Poradíte topánočky na prvé kroky?

enuskama
22. feb 2014

Ahojte baby, rada by som sa spytala ake su podla vasich skusenosti dobre topanocky na von. Syn ma skoro 11 mesiacov a po dome si uz chodi sam, rada by som mu kupila topanocky na von a neviem ani AKE ani KDE(myslim v BA alebo Zahorie). Ma vsak siroku nozicku a vysoku klenbu 😒 . Kupili sme mu v zdravotnickych potrebach topanky RAK ale otlacaju ho na malickoch. Budem vdacna za kazdu radu 🙂 .

ketrinka17
22. feb 2014

Skus adidas niektore modely su siroke moj maly ich nosi a ma dost siroku nozku aj vyssi nart, cize mame problem kupit pekne a dobre topanocky..najlepsie je ist do obuvy a skusat 🙂

tilly24
22. feb 2014

skus pobehat viac obuv aj s malym a len mu skusaj na nozicke, a uvidis ktore mu najviac sedia, u nas mala dcerka prve ozajstne topanky od batu, a syn mal take tenisky z deichmanu, ono to dieta ponosi aj tak max 2-3 mesiace, takze nejako extra drahe by som nekupovala, tiez nekupuj vacsie , zober taku velkost ako mu treba

yasmin0001
22. feb 2014

Odporucam pridat sa ku skupine:
https://www.modrykonik.sk/group/4501/

tinkax
22. feb 2014

my sme mali pediped a boli super, kupili sme ich na liliputi.sk

lejlla
22. feb 2014

ja som spokojna sante a protetika...

zuuzika
22. feb 2014

pedipedky,najprv capacky, teraz grip n go...

lucinocka
22. feb 2014

my pouzivame Kornecki, terza som jej kupila Superfity a z papuciek Ren But.. vsetky maju ohybne podrazky, mala ma teraz papucky o dva cisla vacsie a chodi v nich pekne, nepodkyna sa...rak su hrozne tvrde, nonstop mi v nich padala 🙂
A inak topanky sa maju kupovat o 1,2 cm vacsie ako nozicka dietata 🙂 ja som na to prisla neskoro a zbytocne som vyhodila peniaze za topanky co nam vydrzali mesiac

tinka9000
23. feb 2014

Naše prvé topánočky boli protetika a aj potom sme ich dlhšie používali a kupovali viaceré, aj letné sandálky, zimné mala dcérka teraz richter a sú tiež perfektné.

evka_szabova
25. feb 2014

naši tiež mali široké nožičky a vysokú klenbu.

Boli sme spokojní napr. v Tripose (http://boticky.sk), majú predajňu v Karlovej Vsi.