Poraďte kvalitnú detskú posteľ od slovenského výrobcu

ewana73
21. júl 2015

Poradte kvalitnu detsku postel , ale nejaky slovensky vyrobca, nie tie polske smejdy 😉

likoska
21. júl 2015

My mame cesky vyrobok velmi dobrej kvality Domestav

slniecko192
21. júl 2015

Ahoj presne toto teraz riešime. Najviac ma zaujala ponuka od firmy Drevona, ostatné čo boli či už poľské, ale aj slovenské mali uvedené poniektoré nosnosť aj do 120 kg, ale zároveň, bol uvedené, čo ma aj dosť zarazilo že ,,Neskákať !,, a to sa asi pri deťoch nedá, aby sa na posteli nejašili. Dá sa vybrať aj z viacerých farieb aj z dvoch variantov, buď odkladací priestor, alebo druhé lôžko. My sme vybrali niečo už aj do budúcna, aby bola tá posteľ využiteľná dlhší čas a aj pre vačšie dieťa.

ewana73
autor
21. júl 2015

vies co ja uz dva tyzdne hladam po nete a uz som z toho dost unavena 😖 😀 tiez som pozerala na tu drevonu aj na ceskych strankach som uz hladala dokonca aj ten
@likoska domestav som uz presla
@slniecko192 a tiez by som chcela aj s uloznym suflikom resp este keby tam bola aj vyberatelna zabrana tak super ,tak ale ta sa da dokupit aj zvlast.. takmer vsetky postele su polske,vcera sme sa boli len tak zo zvedavosti pozriet na detske postele v polskom merkury markete a maju tam presne tie co ponukaju najviac na nete no tak to je katastrofa 😒 ...

blankaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ewana73
autor
21. júl 2015

@blankaj aj tam som pozerala,len tam je nejaky maly vyber co sa tyka detskych posteli..

jarkakovacc
23. júl 2015
Používateľ jarkakovacc je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarkakovacc.

Neviem síce akú presne farbu potrebuješ, ale možno niečo na tento štýl by bolo fajn http://www.drevona.sk/postel/detska-postel-orech-rockpile-rea-golem/. Pred pár dňami mi ich odporučili ale skrz stolíka pod pc 🙂 Je to slovenský výrobca 🙂

ewana73
autor
24. júl 2015

@jarkakovacc dakujem , no ano uplne presne tuto mam vybratu v zalohe ak nic ine nenajdem 🙂 .. neskutocne nieco uz niekolko dni sedim za pc a hladam a hladam ale vsade kam sa pohnem je len poliak a poliak ... aaale vcera som nasla jedneho slovaciska ,ktory vyraba z masivu krasne detske postielky http://www.chyza.sk/http/www-chyza-sk/Detska-po... 🙂

kuratko284
21. apr 2016

@ewana73 ahoj, kupili ste postel z chyza.sk?? vdaka

ewana73
autor
22. apr 2016

@kuratko284 nie, nakoniec sme kupili z Drevony,koli tomu,ze ta z drevony je väcsia (90x200) a ma aj viac ulozneho priestoru . 🙂

maciak22
24. sep 2018

SOI ma na chyza.sk negativnu vyzvu, kukni https://www.soi.sk/sk/informacie-pre-verejnost/...

romiada
24. sep 2018

@ewana73 my mame dobru z Ikey. Vysoka s odkladacim priestorom na periny a dalsim vysuvacim lozkom,ktore je v urovni toho prveho. Vznikne regulerna manzelska postel. Chcela som na spanie pre navstevy (bratranec,sesterka) alebo ked bola dcera chora. Je ale tak vysoka,ze padnut z nej a zlomena klucna kost asi 😁 ale uz ju tusim nevyrabaju co viem.

uteana
19. jan 2019

Zo stranky chyza.sk si neobjednavajte sú to podvodníci nedodali tovar ani zálohu nevratili

uteana
19. jan 2019

@ewana73 máte od nich posteľ?

ewana73
autor
21. jan 2019

@uteana kupili sme z Drevony a som nadmieru spokojna, je pevna , dobre vyzera a s velkymi vysuvnymi suflikmi, vela sa tam zmesti 😉

lucyn77
24. apr 2019

@romiada prosím ťa, ja tiež chcem postele s výsuvným lôžkom a uložným priestorom, ale na online stránky ikey som nič také nevidela, vieš mi poradiť?

romiada
24. apr 2019

@lucyn77 ahoj. Ja som to tiež pozerala lebo švagrina ju chcela ale asi ju prestali vyrabať lebo tiež ju tam už nevidim. Iba taku s 3 vysuvnymi šuflikmi

romiada
24. apr 2019

@lucyn77 nasla som podobnu u ceskeho vyrobcu. Vyzera ze sa inšpiroval tou z Ikey

lucyn77
24. apr 2019

@romiada aj tak ďakujem

kasupka
17. jan 2021

Ahojte maminy,
skuste pozriet na facebooku DomMas.
Robia masivne postele, z eurohranolov, predpokladam, ze su to postele na dlhe roky.
Robia aj domcekove postele takym stylom, ze tie domceky viete dat casom dole a ostane vam iba klasicka postele pre vacsie dieta, ktoremu sa uz domcek velmi nehodi 🙂