Podložka na hranie pre bábätko

7. máj 2021

Ahojte, co by ste odporucali viac, skladanu penovu podlozku alebo penovu podlozku puzzle? Vdaka 🙂

zuvelyn
7. máj 2021

Určite tu skladaciu,bez debaty 🙂

autor
7. máj 2021

@zuvelyn a je dostatocne makka? Nepride mi tak na pohlad 🙂

pribinak
7. máj 2021

Pozerám rozmery tej podložky, určite by som kúpila to Puzzle

autor
7. máj 2021

@pribinak kvoli comu? A co je s tymi rozmermi, je prilis velka alebo?

pribinak
7. máj 2021

Ak bude nejaké miesto špinavé, musíš to celé umývať, pri Puzzle vyberieš len tu časť a umyjes.

jaskolka
7. máj 2021

Mam skúsenosť s oboma typmi, najprv sme kúpili puzzle,stačilo, kým bol drobec celkom malý, teda 3-4 mesiace, ale akonáhle začal sa viac hýbať, presúvať a ma viac sily, začal puzzle rozoberať, presúvať, tak sa často stalo, že bol v tej "jame" a puzzle na kusy okolo. A hoci to boli tie veľké bloky, on to proste rozobral 😃Tak sme kúpili tu veľkú skladaciu podložku a ma ju uzv detskej (je fakt veľká, v podstate na celú dlážku) a som spokojná. čiže za mňa tu skladaciu

zuvelyn
7. máj 2021

Ano je to makka a hrubé, pevnejšie ako puzzle, rýchlejšie a jednoduchšie na údržbu a parádne veľké. Rychlo umyjes,poskladas,premiestnis. Puzzle sme mali rozlozene jeden den a leteli do koša, za mna su tie puzzle neskutocny nezmysel.

autor
7. máj 2021

@jaskolka
@zuvelyn dakujem vam a aku znacku skladacej odporucate? Tu som nasla aj na modrom konikovi ze predava jedna pani, myslite ze mozem kupit aj od nej? Hodnotenia ma dobre

mamamasama
7. máj 2021

@jaskolka súhlasím... puzzle je hnus... vkuse pod to liezli omrvinky a prach... hrozne zle sa to umyvalo, kedze to bolo nutne skladat a rozkladať... podlozku si neviem vynachváliť ... dvihnem, povysavam, pozmyvam... spokojnost... je super... aj hruba... aj termoizolacna... 👌🏻

zuvelyn
7. máj 2021

Ja mám tu co mas na obrázku len s iným motívom, neviem co je to za značka, ale stala okolo 40e. Osobne by som kúpila novú, ale ja nerada ma bazároch nakupujem celkovo 🙂

autor
7. máj 2021

@zuvelyn pise na bazari ze je nova, preda ich viac. Konkretne tato https://www.modrykonik.sk/market/seller/daniela...

mamamasama
7. máj 2021

@zuvelyn aj my mame tu,co je na obrazku, ale za 10€ 😱😱😱

autor
7. máj 2021

@mamamasama a odkial ak smiem vediet? 😁

mamamasama
7. máj 2021

pozeram, ze pani ma z toho dobry biznis.. my ich nakupujeme v polsku a kedze tam zije sestra, tak ich posiela na SVK, ale postovne ju vyjde na 2€ ...,asi to zacnem predavat 🤣🤣🤣

autor
7. máj 2021

@mamamasama da sa z tej stranky objednat aj na slovensko?

mamamasama
7. máj 2021

netusim, ale opytam sa sestry... ostala som v soku z tych cien, co pytaju na Slovensku 😰😰😰

autor
7. máj 2021

@mamamasama vdaka 🙂 hej vsade co pozeram tak tento typ vychadza na 32-40e

jaskolka
7. máj 2021

Ja som kúpila v Poľsku, 10 eur.

tamvtme
7. máj 2021

Za mna skladacia...pozri znacku Casmatino

mamamasama
7. máj 2021

uf... a pritom my uz mame tretiu... nie je to kvalita za 40€ ...jedna vydrzi cca pol roka... podla akčnosti dietatka... maly do nej velakrat strka prsty... robi dierky... 😅 ale za 10€ neriesim 🤷🏻‍♀️

mizu89
7. máj 2021

My sme mali puzzle.su fajn mäkké nejde zima od zeme ale vždy keď som vysavala tak pod puzzlami kopu smetí.neviem akým systémom sa tam dostali keďže na nich sa len malý hral(nejedol,netrúsil) takže znova rozobrať každú puzzle povysávať,povysávať podlahu a znova zložiť.teraz máme takú penovú podložku 220x220cm jednoduchšia manipulácia je síce tenšia.ale zase výhoda s puzzle že si ich zložis na taký rozmer aky chces/potrebuješ napr. 100x150cm....

zuvelyn
7. máj 2021

@mamamasama mne ani tych 40 neprišlo veľa, ale dik za tip 😁

autor
7. máj 2021

@mamamasama co pozeram podlozku na tej polskej stranke, tak vychaza 23eur cca plua postovne samozrejme s tym ze iba v poslku...takze asi objednam od tej pani, vyjde to mozno na rovnako 🤷

nevenka
7. máj 2021

@zuvelyn mojej 6 rocnej som to vytiahla a ona sa s ttm uz v pohode zahrala, posklada si to, aj tie obrazky vo vnutri a skace si na tom a vymysla rozne hry. Ale ked bola babatko, katastrofa...

pypynka
12. máj 2021

@jaskolka my presne to.iste ..zacala to vyberat ked som podtym chcela povysavat vsetko sa mi rozbilopo izbe ..podlozka je top makucka teplucka paradna kupovqli sme zopu je sice drahsia ale nebanujem

plameniak141
21. feb 2023

@mamamasama akú máte prosim