Plienky z Dm drogerie a plienky z Lídla

dominika3012
29. okt 2013

Ahojte mamičky, chcem sa spýtať, že či má niektorá z vás skúsenosti s plienkami z lidla a dm drogerie? Počula som na oboje väčšinou dobré ohlasy, ale chcem počť názory od viacej mamičiek 🙂

natalii6
29. okt 2013

ahoj ja som kupovala v dm tie babylove a bola som spokojna raz som kupila aj tie z lidla a uz by som ich nekupila 😉

leporeloo
29. okt 2013

@dominika3012 urcite radsej babylove ... su ekoogicke jemnejsie prirodnejsie 🙂

mimake
29. okt 2013

ja som acinala s pamperskami ale presla som na tie lidla "tužurky" a neviem si vynachvalit. Mala bude mat 9 mesiacov a nemala ani jednu apareninku. Skusili sme aj tie babylove ale su take tuhsie na omak 🙂 Tie lidlu ale len vo velkom baleni lebo maju aj take s obrazkami balene myslim ze po 32 ks, su tiez take prilis tuhe aj ked som pocula ze líšia sa len tym obrazkom. Kazdej maminke vyhovuje nieco ine hlavne a najhlavnejsie je co vyhovuje babu.

lilinka77
29. okt 2013

ja som viac spokojnejšia s plienkami z Lidl. Zdajú sa mi mäkkšie a viac nám vyhovuje strih plienky. Asi treba vyskúšať osobne.. 🙂

mimake
29. okt 2013

ja som zacinala s pamperskami ale presla som na tie z lidla "tužurky" a neviem si vynachvalit. Mala bude mat 9 mesiacov a nemala ani jednu zapareninku. Skusili sme aj tie babylove ale su take tuhsie na omak 🙂 Tie z lidlu ale len vo velkom baleni lebo maju aj take s obrazkami balene myslim ze po 32 ks, su tiez take prilis tuhe aj ked som pocula ze sa líšia len tym obrazkom. Kazdej maminke vyhovuje nieco ine a najhlavnejsie je co vyhovuje babu.

zuzana030
29. okt 2013

my sme používali babylove z dm, niekedy tesco plienky, ale tie sme precikali v noci, neskôr pampers v oranžovom balení, max. spokojnosť a cenovo boli dostupné.

laskonkakaty
29. okt 2013

My sme pouzivali iba tie z Dm,vsetky ostatne nam robili problemy-vratane Pampersiek.Bola som s nimi max.spokojna.Z Lidlu preto ani nepoznam

drakozorka
29. okt 2013

Lidlove sa nám osvedčili viac,hlavne tie nové v menšom balení sú ssuper-tenucke a vydržia v pohode i celú noc.

usiko
29. okt 2013

@dominika3012 dm su super, neparfemovane, ziadne riziko alergie.....lidlove mi vyhovuju ale NIE tie nove najtensie v malom baleni, ale tie vysoke balenia po 57 kusov alebo tak nejak..lebo tieto najtensie nam nevydrzia celu noc....precura ich...proste ani nie tak precura ako presiaknu...maly spi 12 hodin v noci a ma mokre tricko stale, cela plienka presiakne....cez jej steny...

klincek
29. okt 2013

@dominika3012 porovnat neviem, ale DMkove su vyborne

laura0
29. okt 2013

Oboje su dobre ,kupujem viac z Lidla ked su v akcii stoja 6 eur ,tie DM sa mi zdaju dost drahe.Ale su super aj tie,treba vyskusat..... 🙂

linda20111
29. okt 2013

@dominika3012 Ahoj, ked sa rozhodujes iba medzi tymi dvoma tak potom radsej tie z Lidla, ktore su vo vacsom baleni, tie mam odskusane a davam sem tam pocas dna - striedam s pamperskami. My sme od zaciatku kupovali Pampersky, tie su jednoznacne naj, ale cena je dost vysoka, tak zvyknem kupit ked su v akcii. S DM plienkami mam hroznu skusenost, maly sa mi tak zaparil a vyhadzal, ze som s nim musela ist k doktorovi, tyzden mal cerveny zadocek a vajicka, plakala som ked som to videla... :((( Takze tie plienky uz nechcem v zivote vidiet, vyhodila som ich do kosa.... Pre mna boli este horsie ako igelitove z tesca. Ani po tych igelitovych tesco plienkach sa tak nezaparil ako po tych DM... Doteraz z nich mam hrozu.

miriem
29. okt 2013

@dominika3012 Ja zas nedam dopustit na plienky z DM. My sice cez den latkujeme a jednorazovku davame len na noc, ale mne Babylove velmi vyhovuju. maly zapareny nikdy z nich nebol, pekne drzia okolo noziciek a aj na chrbatiku je gumicka. Lidlove sme kupili len raz a ked spal na brusku, tak ich uplne precikal, mokry az do pol hrude, matrac tiez. Takze u nas jednoznacne babylove.

maribell
29. okt 2013

ahoj my sme kupovali plienky z lidla od narodenia ale bohuzial teraz pre nedavnom zmenili tie plienky a uz niesu take kvalitne..velmi ich ztensili a malemu zachvilku pretecu ...takze my sme zacali kupovat plienky z hypernovy a sme spokojny alebo aj obycajne plienky z tesca su super...vydrzia malemu celu noc a to ide spat o 19:00 a zobudza sa o pol 8 😉

dominika3012
autor
29. okt 2013

Ďakujem Vám 🙂 Ja zatiaľ ešte len zisťujem, že aké má kto názory, termín máme až v marci, tak času ešte haba dej, ale tak informovať sa treba 🙂 tak začnem určite s pamperskami a potom sa uvidí, že čo bude dalej., asi treba vyskúpšať na vlastnej koži, že aké bude malinkému babatku pasovať najviac, lebo každému poasuje niečo iné, ale dakujem za ardy 🙂

katka0905
29. okt 2013

lidlove aj Babylove sme pouzivali a velka spokojnost, aj ked nedavno zacali mat tie Toujours taky neprijemny zapach, ako tie z Tesca... este sa mi velmi osvedcili tvarom aj materialom plienky z Kauflandu... pampersky nepouzivame, pretoze su navonane.

lapri
29. okt 2013

My sme spočiatku používali pampersky premium care, ale prestali sme - aj mne sa zdali príliš "navoňané". Teraz používame na striedačku DM Babylove a z Lidlu - nemali sme žiadne problém.

stanislavao
29. okt 2013

@dominika3012 plienky babylove dm alebo toujous lidl su dobre, porovnatelne z huggies. a take su este aj essential tesco.

nicky07
29. okt 2013

ja od narodenia používam z dm a absolutna spokojnosť. ešte ani raz sa nezobudil prečúraný, problémy so zaparením nemávame. navyše mi prídu aj cenovo najvýhodnejšie keďže kupujem balenie kde je 100ks.

tinka9000
29. okt 2013

No huggies okrem tých newborn sú jedna katastrofa, my sme používali pampersky, sú jednoznačne naj, trošku mi potom vadilo že sú navoňané ale kvalitatívne najlepšie a jediná konkurencia sú dm babylove, perfektne sedia, nepreciká ich ani za celú noc a hlavne nesmrdia. Lidlácke hlavne tie nové neskutočne smrdia chémiou a preciká ich. A nerozumime, ak niekto napíše, že lidl sú lacnejšie že stoja 6 eur, ale je ich tam 50 ks či dokonca 44 - my používame maxi. Ke´d kúpiš dvojbalenie babylove za 13,99 eur a uplatníš si 25% zľavu z knižky (každý kto používa tieto plienky to tak asi robí, treba sa opýtať v dm) tak ma 84 ks plienok vyjde na 10,50 eur a lidlacke na 12 aj keď sú v akcii, tak nerozumiem, ako k tým výpočtom o skvelej cene v lidli niekto prišiel. Detto tesco plienky, nikdy som ich neskúšala, lebo sú "v akcii" drahšie ako pampersky, tak kto ich preboha za tú cenu kúpi? (samozrejme pri prepočte na kusy).
Keďže babylove nám absolútne vyhovujú, iné typu kafland či tesco ani neskúšam. Pampers oranžové katastrofa, nemajú tie pružné pásiky a pri akomkoľvek pohybe dieťaťa vôbec nedržia. Ale každý si asi musí odskúšať aj tak sám.

lulistek
29. okt 2013

dmkacke su dobre ale len tie natural

lulistek
29. okt 2013

@mimake rozdiel medzi toujorkami a tymi malymi baleniami (kde je na vrchu napr opicka) je taky ze toujorky su tenke a celkom kvalitne a tie druhe su uplne na nic, su tuhe a jemne lepky maju, cize never again

vulka
29. okt 2013

@dominika3012 Z DM konkrétne používame Babylove. Sú dobré. Nám maximálne vyhovujú. Kvalitou i cenou. Z Lidlu sme kupovali Toujours a tie mi akosi páchli chémiou, smrdeli. Tak sme viac nekúpili.

miku1
29. okt 2013

@dominika3012 Ja kupujem z Lidla plienky. Tie staré Toujours,s tými som veľmi spokojná, nové som nemala, a podľa rečí mamičiek tu na MK tie nové ani nekúpim 🙂

lulistek
29. okt 2013

@tinka9000 tesco essential maju teraz nove plienky, zmenili dizajn obalu a aj plienky su kvalitnejsie. mozem len odporucit! pampersky pri citlivejsej pokozke zaparia babo takze jedine pampers sensitive ale tie su najdrahsie na trhu

andrea561
29. okt 2013

my mame citlivu pokozku, skusali sme z dm, lidla, a vyhadzali sme sa vzdy, takze u nas najlepsie pamper active baby. ani sleep and play nemozeme 😉

mum111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinka9000
29. okt 2013

@lulistek to fakt neviem, ja som vždy len mrkla cenu tých zelených, tie som tak z počutia vedela že sú údajné celkom ok ale to neviem, keďže vždy boli fakt drahé a len som nechápavo krútila hlavou keď som videla že stoja viac ako zelené pampersky. Ale možno ich raz skúsim.

livia341
29. okt 2013

Jednoznačne babylove tie sa neprecuraju v noci a lidlovske sme este nemali ani raz nepoznam ich.

medulienka2011
29. okt 2013

Ahoj, my máme aktuálne 2 roky a druhý mesiac a sme bez plienok...😀 samozrejme na spinkanie poobede a večer ešte máme, ale ajtak som na neho pyšnaáá 😉 Toľko na "margo" plienky, mate pekný večer 🙂