Podprsenka na dojčenie - poraďte s ktorou ste spokojné

tereziatko11
18. mar 2019

Maminky poradte nejakú POHODLNÚ podprsenku na dojčenie 😉

espturmalina
18. mar 2019

Ja som objednavala z bonprixu a bola som spokojná 😉

diewcatqoo
18. mar 2019

@tereziatko11 ahoj, co sa tyka pohodlnosti, kazdemu sadne nieco ine. Ja som si prvu podprsenku na dojcenie kupila zo specializovaneho obchodu, vysolila som za nu skoro 30e a bola otrasna. Neskor som si nakupila z lidlu a tie boli lepsie. Maju ich aj v h&m, tusim aj v c&a, aj spominany bonprix. Vela zien si chvali aj obycajne sportove podprsenky.

ellieellie
18. mar 2019

Mne super sedeli z H&M

bobula46
18. mar 2019

Ja som mala dve a ani s jednou som nebola spokojná a potom som kúpila športové podprsenky a s tými sa mi najlepšie dojčilo. Teraz už obyčajné ako som nosila predtým a dojčím stále 🙂

nikiki29
18. mar 2019

Ja som mala problém zohnať moju veľkosť v obchode, objednala som viac typov z bonprix a vybrala som si 🙂 mne robilo najväčší problém keď aj po odopnutí zostával kus látky okolo prsníka do stredu ako na obrázku... tlačilo to hrozne, podľa mňa vhodné len na menšie prsia. Tiež mi nevyhovovali kostice, hrozne tlačili hlavne medzi prsiami v strede keď boli naliate. Inak treba vyskúšať... bavlnená klasika najpohodlnejšia, do spoločnosti pod priliehavé oblečenie mi vyhovuje aj mierne vystužená... hlavne bez kostíc 🙏🏻😁

ukulela
18. mar 2019

mne lidlove nesedeli. dobre som mala z nika-intima - bambusove, jemne, pri prvom dietati perfektne, lebo kazda ina mi odierala bradavky. tieto bambusky nemali svik cez bradavku, niektore su site tak, ze maju a to mi prekazalo.
teraz mam z bonprixu - tri v jednom baleni, seda, cierna a biela, tiez mi vyhovuju.
tiez suhlasim, ze bez kostic a bez toho trojuholnikoveho vystrihu ako na obrazku vyssie.

romiada
19. mar 2019

@tereziatko11 mne vyhovovali bavlnene z Lidla