Plienky Gaga z Tesca

marylyn126
30. jún 2012

Ahojte maminky, zaciname 36. tyzden tehotenstva a ja planujem kupovat detske jednorazove plienocky. Chcela by som sa vas opytat, ma niektora skusenosti s plienkami Gaga z Tesca? Pripadne s tymi klasickymi zelenymi Tesco? Nechcem zacinat s drahymi znackami, na Pampersky mali alergiu kamaratkini syncekovia, Huggies vraj tiez obcas sposobia alergiu, tak by som chcela skusit najprv nieco lacnejsie, ako sa ujme na ritke nasho drobceka. 🙂 Dakujem pekne za kazdy nazor.

lili777
30. jún 2012

@poleva Ja som si vždy hovorila, že ani ja si nekupujem vložky Tesco, tak prečo dieťa by malo nosiť také plienky. A stále som mala na zreteli, že ak nakúpim viac v akcii, tak som na rovnakej cene, takže nebolo o čom. Ak nebola akcia, zachránila to DM a 25% zľavový kupón. A keď sa bábo narodí a každý má potrebu mu niečo nosiť, tak môžu napríklad aj plienky. Alebo prvý rok života k sviatkom taktiež.

poleva
30. jún 2012

@lili777 ja súhlasím,ale ako vravím,čo komu sadne....utierky dávam všelijaké,ale plienky len tieto dvoje

ani2
30. jún 2012

my sme zacali s plienkami gaga,potom zelene tesco,huggies cez babylove-dm a jedine co nedokazala prekakat a perfektne dcerke sadli-kedze bola tenucka,takze vsetky plienky padali,odstavali - boli a este su pampers active baby. skus najprv od lacnejsich a uvidis, ktore sa osvedcia. ja som si tiez povedala,ze viac ako 10e za plienky nedam a museli sme....

lili777
30. jún 2012

@ani2 No som rada, že aj niekto iný má takúto skúsenosť. Ja som tiež pochopila, že na plienkach neušetrím. Proste žiadne neboli také fantastické ako pampersky. A dieťa nenosí tie plienky tak dlho, že by sa to nedalo prežiť. A ako som spomínala, bývajú fajn akcie.

malinovka333
30. jún 2012

ja pouzivam tie zelene tesco a som spokojna aj od narodenia som mala tesco plienky pre maleho, potom som zacala pouzivat z dm babylove ale ako ich teraz zacali vyrabat ine tak som sa vratila k tesco plienkam,ono nie je o tom aku znacku pouzijes ale o tom co dietatu sadne moj maly sa vzdy z pampersiek vyhadzal,a tesco mu dlho vydrzi neprecika sa....

excelent1
30. jún 2012

mne sa tiež páčia pampers active baby a nejdem vymýšlať ..prvá dcérka sa mi tak strašne zaparila s huggies ,že som utekala k doktorke.aj ja si myslím ,že čo tam našetríš ked ieťatko je v tom non-stop.nech má pohodlie..pri prvej som bola veľmi spokojná s happy ,ale drobček sa nám vyhádzal na brušku ,kúpila som si jedno balenie do pôrodnice..a ešte sa mi páčia pampers sensitive.

dejka77
30. jún 2012

Ja som zacala s pamperskami, potom som presla na huggies. Vyskusala som aj gaga a musim povedat, ze co sa tyka dizajnu velmi mi pripominali huggies. Takze u mna presli, vyhovovali mi.

zzuzka148
30. jún 2012

Začala som taktiež s pamperskami,postupne sme vyskúšali aj huggies, aj tie tesco zelené aj gaga. Aj keď cena gaga je neporovnateľná s pamperskami,nakonies sme aj tak skončili pri pamperskách. Ako lili777 vraví, 25%-ný kupón z Dm-ky to rieši 🙂 Keď som tak počítala,že koľko tých gaga plienok v porovnaní s pampers miniem, neoplatí sa pozerať na cenu. Pampers mi prídu ako najlepšia voľba 🙂 a z nich rada active baby,majú super široké tie bočné naťahovanie gumičky,takže malá mi ich zatiaľ pri ich používaní nepremočila 🙂

lentilka29
1. júl 2012

ja som s gaga max.spokojna...papersy pretiekli,huggies nam nahryzli nozky do krvi...

kokorunecka
1. júl 2012

My sme začali Pamperskami Premium Care... Vyskúšali sme aj Huggies, ale z tých mi bolo na grc, celé "tvrdé", nepáčili sa mi... Tak znovu Pampers Premium Care...Potom sme hľadali lacnejšiu variantu, tak sme vyskúšali Babylove, ale tiež bolo pre mňa príliš tvrdé, zle sa mi upínali.Pampers Sleep&Play sú tiež hrozné.... V akcii som natrafila na Pampers Active Baby.. A k tým sa vraciam neustále.. I keď teraz som kúpila Gaga premium... Vyskúšala som jednu a už viem, že celý balík pretrpím, lebo sú podľa mňa strašné... Tvrdé, hrubé, nedržia... Na ho*no..
Takže sa opäť vrátim k Pampers Active Baby, lebo podľa mňa sú najlepšie...
Nebudem predsa šetriť na dieťati, ktoré sa chce cítiť tiež dobre...Ušetrím na sebe radšej.

natalienka12
1. júl 2012

my sme vyskúšali všetky možné plienky ale najlepšie sú pampersky kupujeme ich v Rakúsku v Bipe sú lepšie ako tie naše v slovenských obchodoch, mala som aj jeden balík gaga ale podľa mňa sú hrozne tvrdé a dieťa keď už behá potrebuje "ľahkú a voľnú" riťku a nie behať v tvrdej plienke v ktorej sa nedá dobre pohybovať.

marylyn126
autor
1. júl 2012

Dakujem velmi pekne dievcata za tipy a nazory, tak skusime asi radsej tie Tesco na zaciatku do porodnice, maju ich take super male balicky akurat, a uvidime.. 🙂

kokorunecka
1. júl 2012

@marylyn126 Uvidíš.. Podľa mňa to je síce len o zvyku.. Ale možno sa na to vyprdneš a skúsiš aj Pampersky.. 🙂

poleva
1. júl 2012

@lentilka29 akože pampers ti určite nepretečie,skôr ako iné lacnejšie varianty

lentilka29
1. júl 2012

@poleva no mne pretiekli...3x presne....tesco nikdy!ani gaga...ani babylove....pampers 3x uplne aj matrac mokry bol rano.

slavka1307
1. júl 2012

Ja som pre obe deti používala zelené Tesco - nakúpili sme, keď boli v akcii. Dieťa sa vyhádže, keď je dlho
v špinavej plienočke a keď sa používajú vlhčené obrúsky.

nadena1506
4. okt 2012

@kvetinqa kvalita je uz prec ☹

veroninna1
4. okt 2012

my sme zo zaciatku pouzivali tie tesco zelene a aj gaga a nemali sme ziadnu alergicku reakciu na ne. mali sme reakciu na pampers, tie newborn a aj zelene, proste pampers nam nevyhovuju. ked uz zacala stvornozkovat, bezkat, najlepsie nam boli huggies, nikdy nepretiekli, proste tie su pre nas najlepsie. a velmi dobre su aj toujour s lidl a aj dm-kove.