Poradíte zimný overal pre ročného chlapca?

baklik
23. okt 2012

Maminy, poraďte mi, prosím, nejaký zimný overal (príp. bunda a nohavice) pre ročného neposedného špunta, ktorý sa určite bude chcieť v zime aj v snehu trochu vyváľať, aby mu nepremokol, bol teda vodeodolný a najlepšie aj vetruodolný, aby ho neprefúkalo. A samozrejme, v rámci možností, za rozumnú cenu. 😉
(Tie tescovské otepľovačky sa mi vidia vhodné akurát tak do kočiara alebo na suchú zimu.)
A keď sme pri tom, tak aj vhodnú obuv nepremokavú a teplú.
Ďakujem za rady a skúsenosti. 🙂

sampo
23. okt 2012

My sme mali H&M overal, ked mala 15-18 mes. a spokojnost. A topanky su podla mna najlepsie superfity s goretexom 🙂

stanislavao
23. okt 2012

my mame oteplovacky z tesca a nepremokli mu v zime. topanky su super elefanten.

hori
23. okt 2012

topanky superfit, geox, protetika, overaly ma napadaju napr. TCM, Coccodrillo, Topolino, Lindex... avsak rozumnu cenu moc necakaj, skor sa stretavam s tym, ze za kvalitu si treba priplatit... alebo popozeraj bazare...

annie13
23. okt 2012

nam sa osvedcili next cizmicky a oteplovaky H&M

daniela242
23. okt 2012

Overaliky sú super z H&M, TCM, mali sme aj C&A- nepremokol ani jeden. 🙂 Topánky sme zatiaľ mali Next, Geox, Superfit a Adidas, tiež nepremokli ani jedny 🙂

zigzag
23. okt 2012

colombia zo sportisima 😉

ivett1
24. okt 2012

@baklik ahoj, mrkni sem na bazár...daj si kategóriu zimné overaly, kombinézy a veľ. 80 -86 (9-12 mesiacov alebo 12-18 mesiacov) a trošku popozeraj, sú tam super overaly za dobrú cenu... a rovnako aj obuv-čižmy-veľ. 20 - 21 (podľa cm od cca 12 cm - 13 cm...)
my sme mali v takom nízkom veku (okolo 16-18 mesiacov) nepremokavé zimné kombinézy s kapucňou a čižmy sme mali tuším kupované v Deichman-e (len neboli to elefanten, ani bobbi shoes, ale bären ...) a teraz už po dva roky kupujem nášmu synátorovi zimné kombinézy zn. Authority (úplne super, ľahučké, nepremokavé, neprefúkateľné, perfekne riešené a výborná cena...🙂) ...poradila by som ti aj túto značku, len asi tak malé veľkosti nevyrábajú... 😉
keď si na bazáriku tu nič nevyberieš, možno sa inšpiruješ🙂