Poradíte prírodnú zubnú pastu pre deti?

hamimami
16. mar 2012

mamicky poznate nejaku dobru prirodnu detsku zubnu pastu?

katrinka8
16. mar 2012

My mame tiez od Weledy 😉 Ale tiez som uz pocula to, ze pasta nie je dolezita, dolezite je, akym sposobom sa zuby cistia - ale to bola rec o dospelych 🙂

hamimami
autor
16. mar 2012

dakujem za nazory, akceptujem vsetko aj to ze niekto nechape naco nahradzame chemiu prirodou.....kazdy sa na to pozera inak a ja to respektujem ale zabka nemusis hned pisat takym opovrhujucim tonom....od cias ked sme my boli deti sa uz vela zmenilo.....okrem toho ja chcem prirodnu pastu iba do casu kym ju mala papa a potom uz klasika elmex ako pisala anjelicek, myslim ze dokonale pochopila o co mi ide....nechcem aby sa zas tato debata zvrtla na hadku, jednoducho treba respektovat ze jeden chce nieco robit tak a druhy zas inak......ja som zalozila par tem ale neviem preco vzdy si pripadam nakoniec ako somar 😒

emogeon
16. mar 2012

@alyce jasne ze zubarka povie ze elmex a ostatne flourove pasty su ok.... ale pre deti aj v malom mnozstve nevhodne

cikyta
30. mar 2014

A ešte jeden príspevok odomna: záleží velmi aj na type zubnej kefky 😉 čiže určite elektrickú 😉

varvus5
30. máj 2014

ahojte mi máte túto už dlhšie a sme spokojní je prírodná bio s certifikátom kuknite sú tam aj iné zaujimavé produkty pre dety http://www.naureus.sk/produkt/730-zubna-pasta-p...

blue99
6. sep 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
mirka822
26. feb 2016

Já také používám Weledu, respektive jiná zubní pasta u nás už neexistuje ani pro dospělé https://www.nazuby.eu/zubne-pasty?b=weleda . Sama mám rostlinný zubní gel, manžel používá tu solnou a malá má ještě dětský gel 🙂 Elmex je jedna z lepších běžně dostupných past, protože pokud vím, tak neobsahuje pěnidla (SLS), takže je vhodný i pro citlivá ústa 😉

liviadanova
31. mar 2016

Pridávam sa k ostatným mamičkám, ktoré svojim deťom čistia mliečne zúbky zubným gélom od Weledy. Zubný gél má jemnú sviežu chuť a neobsahuje fluór. Ak ho aj dieťa prehltne niet sa čoho obávať, pretože obsahuje výťažky z rastlín podporujúcich trávenie. 😉 A čo je pre mňa tiež dôležité - možno ho používať od prvého zúbka 😉

ivuska6
31. mar 2016

my pouzivame od aloe vera pastu Forever Bright Toothgel

classymom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusinda001
3. aug 2016

Ahojte, my používame Jack N´Jill. je absolútne bez chémie, bola aj označená nejakou spoločnosťou za najbezpečnejšiu detskú pastu. Je v piatich príchutiach, synovi najviac chutila banánová. 7 vecí v zložení a z toho sladená Xylitolom, takže žiaden cukor, ani floridy ani konzervanty.
Myslím, že super voľba.

monie_e
17. aug 2016

Kedze moje deti maju zuby dost na tesno, uz sa im kazia od cca 2 rokov. Pouzivame aj zubne nite z dm, 1-zvazkove kefky a starsi syn uz aj medzizubnu kefku. Pastou nitami a vsetkymi tymi kefkami im umyvam iba vecer. Rano im umyjem len obycajnou kefkou bez pasty. A dbam na to aby si cez den vyplachovali usta vodou po jedle alebo im dam zuvacku. Pouzivame elmex pastu do 6 rokov ale rozmyslam ze vyskusame teraz tu weledu..

podlaaa
30. aug 2016

Ja som hladala zubnú pastu bez fluoridu a malých čiastočiek ktoré obrusujú deťom zubnú sklovinu. A jahodová baby anthyllis to vyhrala 🙂 Je to prírodná bio pasta. A moje dieťa si s ňou chce umývať zuby trikrát denne ako mu chutí 🙂

raffy
30. aug 2016

Ja odporúčam zn. Jack N´Jill, používame ich produkty už od bábatka a sme maximálne spokojní, nemenila by som. Malej pasta chutí, majú aj variantu bez príchute, komu by vadilo.
http://www.jackandjillkids.sk/produkty