Plienky Toujours z Lídla

marus28
21. jan 2013

Maminy prosím o každu vašu skusenosť.používala som len plienky pampers active baby a teraz asi 3 týždne ich striedam z plienkami z lidla značky toujours,synček má podráždenu kožu pod pipikom je možné že by to mal z tých plienok a čím by som mu to mohla natierať.Na ritku používam niveu nutri sensitive sos krem,hypoalergénny ten používam už rok.Ďakujem za každu odpoveď.

chikitka
15. máj 2014

@cubatour my sme pouzivali na striedacku dmkove a lidlacke. obe vyhovovali, dlhsie som lidlacke nekupila a tieto nove az teraz.... tiez sa mi zda ze su horsie ako boli, aj ked je plienka plna, tak je to take divne, ked ju balim do kosa... tie velke balenia su lepsie, tie male uz nekupim. akurat vcera sa malemu z nich mega zaparila ritka, takze mazeme sudocremom... ale skus, mozno u vas budu ok...

imanuel
15. máj 2014

@cubatour Pravda, staré sú lepšie, keď manžel ide kúpiť, stále mu pripomeniem, že tie staré. Sú jemnejšie. 🙂

sany2
15. máj 2014

my sme len raz kupili tiez z Lidlu,bo boli v akcii, ale uz nikdy viac ,zdali sa mi ze menej saju,maly bol uz o 4 hod. rano cely mokry co s inou znackou plienok sa nam to nestalo .A na zadocek pouzivam Sudokrem

mimca20
15. máj 2014

Inak baby tento vikend su tie stare plienky v akcii za 4,99 🙂, dufam ze budem mat stastie a kupim par do zasoby.

cubatour
15. máj 2014

@monuska342 super, toto som potrebovala. No veru, ja som videla u nas v Lidli len tie male balenia, skusim teda v sobotu 😉 dakujem velmi pekne
@chikitka dakujem, tiez uvazujem aj tymi z DM

@imanuel dakujem 😉
Super, poradili ste mi, plienky som nekupovala pekne dlho a veru tieto z Lidla este nikdy, takze vdaka za kazdu radu 😉

monuska342
15. máj 2014

@mimca20 aj ja sa nane chystam a idem hned v sobotu rano snad sa mi ujdu aspon 2-3 baliky 😀 u nas ich je dost problem dostat

monuska342
15. máj 2014

@cubatour nieje zaco 🙂 aj tie z dm su dobre ale tieto lidlove vyjdu lacnejsie a su aj take jemnejsie ako z dm..

migely
21. sep 2014

vždy keď sa v nich mala pokaká tak vždy smrdí celí byt tie máme ako núdzovky keď neni čas isť do Rakúska 😀

bumbala30
21. sep 2014

ja preto kupujem tieto veci ako aj cistiace prostriedky z Rakuska.. je to tam na skok ale kvalita diametralne odlisna...