Poraďte dobrý bezkontaktný teplomer pre deti

moe
18. nov 2012

Baby poradte prosím dobrý (presný, tichý, s podsvieteným displejom) bezkontaktný teplomer pre deti.
Ďakujem.
Čo poviete na tento?
http://www.shoppie.sk/microlife-nc-100/d-109871/

ziarcanka
18. nov 2012

Ahoj, ja som mala dobrú skúsenosť s teplomerom z Lídla - stál cca14 €. Meral rýchlo a presne, ale len kým v ňom nedošla originál baterka. Po výmene začal blbnúť, tak som kúpila v lekárni dr. Hu za skoro 40 €, meria úplne na figu, dieťaťu s horúčkou 38,7 nameria 36,7. Už mi ho aj vymenili za iný, ale meria rovnako zle. A to s ním vraj majú perfektné skúsenosti, žiadne reklamácie 😠

sissy27
18. nov 2012

@moe nepoznám nikoho, kto by mal dobrú skúsenosť s bezdotykovými teplomermi...

monyccka
18. nov 2012

my mame topcom, v usku je uuuplne presny, ale nie je celkom bezkontaktny. dotknut sa musis. Displej ma podsvieteny a pri odmerani pipne, ale nsa sa na to teda nezobudi ani z lahuckeho spanku.

katka6211
18. nov 2012

moe no tento mame my doma, a teda som spokojna velmi, kontrolovala som ho aj s rektalnym, a meral dobre 😉

moe
autor
18. nov 2012

@katka6211 a nepípa moc hlasno? nezobudí mi dieťa?

katy1979
18. nov 2012

Na moj vkus pipa hlasno a stisit sa to neda. Ale zatial ich to nezobudilo. Mali sme aj kontaktny topcom a meral presne.
Tesaz mame microlife a je v pohode. Ak si chcem teplotu overit tak odmeriam mladsiemu aj rektalne. vacsinou to sedi popr.su minimalne odchylky

lienkan
18. nov 2012

Mame microlife doma - som s nim spokojna - dieta mi nezobudilo 🙂

vikimeny
18. nov 2012

aj teraz bol v lidli za 11,99 € meria dobre...my sme kupili

suuzi
18. nov 2012
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

my mame tento
http://www.alza.sk/topcom-ear-forehead-thermometer-301-d224941.htm
skusala som zatial iba na sebe a meral OK

ale nie je beykontaktnz, treba ho priloyit na celo, strcit do ucha...

1ingrida1
19. nov 2012

@moe ahoj, tak presne tento teplomer mame aj my. je uplne uzasny, maly sa nebudi ani na to pipanie ked mu meriam teplotu v noci. pred tym sme pouzivali paskovy celovy,ten bol vzdy velmi spolahlivy, ale maly nemal rad to prikladanie na celo a v noci sa s nim merat nedalo.potom sme mali aj dudlikovy, ale ten vydaval taky divny bzucivy zvuk,ktory som ja nepocula,ale maly z toho bol nervozny.tak som si ho dala do ust ja a naozaj som to pocula,bolo to velmi neprijemne.a to pipannie ked sa uz namerala teplota bolo tiez velmi neprijemne. s tymto teplomerom som uplne spokojna a maly v noci ani nevie ze mu meriam teplotu. da sa s nim merat aj teplota v miestnosti. tento je uplne bezkontaktny, zasvieti take modre svetielko na celo a za tri sekundy je hotovo

katka6211
19. nov 2012

moe ani mne nebudi maleho, a ako uz niekto pisal, da sa s nim merat aj teplota vzduchu a napriklad aj napoja. Ja ho fakt len odporucam 🙂

modrofuzik11
19. nov 2012

my sme dostali ako darcek bezkontaktny teplomer znacky hartmann. sme s nim velmi velmi spokojni 😉

moe
autor
19. nov 2012

ďakujem všetkým za rady. tak si ho asi kúpim.

silvapokorna
21. apr 2014

ahoj. ak by ešte niekto hľadal tip na nový teplomer, tak ja mám Thermoval Duo Scan. kuknite na video návod tu www.thermoval.sk pre predstavu. a keby ste sa chceli opýtať, tak mi písnite. mne tiez veľa pomohli rady od kamošky, čo ho už používala dlhšie. 🙂

monika2_9
9. dec 2015
Používateľ monika2_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monika2_9.

s týmto presne skúsenosť nemám, no sestra má nejaký a je spokojná, keď tak sa jej môžem spýtať odkiaľ ho má alebo či má nejakú značku

luc22ka
22. dec 2015
Používateľ luc22ka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od luc22ka.

@monika2_9 Ahoj, pýtala si sa prosím sestry aká to je značka? Ďakujem, zaujímalo by ma to.

monika2_9
29. dec 2015
Používateľ monika2_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monika2_9.

@luc22ka Ahoj, teplomer je značky truelifecare, majú aj vlastnú stránku, objednávala odtiaľ 🙂

luc22ka
31. dec 2015
Používateľ luc22ka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od luc22ka.

@monika2_9 ďakujem za odpoveď, rozhodovali sme sa medzi dvomi bezkontaktnými, ale asi zoberiem tento nakoniec.