Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poradíte monitor dychu?

lubka12323
27. mar 2015

Rozhodujem sa medzi podloskou alebo monitor na plenku

lubinkas
27. mar 2015

Urcite podlozka. Ked sa ti babatko zacne pretacat bude mu bruskovy vadit.

lapoupe
27. mar 2015

My máme pre našu nedonosenu Baby Sense ll. Sú tam dve podlozky. Maximálna spokojnosť 🙂

karkulka111
27. mar 2015

my sme mali tiez tu dvojpodlozkovu ako pise lapoupe a tiez sme boli maximalne spokojni odporucila by som. 🙂

seahorse27
27. mar 2015

My mame Nanny uz pri druhom dietati a spokojnost. Pri prvej dcerke trochu blbla a boli obcas falosne poplachy, ale asi sme mali zle zastrceny kabel :D Teraz pri snycekovi ide, ako ma...

katarinamichal
28. mar 2015

Podložky.Ja mám Angel Care.

ivanka12311
28. mar 2015

Nanny 🙂

mrnusikz
28. mar 2015

Dvojpodlozkovy angel Care a sme maximálne spokojní 🙂

dianockadianka
28. mar 2015
Používateľ dianockadianka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dianockadianka.

Nany, Angel care- ak si z Ba, tak na Špitálskej 51 je detský obchod SANDRA. majú krásne vecičky a radi poradia.

07022007
31. mar 2015

Všetci v rodine mali ten na plienočku SNUZA GO a max spokojnosť.... Vôbec dieťatku nezavadzal a ani sa neodopínal.... Držal pekne 🙂 určite si ho zaobstarám aj ja ..... Mne osobne sa nepáčia tie podložky..... Tento má dieťatko nonstop na sebe a to je jedno či je na gauči, v kočíku či v postielke ....

martina172
31. mar 2015

ja som mala pri prvom Angelcare. Bol skvelý, aj s chúvičkami. Na plienočku veľmi neodporúčam. Jednak sa ti raz začne pretáčať a jednak môže mať problémy s pupčekom, hnis a tak a bude mu vadiť na tej plienke.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli