Poraďte najlepšie slovenské e-shop s detskou výbavou

lea132
3. jún 2009

Ahojte, vedeli by ste mi poradit nejaky internetovy obchod, kde by som mohla nakupit celu, alebo aspon vacsiu cast vybavicky pre babatko? Samozrejme v dobrej cene 😀

dosa
3. jún 2009

nooo, neviem ci to nie je proti pravidlam, ale nie som zamestnanec ani jednej z tychto, len som ich vyuzila a bola som spokojna:

dosa
3. jún 2009

precitala som si pravidla fora a meno mozem spomenut, tak ak to vymazu, mozem napisat len: babysen, rajdeti, mimisk, anthonyfashion 😉

ked si das do vyhladavaca, urcite ti najde stranku

lea132
autor
3. jún 2009

vdaka 😀

matuskovamamina
4. jún 2009

skus aj mimibazar, nie je to bazar v pravom slova zmysle, mas tam aj kopu novych veci/tych je asi viac ako pouzitych/ a su tam ludia, s ktorymi sa da dobre dohodnut. odporucam aj predeti.sk, ak chces napr. lacny monitor dychu, tak daj docsimon.sk, prebabo.sk...je toho strasne vela, v kazdom je nieco lacne a kvalitne. detske.eshopy.sk, tam je cely zoznam...vesele hladanie a nakupovanie🙂))

pepies
4. jún 2009

ja vsetko objednavam cez Mimibazar, najdes tam vsetko, aj nove, aj pouzite ...... 🙂

eimiky
4. jún 2009

ja som nakupovala aj na www.lufibaby.sk a bola som vždy spokojná a tiež mimbazar

muska
4. jún 2009

Ahoj, ja som nakupovala cez detske-oblecenie.eu, s pristupom aj s tovarom som bola velmi spokojna 😉

aquilka
7. jún 2009

Okrem tych, co sa tu uz spominalo, som velmi spokojna s www.liliputi.sk. 🙂

loolitka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sandrika1986
28. apr 2013

ja som spokojná s eshopom nataly a najlacnejsiepredeti.sk.

bombo
4. máj 2013

Na krst jednoznačne krstiny.sk

reppka10
25. feb 2015

ja som spokojná s e-shopom MI-kids.cz, aj keď je to český e-schop, nebol problém s dodaním tovaru a má lacnejšie veci ako na našej heuréke.

celasapremenim
6. apr 2015

mozem vrelo odporucat http://www.aladdin.sk/
okamzita reakcna doba, preverenie dostupnosti tovaru a staly kontakt so zakaznikom, ochota a ked je problem, ak sa da s nim pomoct, pan vrabel vybavi aj v takom pripade, kedy je to pre ine obchody nerentabilne a nechcu pomoct
povazujem sa za velmi narocneho zakaznika

macka_s
7. apr 2015

perinbaba.sk

tomas88
7. apr 2015

ja som spokojný s www.baby-land.sk

oblecenieprekojencov
8. apr 2015

mamicky, ktore hladate kvalitne slovenske oblecenie skladom (ceny lepsie ako u vyrobcov) nakuknite aj k nam 🙂

marosko256
12. apr 2015

My kupujeme na oblecsvojebabo.sk a sme s nimi spokojni. Kvalita za super cenu. 😉

yasmin0001
18. apr 2015

Dobrý večer,
určite nakuknite aj na www.lumpidoo.sk Väčšinu značiek sme sami používali a môžme len odporúčať. Pekné, originálne veci.

abigel1
26. máj 2015

A odporúčam ešte www.miniman.sk Kvlaitné značky, rozumné ceny a dobrá komunikácia

230804
11. jún 2015

www.prvekrocky.sk nájdete tam všetko čo treba, rýchle dodanie pri veľkej objednávke poštovné zadarmo som veľmi spokojná

janett310
12. júl 2015

Refundo,setri kazde euro,ked nakupujes casto cez inernet,a ked sa zaregistrujes a budes to odporucat znamym tak si aj nieco privyrobis
https://www.refundo.sk/?ref=50130

sonyap111
10. aug 2015

najkrajsie , najlacnejsie deky z polarneho flisu maju na sonya-shop.sk

reppka10
21. okt 2015

Ahojte! Určite mnohé z vás objednávajú vecičky cez net, tak ako ja emoticon a v poslednej dobe objednávam čoraz častejšie z českej stránky http://www.mi-kids.cz/?currency=EUR. Vrelo doporučujem, komunikácia a doručenie tovaru na 1*. Teraz maju v akcií napr. drevené sane za 27,06 €, oplatí sa pozrieť.

sonyap111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonyap111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tedina
19. júl 2016

pozrite si aj e shop: drobnicky.sk, predavaju tam tovar len ceskej a slovenskej vyroby, ale len od velkosti 98, ja som spokojna, kvalitne veci.

mimanr
19. júl 2016

4mama.sk 🙂

miroslava999
26. júl 2016

ahoj, ja mam tiez dobre skusenosti s bambino.sk, maju aj zlavy a ak chces, zvyknem vyuzivat kupony dopravu http://www.kuponyzdarma.sk/bambino-sk/. Skus pozriet. su tam aj ine, mozno sa zide.