Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Podvadzanie na plienkach

solidadesol
30. mar 2015

Ahojte, nie, ze by som nemala dost inych vaznejsich problemov v mojom zivote....ALE dnes som sa fakt vytocila a preto chcem, aby viacere mamicky o tom vedeli a robili s tym nieco. Ide o to, ze som si raz len tak spocitala kusy plienok v baleni a naratala som o 1ks menej, myslela som, ze to bola chyba vo vyrobe...prd...neskor som kupila dalsie balenie rovnakej znacky a zas o 1ks menej, tak som sa na to stazovala u daneho vyrobcu....velke ospravedlnovacky, ze to bola chyba vyrobcu bla bla....ale som im neverila, tak som kupila inu znacku, tam o 2ks menej, takto som otestovala dokopy 3znacky a z nejakych cca 10 baleni, 8x menej kusov.
Strasne som nastvana, ako vyrobcovia zavadzaju....platite za 50ks a dostane o 2ks menej....to kde sme?? Zrejme maju pocit, ze nikoho nenapadne si zratat kusy...niekoho ale ano. Tak si mile mamicky aj vy ak chcete len tak niekedy spocitajte a dajte vediet, na ktorej znacke sa neklame. Dakujem

mary75
30. mar 2015

@solidadesol a ktoré značky neboli kóšer?môžeš prezradiť?

solidadesol
autor
30. mar 2015

neviem, ci mozem..

sisaha
30. mar 2015

@solidadesol preco by si nemohla? Ide o skusenosti s konkretnym vyrobcom, tak ako pisu ostatní.

pribinak
30. mar 2015

Uveď aspon prvé a posledné písmenko z názvu a ostatne vybodkuj, inak tento članok nemá velmi zmysel (neviem ci sa bude chciet maminkám prepočítavať kusy plienok v balíku)

lilli19
30. mar 2015

preco by si nemohla, skor musis ked si uz zacala😉

solidadesol
autor
30. mar 2015

Hug...., Hel.Har....,C Jedn.,

jama16
31. mar 2015

@solidadesol tak pri tych prvych co si napisala sa to stalo aj mne ale velmi som to neriesila lebo som ich uz nekupila a neboli vobec dobre 🙂

sisaha
31. mar 2015

@jama16
@solidadesol
staci to dat ako tip nejakej redakcii, nech si kupia balenie a prerataju a hned sa spamataju. 😉

rakywanda
31. mar 2015

asi si výrobcovia myslia, že žena na materskej je tak vytretá, že nevie do 50 narátať

solidadesol
autor
31. mar 2015

ide hlavne o to, ze ked dajme tomu 2r kupujete plienky, tak pridete v podstate o dobrych par baleni...ked v kazdej chybaju 2ks...priklad...

sladkasue83
7. apr 2015

odporucam slovenske antony lux, nikdy som sa stym nestretla, ze by bolo menej...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli