Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poraďte odsávačku

marrya
12. okt 2015

Kocky prosim o radu...ktora odsavacka sa vam najviac osvdecila,ktoru si kupit...ak by sa dalo,tak aj link vdaka ;)

h2
12. okt 2015

@marrya Ahoj, myslíš odsávačku na mlieko? Lebo mne v prvom momente napadlo, že odsávačka na soplíky. 🙂 Ale vidím, že si ešte neporodila, tak to bude asi tá na mlieko. Ja som vyskúšala dve, kúpenú som mala Chicco (ručnú) a v pôrodnici som mala k dispozícii Medelu (elektrickú) a, pravdupovediac, spokojná som nebola ani s jednou. Ale ja som mala celkovo veľký problém s tvorbou mlieka, tak asi preto. Doma som po pár dňoch trápenia doslova šmarila od nervov odsávačku cez celú izbu a začala odsávať ručne, mne osobne to takto išlo najlepšie. 😒

mirkars
12. okt 2015

Ahoj, ja som mala pri prvom dieťatku MAM, s tou som nebola spokojná striedala som si ruky, co som už mala zápästia presilené od stláčania.. Pri druhom som si kúpila MEDELA tiež ručnú a poviem ti paráda. Ja odporúčam určite túto.

marrya
autor
12. okt 2015

@marrya ano prepacte odsavacku na mlieko

marrya
autor
12. okt 2015

@h2 rucne odsavat ufff to muselo byt des..a kolko si kojila?

katkasofi
12. okt 2015

Určite elektrickú. Ja mám avent dvojkombináciu (aj ručná aj elektrická) a s elektrickou som vytiahla viacej. Tá moja je aj na baterky (niekedy som odsávala aj ako spolujazdec v aute 😁, takze som využila). Mam tri deti cisárskym takze s odsávačkou som išla uz aj do pôrodnice kedže mliečko sa rozbiehalo ťažšie. Uz ju chvalabohu nepotrebujem 😉
@marrya

marrya
autor
12. okt 2015

A je nejaky rozdiel v elektrickej ako v manualnej?

katkasofi
12. okt 2015

@marrya manuálnou stláčaš piest a tym vytváraš tlak čo odsaje. Elektrická to robi za teba. Čiže ťa neboli ruka a odsaté máš rýchlejšie 😉

siska53
12. okt 2015

@marrya elektricku (medela), podla rucnej by som.nemala vobec mlieko,podla elektrickej aspon daco (v skitocnosti som mala mlieka dost,len odsavacka saje uplne inak-pomalsie oproti babatku.).

katkasofi
12. okt 2015

@siska53 a nemáš tam rýchlosti odsávanie?

siska53
12. okt 2015

@katkasofi skor intenzitu. Na jednej to slo samo abola tam nastavitelna sila.stahu,na druhej,co sa mi pokazila,to sice bolo,ale tym stylom,ze ja som to musela stlacat a ako casto som to stlacila tak to bolo.
Elektrickou to slo suoer v orvych mesiacoch,kym bol nadbytok,neskor to uz s odsavanim bolo horsie. Nastastie som to nejak mimoriadne nepotrebovala,len vynimocne pri laktacnej krize.. Deti si vytiahli,kolko potrebovali samy.

Ale s rucnou mi to neslo vobec a to ani v case, ked som.mala.prebytok mlieka..

marrya
autor
16. okt 2015

Baby pls link na tu elektricku medela aby som nekupila zlu ;)

Tu začni písať odpoveď...

Odošli