Plienky wickies?

slnkoo9
10. okt 2011

chcem sa spytat na plienky wickies ktore maju vacsinou v kauflande,mate skusenosti?

sampo
10. okt 2011

Bolo to uz pred vyse rokom, neviem, ci sa nieco zmenilo od vtedy, ja som ich kupila len jediny krat .. a aj posledny 😝 pripadalo mi, akoby som malu balila do sacku a hned sa objavili aj zapareniny.. takze nikdy viac .. a nikdy ani ten typ plienok. Myslim, ze aj tesco ma podobny typ, niekomu to neprekaza...

henulienka
10. okt 2011

tiež mám zlú skúsenosť, je to presne ten typ plienok ako Tesco tmavo fialové, akoby igelitové ... nepáčili sa mi ☹

nelicefo
10. okt 2011

A co tak skusit latkove? 🙂

tosomja
10. okt 2011

@slnkoo9 myslis tie zelene, alebo modrocervene Wickies New? zelene = igelitaky, v ziadnom pripadne by som to mojej nedala...ale tie nove pouzivame a sme s nimi velmi spokojne-su podobne tescovym zelenym. Mne vyhovuju viac ako tescove. 🙂

modrofuzik11
17. okt 2011

my pouzivame plienky fixies. len teraz ich akosi nedistat. su fajn, zapareninky takmer vobec (ked su, pouzijeme jednoducho bepanthen), dobre lepia aj sedia. detom by som urcite igelitove plienky nedala. sice na nich mozno uetris, ale potom o to viac minies na hojenie zaparenin...

saxana123
17. okt 2011

my sme mali wickies a sú super, neprepúšťali,neprecikal sa ani v noci alebo na dlhej prechádzke, na rozdiel od Pampers Sleep and Play 😠 😠 😠 ale počkaj, my sme mali Wickies nie tie igelitové ale papierové ako pampers,tesco ,toujoures z lidla a tak podobne, a tie boli super. Mali taký oranžovo neviemaký obal

rebellita
10. okt 2012

tiež používame Wickies s takým modro-zeleným obalom,so sloníkom (používame 3-ky), a sú ešte aj trochu lepšie ako napr, Toujoures z Lidl...aj cenovo sú podobné,ale vôbec nie sú igelitové!!!Babylove sú moc hrubé a drahé, Pampersky sú tiež drahšie ale v pohode pre nás-len málokedy sa dostanem do Tesca...

1234lubka
10. okt 2012

mi sme kupili take fialove s takym tygrom ci co to bolo na obale akatastrofa....hrube, nepruzne..maly mal dupku cernevu az az...som ich predala za 1,5 tu na bazari 50 kusov....v zivote ich nekupim....

trinka
10. okt 2012

no po prepocte sme zistili, že ak sa natrafí na vyhodne balenie pampersiek tak su vyhodnejsie a aj kvalitnejsie. Wikies sme kupili pred mesiacom. Bola som sklamana... Su igelitove, neprakticke, odlepuju sa, mala sa mi z nich vysypala ☹ Ja som tie modre so slonikom nevidela 😕 A teraz sa už mala aj začína pýtať, takže kupujeme tie "ga ťkove active baby, prípadne cez den latkujeme 😉 Mam doma trojky, ak chces poslem ti tie zvyšne na vyskúšanie..... 😉