Poradíte repelent proti hmyzu pre dieťa?

ketrin12
27. apr 2012

Ahojte babule viete mi niektorá poradiť nejaký dobrý detský repelent proti hmyzu pre dieťa od 1.roka?ak teda nejaký taký existuje a ešte by som rada vedela či dieťa treba očkovať proti kliešťom v tento čas...diki

sisiska
30. apr 2012

tak aj mna zaujima tato tema...ziadna nemate tip na dobry repelent?

ivett1
30. apr 2012

@ketrin12 ahoj, práve včera som v dm-ke kupovala diffusil repelent kids spray pre deti 100ml...proti klešťom, komárom...atď...ale ten je až od troch rokov?...ale mali v ponuke aj nejaký produkt pre deti od 6 mesiacov...my sme používali off spray (ale striekala som ho na odev...nie na kožu) a mali sme aj mlieko off, ale to veru neviem od koľkých mesiacov...a dokonca sú aj bio-repelenty...a či očkovať?... my sme zataľ nedali naše deti očkovať, lebo zle znášajú očkovanie...všeobecne, takže je to individuálne
...ale, skús si dať ešte tu na MK vyhľadávanie vo fóre, myslím, že tu už mamičky o tom niečo písali😉

zuzikak
11. jún 2013

info pre vsetky mamicky , co maju deticky mladsie ako 2 roky: odpoved priamo od NATUR SHOP @ Effitan - prírodný repelent Alva: " Dobry den, priamo od vyrobcu je deklarovane, ze je vhodny od 2 rokov pre deti. Pekny den. NS " - takze tento nie hoci je z prirodnej kozmetiky 🙂

katik80
23. jún 2013

Tento recept je vraj osvedčený: 2 dcl alpa, 20 klinčekov, Kôra z citrona, nechať luhovať 48 hod, a preliať.Ja to určite vyskúšam.