Polohovacia ohrádka. Poraďte!

sevzuz
5. okt 2009

ahojte,
potrebujem poradit, kupila som si tuto ohradku z "druhej ruky", vraj je polohovatelna, len nejako neviem ako ju mam napolohovat, nemate ju niekto, ze by ste mi poradili ako na to.

http://www.baby-walz.at/Sicherheit/Laufgitter /...

Prosim poradte

beruska2x
5. okt 2009

no bude to podobne jako u postylky ne? v rozich budou v latkach uchyty nebo dirky na posun upevneni toho dna 😉

sevzuz
autor
5. okt 2009

no bohuzial nie su tam ziadne dirka (asi treba vyvrtat) a pravdepodobne mi chybaju nejake suciastky☹, ale dakujem.
Prosim nemate niekto presne tuto ohadku, ako to je, lebo ja to tam ako tak vidim, ale neviem ako na to☹

kjajule
5. okt 2009

Tak já mám sice jinou ohrádku přesněji tuto

http://www.neckermann.cz/cz/nm2/svet_deti/FH_bm...

ale je zavešená na takových kovových háčcích.Není to dělané jako u postýlky pokud by si měla zájem klidně ti to vyfotím... 😉

cessy
5. okt 2009

sevzuz ja si myslim ze to polohovanie, bude to co pise beruska 😕 , inak by sa to hadamani nedalo 😕

dosa
6. okt 2009

sevzuz - my mame tiez tu z neckermannu,je to hodne podobne. v tyckach mame dierky a do tych dierok patria take hacky na ktore sa ta podlozka polozi. mala by si mat k tomu este take kovove haciky/drziaky so srobikmi. opytaj sa byvalych majitelov, ci ti k tomu nieco nezabudli dat 😉

dosa
6. okt 2009

sevzuz, odfotila som ti to, mam v albume 🙂

terezita
6. okt 2009

kjajule, doso, jste s ni spokojeni? koukala jsem na tuhle ohradku o vikendu a libila se mi 😵

dosa
6. okt 2009

ja urcite spokojna som, mame ju uz pri druhom dietati. je rozlozena v obyvacke, dieta tam ma taky svoj kutik na hranie a aspon nie su hracky po celom byte. starsia dcera v nej tiez odrastla, bolo to fajn, aspon mala od malicka navyk, ze ohradka je na hranie a postielka na spinkanie. samozrejme, ze kym boli deticky uplne male, tak v nej stravili skoro cely den - aj sa pohrali, aj pospali, ale ako rastli, tak to bolo na obcasne hranie a na bezpecne odlozenie ked som potrebovala na wc-ko a pod. 🙂 akurat pri druhom sme dali dole kolieska, lebo starsia s nim cestovala po celom byte 🙂

sevzuz
autor
6. okt 2009

dakujem za info a foto dosa🙂 pomohla si mi to mi otec vyrobi bez problemov🙂
este sa chcem spytat kde si kupovala to hniezdo - mantinel, alebo to bolo rovno s tou ohradkou?
Dakujem

dosa
6. okt 2009

to bolo komplet s ohradkou, je to taka makka podlozka a na nej nasity ten mantinel - je to v kuse 😉

terezita
6. okt 2009

dosa diky! 😉

kjajule
6. okt 2009

Já sem s ohrádkou též moc spokojená.Polohovní je vážně super, mám problém se zády takže mi moc pomohlo když sem mimčo který leží nemusela vytahovat až zespod.Ted už stojí takže ho chytim v podpaží.To hnízdečko bylo v kompletu s ohrádkou.Jsou tam našité po straně i hračky malýmu s to stále moc líbí.Můžu jen doporučit.

sevzuz
autor
6. okt 2009

hm dakujem baby za odpovede, ja do tej ohradky musim vymisliet nejaky mantinel, mozno nieco usijem, dakujem vam za pomoc

sevzuz
autor
8. okt 2009

baby problem je vyrieseny, kocka co mi predavala ohradku mi poslala chybajuce komponenty🙂