Poradíte veľkosť topánočky pre 10 mesačné dieťa?

ivet2014
21. aug 2015

Prosim mamicky poradte mi mame 13cm nozicku aka je to velkost na topanocku?chceli by sme topanocky.dakujem

mmmj
21. aug 2015

ja by som dala capacky, napr. Liliputi a podobne. Na prve kroky su idealne.

pribinak
21. aug 2015

Ak uz chodi (môj krpec napr v 10.mes začal sám chodit) tak odporúčam značku Superfit, majú ľahučké, majúcej a certifikované topánočky, ja som bola veľmi spokojná

laura0107
21. aug 2015

Tam musis priratat rezervu vzdy..to by mala byt 22 ka..ale nezda sa mi ze 10 mesacne dieta ma 13 cm nozku..dobre ste to odmerali??

nevenka
21. aug 2015

podla toho, ci uz samostatne chodi alebo nie...ak nechodi, skuste capacky s uplne makkou podrazkou, neskor tiez s makkou podrazkou, napr. gumenou - dobre aj na von, ked je mokro, hlavne nie pevna klenba vo vnutri, to dieta absolutne nepotrebuje...13 cm - najlepsie, ked vyskusate na nozicku, kazda znacka ma ine cislovanie a zavisi aj od sirky topanocky a sirky nozicky...najlepsie je, ked sa stielka da vybrat, postavit dieta na nu a uvidite, vpredu by malo byt miesto 1-1,5 cm- nozicka rastie, a nemala by nozka presahovat stielku ani na sirku. Nam sa to tak uplne nepodarilo, naozaj ma velku nozku a aj sirsiu, ale nasli sme topanky, co to mali celkom ok a nezruinovali nas cenou - zn. Richter napriklad.

lienkaam16
21. aug 2015

Ahoj, 13 cm su vo väčšine 19 ale každá značka inak sedí, najlepšie vyskúšať. My máme tiež 10 mesiačikov a začíname pomaličky chodkať. Mame viac druhov ( nike, ecco,zara, rak) hlavne pozerám aby boli ľahké a mali ergonomicku vložku, nie úplne rovné.A na dnu su nám najpohodlnejšie papuckove ponožky.

seahorse27
21. aug 2015

Najnovsie odporucaju na prve kroky kozene topanocky s makkou podrazkou - akoby capacky, aby to bolo co najblizsie k chodzi naboso. Tiez mame coskoro 10 mesiacov a zaciname chodit, dlzka chodila 12cm. Ja som kupila capacky Liliputi s dlzkou 14cm - nam su este velke, vam by boli akurát, je to velkost L. Mame podobne aj mensie, ale maly ich vobec nechce, zakopava v nich, zlosti sa...takze este nejaky cas asi budeme cupitat v ponozkach.

lilimoni
21. aug 2015

Aj moja mala prve topanocky ako 13 mesacna 23 😀 niekore deticky maju plutvy 😀 😀 😀 zoberte ju do predajne, my sme v zdravotnickych potrebach kupovali, vyskusajte boticky 🙂

gulolicko
21. aug 2015

My sme mali prvé capačky z Triposu. Je to slovenský výrobca a sme verní doteraz.