky, pokial nema dietatko kozne reakcie urcite odporucam 🙂

ingra73
10. máj 2008

a este musim pochvalit kasicky babylove, ta keksikova je No.1, maly nejako neoblubuje kasicky, ale ta keksikova mu chuti 😎 😎

zabka1003
11. máj 2008

Ja som minulý týždeň prvýkrát vyskúšala babylove plienky a sú fakt perfektné, som s nimi veľmi spokojná 😉

maca793
11. máj 2008

ja malej kupujem len tesco plienky od narodenia, ale mama teraz kúpila plienky z DM, sú niečo podobné ako pampersky , majú ten naťahovací pásik, zdajú sa mi v celku diobré ale drahé ☹

annika
11. máj 2008

aj ja používam len tieto.ani raz som nemusela malého prezliekať, ako pri iných plienkach, Super!! 😵 😵 😵

silvia123
11. máj 2008

Používam plienky babylove a sú super, malému ide na ôsmy mesiac a skúšala som Tesco plienky štvorky a vždy mi ich precikal, musela som ho za noc aj tri krát komplet prezliecť, s babylove sa mi to nikdy nestalo, perfektne mu sedia na bokoch, tie tesco plienky úplne odstávali. A taktiež vlhčiace obrúsky babylove sú veľmi dobré, mávajú na ne akcie a sú aj cenovo výhodné. Inak aj tie plienky kupujem čo najväčšie množstvo keď využívam kupón na 10% zľavu, vtedy sú cenovo rovnaké s tesco plienkami. Doporučujem ich určite.

val01
11. máj 2008

ahojte,
ja som tiez zacala pouzivat babylove plienky, kedze pampersky zacali vyrabat s aloe vera a to malickemu nerobilo dobre..ako aj ingra pisala, v noci mi ich malicky vobec neprecika, co sa stalo aj pri huggies, preto ich kupujem, som s nimi spokojna aj ked niekedy to vnutro je tazke, hlavne rano, ked prebalujem 😉 ale nemusim v noci prezliekat maleho a celu postel...takze tiez odporucam, sme spokojni 🙂 a pouzivam aj tie biele utierky,su super.. 😉

val01
11. máj 2008

vyskusala som aj plienky Alana, ale tie ma az tak neoslovili...
valhali, ked ich vyskusas daj info, ci si bola spokojna 😉 dufam, ze sa mate fajn s Emmkou 😎

janina77
27. jan 2009

Ahojte,
maminy, ktore mate aktualne skusenosti s plienkami Babylove, prosim napiste, ake su teraz. Ja som ich mala cca pred rokom, velkost 3-6 kg, a nebola som velmi spokojna, lebo to jadro sa po zacikani zbilo dokopy, a niekedy z nich zostavali tie male gulicky na zadocku.
Ja pouzivam plienky z Tesca alebo Hypernovy, velkost 4-9 kg, a som s nimi spokojna, vydrzia mi aj celu noc a maly ich neprecika, ale mam nejake zlavy do DM, tak chcem vediet, ci sa mi oplati ich kupovat, ci nebudem moc nadavat 🙂.
Dakujem za postrehy.

alusha
28. jan 2009

my sme s nimi velmi spokojni, kupujeme len tieto, tesco a pampers 🙂 podla mna su ovela lepsie ako z hypernovy euroshoper... ale kazdemu dietatku vyhovuju ine plienocky... nasmu malemu sa ani raz nezbili dokopy

susik77
28. jan 2009

ja som velmi spokojna 😵 kupujeme teraz 4+ na 10-20 kg. mala vypije celu flasu caju v noci+nad ranom flasu mlieka a vydrzia 😵 😵 😵
a pocitali sme, ze nas vyjdu lacnejsie ako Tesco 😉

alusha
28. jan 2009

aj my kupujeme velkost 4+ a fakt su super, hlavne to pruzne zapinanie... zbierame body a uplatnujeme si zlavy, taj vyjdu super

a_rianna
28. jan 2009

Ja mam 2 baliky, a neviem čo s nimi, davam mu ich len na doma, lebo ja nie som s nimi teda spokojna. ked sa malý pocika zbije sa to do kopy, a su strašne hrube kupila som na skušku tie v tej krabici pred vianocami a ešte stale mam balik a pol. Lebo som sa vratila k pamperskam, tie mi naj. vyhovuju.

Ale z DM kupujem utierky na zadok, nejaku kozmetiku, a dalšie veci :_)

susik77
28. jan 2009

mne zase pampersky precika za 2 hodiny ☹ asi zavisi. moja strasne vela pije-aj 1.5 litra denne a v noci okolo pol litra 😖
tak jedine co vydrzi, su dm-babylove a tesco. a tie dm nas teda vyjdu najlepsie. tiez vyuzivame zlavy.
ja z dm kupujem este bio-kozmetiku-weledu a niekedy hippky-s tou zlavou to vyjde super 😵

sassi
28. jan 2009

a_rianna - presne tak, zbiju sa dokopy do takej hrče a ešte aj absorbent prechádza na kožu
ešte kym dieťa leží, da sa ... ale ako začne chodiť, su uplne nanič
ja som ich potom domíňala cez den ked spal, alebo prebalovala každe 2 hodiny (takže som minula nie 4-5 ... ale 7-8 plienok denne 😒 ) a na noc som ich nedavala, lebo ich precikal

stvura
28. jan 2009

Ja som s nimi zatial spokojna, no uvidime potom ako zacne lozit a chodit. Zatial kym sa len prevaluje mame spotrebu 5-6 plienok denne, este ich neprecikal ani neprekakal.

kamik.h
3. feb 2009

my sme začali použivať plienky DM iba začiatkom januára ale sme veľmi spokojný. zatiaľ sme mali skúsenosť s tescovými a haggieskami ale tieto DM sa mi páčia asi najviac. a aj cena bola lepšia ako pri teskových.
okrem toho sme začali kupovať mliečne kaše ktoré malému chutia.

jannicka
4. feb 2009

my skusame na noc a navonka zatial sme nenasli favorita :( huggies sa zle obliekaju, sleep and play pretekaju cez boky....activebaby zatial ako tak.... cez den po dome pouzivame ekoplienky alana z DM, nie su uplne eko ale su viacmenej papierove daju sa kompostovat tak trosku prispievame 🙂 su inac super, co sa tvaru tyka a obliekania uplne najlepsie... 🙂

evinka7
11. feb 2009

Predám 1balenie plienok DM Alana-chýba len 1kus, neviem však už, aká je cena v dm, ale určite predám lacnejšie. 😉

tinka08
11. feb 2009

my používame babylove maxi aj newborn na sme spokojní. kupujeme maxi balenia v krabiciach a našťastie aj keď sa vycikáme viackát plienky sa nezbijú. minieme 5-6 ks za deň. aj cena zaujímavá, kupujeme krabicu maxi 7-18kg 84ks za 399 Sk / 13,25 € a ešte sa dá získať aj zľava. teraz ich robia už aj s elastickým pásikom. vyzerá to ako keby inovovali. používali sme pampers - pretekali+vysoká cena, huggies classic - hrubé, huggies premium - vyhovovali ale vyššia cena.
z DM používame aj tekuté žlčové mydlo - môžem odporučiť na všetky biologické škvrny 😉 .

nanika
12. júl 2009

Ide ma porazit, babylove plienky pouzivame uz dlhu dobu a teraz toto. Maly sa z nich zacal vyhadzovat na chrbatiku. Kde sa stala chyba, nevie niekto, ci nebola zasa nejaka inovacia? Lebo sa mi nezda... Najprv som si myslela, ze kvoli tomu, ze je teplejsie, ze sa v tych miestach viac poti. Ale bolo aj chladnejsie a vysypany je aj tak. Bojim sa skusit teraz ine, na tieto sme boli zvyknuty, este si tak myslim, ze mozno tie Alana... momentalne to riesime bavlnenym kuskom plienky pod papierovou cez krize.

ooxy
12. júl 2009

ahojte...aj my pouzivame bud pampers alebo DM plienky...a som spokojna...