Plienky DM Babylove

30. mar 2022

Ahojte, pouzivala som jednotky aj dvojky babylove DM ktore boli uzasne , a ako som presla na trojky som zacala citit velmi skoro po prebaleni ze drobec sa hoci len trosku pocikal hned to bolo citit normalne cez oblecenie, tak som skusala rozne znacky ale ziadne mi materialovo nesadli ako DM tak som bola sklamana tak sme presli na babybaby soft no a teraz ked ideme na 4ky, vyskusqlq som znova DM - po 1 noci totalny smrad z plienky akoze otras, mam aj nejake Happy a z tych necitit az ked je veeeeelmi pocikana, qle tootoo DM , aj vy ste to postrehli??

diamond007
30. mar 2022

Nie. Mám trojky a bezproblémov

selu11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selu11
30. mar 2022

Tiež sme nepostrehli žiadnu zmenu, stále sme spokojní.

nikpa
30. mar 2022

Akože cítiš moč? Ale to nemusí byť dané plienkou. Dieťa rastie, vyvíja sa a moč môže raz proste pachnuť viac a inokedy menej. Tiež to môže závisieť od jedla, od množstva a druhu tekutín. Ja by som z toho tragédiu nerobila pokiaľ vám plienky inak sedia. Práve naopak, vieš, že nie sú napustené žiadnym umelým parfumom proti pachom ako napr. pampersky, mne zase na tých vadilo, že boli parfumované, čo je len ďalšia umelina. Radšej mám plienky bez takýchto umelých prísad, aj za cenu pachu...

julie19
30. mar 2022

Mame Babylove od 1 až po 5 odskúšané a nepostrehla som žiadne zmeny pachu alebo tak … ja som spokojná … ale teda tie klasické plienky, nohavičkove babylove mi prídu take ..”tvrdé” alebo ako to mám nazvať … 🤷‍♀️ chvalabohu mala spolupracuje pri prebaľovanie tak možme mať stále tie klasiky

katie253
30. mar 2022

Za náš tiež super, všetky veľkosti.

zuzks5
30. mar 2022

@katie253 velmi dobre co sa tyka ceny aj kvality. ako ja im fakt nema co nejak vytknut

majki_ki
30. mar 2022

Mne osobne od trojky vyššie samotané plienky plienky divné smrdeli už pri otvorení :D ale stále ich považujem za najlepšie, čo sme vyskúšali