Plienky Huggies verzus Pampers

aalex0507
6. mar 2014

Ahojte, čakáme prvé bábo a nemám skúsenosti s plienkami.Viete mi poradiť aký je rozdiel medzi plienkami huggies a pampers?Ktoré su lepšie?Huggies sú o dosť lacnejšie ale zase ak sú lepšie pampers tak kúpime radšej tie aj keď sú drahšie. Prosím poraďte....
ďakujem

fopka
6. mar 2014

ja som skusila aj huggies, ale nebola som spokojna, pretekali nam a nejako som im nevedela prist na chut. takze tu by som uprednostnila pampers. ale my nekupujeme ani tie, kupujem tourjours z lidlu, tie hrube, a som maximalne spokojna. ale pokial viem, tak huggies uz boli stiahnute z predaja a daju sa kupit len sem tam v dopredajoch.

zuzkat1
6. mar 2014

@aalex0507 ja nedam dopustit na pampers active baby..ale to az neskor... Tie sleep and play nie-niecim fuj su napustene... Novorodenecke su tiez fajn. Neskor som kupovala aj dm kove alebo tescove...ale len na den lebo sa mi zdaju tvrde..takze na noc len pampers.

fanny2101
6. mar 2014

ahoj, ja som poutivala pri prvom huggies a bola som max spokojna, neprecikal ani neprekakal 🙂len uz ich nie je dostat v obchodoch iba dopredaj cez net 🙂ale zase pampers biele su velmi dobre a aj zelene aj ked su drahsie ale su fakt najsuchsie plienky 🙂teraz cakame druhe baby teda dvojicky a volim pampers biele urcite na den a zelene na noc 🙂

masinka
6. mar 2014

@aalex0507 ahoj, ak ti mozem poradit po skusenostiach s mojimi tromi detmi - hlavne si nerob velke zasoby dopredu. A ak mas nejake kamaratky s mensimi detmi, tak nech ti par plienok na skusku za par drobnych predaju. Kazde plienky maju iny strih aj zlozenie, niektore vam budu uzke okolo noziciek, ine pretekat na chrbatiku, z dalsich bude mat babo cervenu ritku.....
My sme pri najstarsej fungovali s lacnymi lidlovymi a teskovymi plienkami. Prostredna bola fajnova, tam len drahe Pampers a Huggies.... ale len niektore sarze, obcas vyrobcovia robia experimenty, zmenia zlozenie plienok a potom sa tu na koni docitas, ako sa vsetky deti zaradom osypali. Najmladsia tiez zniesla vsetko, tak sme pouzivali Happy z Carrefouru - Tescove sa medzitym pokazili a aj Lidl teraz robil nejake zmeny, a zial, nic moc....

jul11
6. mar 2014

@aalex0507 suhlasim s @masinka kazdemu babatku sadne nieco ine. Nam Pampers nic moc,ale DMkove.

luba28
6. mar 2014

@aalex0507 ja som za pampers hlavne u novoradenca,lebo pokozka je velmi citliva na mokro a stolicu,.... 🙂

darina1952
6. mar 2014

@aalex0507 mojim obom deťom vyhovovali všetky plienky ktoré som kúpila - od Huggies, cez Pampers zelené a biele (oranžové nie lebo nemajú pružný pás), Happy, Tesco Love baby (predtým sa volali Essentials), Tesco Gaga... ktoré sadnú najviac tvojmu bábu zistíš len ich odskúšaním. Ja by som povedala, že kvalitatívne sú Huggies aj Pampers (zelené) na rovnakej úrovni.
Najlepšie je orientovať sa cenou na 1ks plienky pri danom balení. Taktiež uvidíš, že čím väčšie číslo pienok budeš kupovať, tým menej kusov ich v balení bude a zároveň sa zvýši aj cena za 1 plienku. Oplatí sa kupovať výhodné balenia s viacerými balíkmi - buď v akcii v obchodoch alebo cez internet v e-shopoch. 😉

andrejka2424
6. mar 2014

my sme spočiatku používali pampers,občas huggies a s tými sme neboli ani trocha spokojní a zhruba po roku sme prešli na lacnejšie plienky.Babylove z DM alebo tesco,ale nie tie úplne najlacnejšie,ale premium sa tuším volali,lebo tie obyč tesco sú ako igelitka nepriedušné.Ale ak pampers,isto nie tie oranžové sleep and play,malý ich prešťal rýchlo a zbytočne naparfúmované.

drobec87
6. mar 2014

My používame Babylove z DM a som veľmi spokojná. Aj super cena, zľava na plienky za každých 50 bodov. Napr. veľkosť 3 v škatuli asi 100 ks a cena 10, 49 eur so zľavou, bez zľavy 13, 99 eur. Zo začiatku sme vyskúšali veľa druhov, používali sme pampers sleep and play - asi 2 mesiace. Potom už Babylove cez deň a v noci Pampers active baby. Teraz už pár mesiacov len Babylove z DM 🙂 Neverila som, že sú dobré. Podľa mňa boli naj len Pampers. Ale kamarátka mi radila skúsiť, že ona je spokojná. Skúsila som a neľutujem. Nám vyhovujú tiež 🙂 A Pampers active baby sú tiež dobré, ale už ich nepoužívame. Pampers sleep and play sú cenovo výhodné, niesu zlé, len pružné pásiky majú asi do veľkosti 3 a potom je to len papier :( A tiež sú voňavé, čo nie každému vyhovuje.

blanch12
6. mar 2014

@aalex0507 pampers boli pre nas katastrofa - stale precikane, ked bola plienka pocikana, tak sa malej stale ten material nejako nakrcil a vznikla z toho tak "guca" medzi mozkami ☹...huggies boli skvele - ale je fakt, ze uz nie su v predaji a ked nam dosli zasoby huggies tak lidlovske boli vybornou nahradou 🙂

oktobermimi
6. mar 2014

pomarančové pampers sú katastrova zelene su v pohode ale my používame tesco plienky 🙂 a pasuju nam super 🙂

lilitela
6. mar 2014

@aalex0507 Co mamicka, to nazor - a uz si z toho domotana este viac, nie? 😀
Za nas pampers - pre babo premium, potom active. Skusali sme ine -Pampers Sleep, Huggies, Baby Baby soft, Tesco, a vzdy som skonstatovala, ze nam sedia najlepsie tie zelene Pampers. Uz viac neskusam - lebo su to vyhodene peniaze. Ale suhlas s tym, ze Pampersky obcas experimentuju, hoci sa zlozenie na obale nemeni a uz sa stalo 2x, ze bol problem. Raz vsetky v jednom baleni pretekali a ani neboli doplna nacikane a druhykrat sa okolo pasa, kde su tie pruzne pasy dcera vysypala.

ivet1371
6. mar 2014

Umna jednoznačne biele a zelene pampers.oranžove otras a skušala som vela druhov,tesco,lidl,gaga a čo ja viem už aj ake a nestali za nič. tak ako piše
@lilitela vždy som aj tak kupila pampers

sense
6. mar 2014

huggies na pretekali, kupujeme pampers zelene a este premium, zlte pampersky nula odov

terezka1947
6. mar 2014

@aalex0507 u nas jednoznacne huggies...boli uzasne a neprisli mi take "umele"ako pampersky....ale co viem,huggies plinky skoncili 😒

jahodka30
6. mar 2014

u nás jednoznačne zelené pampers, oranžové katastrofa...ale huggies sme precikávali, boli to jedny z najhorších plienok aké sme mali...

migely
8. mar 2014

my striedame doma Huggies a na von Pampers 😎 uvidíme či nebudu pretekať keď prestane kojiť

anicka246
11. mar 2014

nám tie huggies pretekali, už nikdy viac.. pampersky sú dobré, ale mne osobne sa nejako nepáčia, smrdia a sú zbytočne drahé kôli značke a reklame.. podľa mňa sú najlepšie toujours z lidla, tie nepreciká, neprekaká.. ale samozrejme aj happy a babylove sú dobré... musíš len vyskúšať..

zuzana612
11. mar 2014

Pridam aj ja svoj nazor. Pri prvom synovi som vyskusala hadam vsetky plienky ktore existovali, ale vzdy som sa vratila ku pamperskam. pri dalsich dvoch som ine ani neskusala, pridu mi tvrde, hrube, nepohodlne pre dieta. Precitala som si aj diskusiu vyssie a mozno budem jedina, ale ja nedam na oranzove pampersky dopustit. Su lacne, ale makke a tenke. Ani raz sa mi nestalo ze by sa mi dieta z nich vyhodilo. Nehovorim ze mi ich niekedy deti neprecurali, ale to vtedy ked som sa nejak pozabudla. Moje deti totiz toho strasne vela popiju takze plienky treba menit castejsie. Napr. aj v noci malemu musime menit, lebo ak zabudneme, rano vstane precurany. A to na noc pouzivame active baby. Ked sa narodil tak sme asi 2 mesiace pouzivali premium, potom sme presli na sleep and play cez den a active baby na noc, alebo ked niekam ideme cestu autom 🙂

michaela226
11. mar 2014

Suhlasim s nazorom ze pampers active baby su najlepsie aspon nam sadli uplne, v podstate moja mala nezniesie nijake inaksie plienky okrem pampersiek a este jedine toujours z lidlu to ano. Skusali sme vsellijake ale pri iných obycajných sa nam hned vyhodili vyrazky na zadocku. Vsetky tri druhy pampersiek nam sedia v pohode ale sleep an play oranžove su dosť neprakticke na pas je nepružný občas som mala pocit jak keby ju tlacilo na brusku.
Jednoznacne pampers activ baby zelene, ale na tých bielych premium care je zase dobrý ten zltý pasik v strede ktory sa farbi na zeleno pri kontakte s mocom.