Poraďte pleťovú kozmetiku

9999999_9
20. máj 2015

Zienky, aku pletovu kozmetiku pouzivate? Hladam kvalitnu za rozumnu cenu. Kozmeticka mi odporucila Gernetic, ale pre mna je draha. S ktorymi znackami ste spokojne vy?

lolonka
20. máj 2015

ahoj.....ja používam mary kay....mne totiž žiadny iný krém nerobil dobre.....stojí okolo 33e 88 ml....aj gél na očistenie pleti mám od tej značky...som fakt spokojná

9999999_9
autor
20. máj 2015

To je dobra cena za 88ml.

@lolonka mas cennik na tuto kozmetiku, alebo to treba riesit s nejakou dilerkou tejto znacky?

lolonka
20. máj 2015

@9999999_9 ...nemám teraz katalóg...mám kamošku, čo robí s touto značkou....a som fakt spokojná...záleží akú máš pleť...maminke som treba dala vyskúšať krém...a jej sa zdal málo mastný.....

simsalabim
20. máj 2015

Ja pouzivam Vichy Nutrilogie 1 na suchu plet. V zime Nutrilogie 2 na velmi suchu plet. Pre mna ten naj krem. Urcite zavisi od typu pleti, kazdemu vyhovuje nieco ine.

muffinka8
20. máj 2015

Ak by ste mali záujem o niečo z aktuálneho katalógu Yves Rocher: http://yvesrocher.tauceti.pl/read_issue/7677/# ... budem robiť na konci týždňa objednávku. Pri sume nad 20€ dostanete balzam na pery zadarmo a poštu neplatíte.

klauduska
20. máj 2015

@9999999_9 ja tiez pouzivam mary kay a uz s nou aj robim, je fakt dobra...zda sa,ze je draha,ale ked zistis pouzivanim,ze krem aj cistenie ti vydrzi min. pol az tristvrte roka, tak parada....A maju viacej vychytaviek na ktore nedam dopustit...Odkial si?

prasiatko30
20. máj 2015

minule vysla nejaka studia viacerych kremov a medzi najlepsimi 3 sa mi zda bol krem z lidlu - cien - s najmensim obsahom parabenov a najlepsimi vysledkami 😀 😀 😀 😀 - boli to kremy proti vraskam.

9999999_9
autor
20. máj 2015

@klauduska z Trnavy, ty?

@prasiatko30 aj ja som to citala a hned trikrat, neslo mi to do hlavy 😀

Viem, ze na kazdy typ pleti je vhodny iny krem, len chcem vediet na aku znacku sa zamerat.
@simsalabim

9999999_9
autor
20. máj 2015

@klauduska
@lolonka jaaj, pozrela som si na ich stranke a samozrejme tam boli vyrobky aj s cenami 🙂 tak uz cennik nepotrebujem.
Len ja som na toto antitalent, ja potrebujem rozdelenie polopate sposobom denny krem, nocny krem, .... a potom denny krem na suchu, citlivu,...plet
😀 😀 😀

jankafa
20. máj 2015

Baby, nenašli by ste si čas na vyplnenie dotazníka? Je to anonymne kamoška ma o to poprosila. dakujem
http://goo.gl/forms/JbgOpmwdbY

dina14
20. máj 2015

podla toho, aky mas vek, ake je rocne obdobie a co potrebuje Tvoja plet.. mozem doporucit znacku Cosmetica - ceska firma, konkretne Denny kamilkovy a Regeneracny s vit. A+D.. super

jenifferka
21. máj 2015

ja teraz pouzivam kremy znacky Victoria Beauty, vyhovuje mi cena aj kvalita

klauduska
21. máj 2015

@9999999_9 mary kay ma kremy aj cistenie zvlast na suchu a normalnu (co ma cca 90%zien) a potom na zmiesanu az mastnu plet...podla typu si vyberies...
ma aj denne a nocne sera,ktore sa pouzivaju pod krem a maju SPF a chrania pred slnkom,prenikaju do hlbky.
na jesen A zimu je vyyyborny regeneracny vyzivny krem s intenzivnym hydratacnym ucinkom-fakt bomba.
TOP 1 je pre mna odlicovac,ktory nielen odlicuje bez toho,ze ti nevypadavaju ziadne mihalnice,ale aj vyzivuje...🌝

nutrimas
22. máj 2015

@9999999_9 Skuste si pozriet nasu ponuku prirodnej kozmetiky na stranke. Väcsina produktov je v bio kvalite.
Do vasej pozornosti by sme radi dali ceskeho vyrobcu certif. prir. kozmetiky NOBILIS Tilia, je u nasich zakaznikov najoblubenejsia. Vyrobca preferuje rucne spracovanie pred manufakturnym, väcsinu ingrediencii, byliniek si pestuje a spracuvava sam, co je tiez jedno velke pozitivum. V ponuke je pletova kozmetika podla konkretneho typu pleti, detska, panska, vlasova atd. Ak by ste potrebovali poradit konkretnejsie, nevahajte sa na nas obratit, radi zodpovieme Vase otazky: http://www.nutrimas.sk/Kozmetika-NOBILIS-TILIA-...

lenka_samorin
2. jan 2017

Ahoj, ja mám suchú pleť a dostala som teraz na Vianoce takú sadu kozmetiky Nuance. Má príjemnú vôňu, ľahko sa vstrebáva a ostáva po nej príjemný pocit. Keďže to bol darček, cenu neviem, ale majú to v lekárni Dr. Max, tak môžeš pozrieť tam.

gabona1
22. jan 2017

Ahoj, aj ja som dostala na Vianoce Nuance🙂, manžel mi kúpil, poradili mu, vraj je to super krém. Bola som na vyzvedačke v lekárni dr.max, tam ich majú. Je tam vystavená celá taká vytrína a máš to zadelené podľa veku. Majú všetko - denný, nočný, očný, aj sérum. Naozaj pekne vonia, ja mám modré. Cena fajn.

simonettavadkerti
22. jan 2017

Mixa

zuzka_1985
29. jan 2017

Ja som zacala pouzivat nuance a som spokojna

stastnablcha
8. feb 2017

ahoj. ja som si vzdy "patlala" na tvar co mi prislo a co mi kto daroval :( a som si slubila ze sa idem o seba starat. najprv som pouzivala clinique, ale je priznam sa rozne drahy. bol prijemny, ale ked som mala investovat 150 eur do kremu a odlicovaca tak som si to na druhy krat rozmyslela. teraz som na nuance a tiez velmo prijemny pocit z neho mam. a nezbankrotujem z neho 🙂

erikama8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kris_tin257
24. máj 2022

@gabona1 ja som mala veľmi suchú pokožku pod očami a pri nose a nuance mi absolútne nepomáhal slabší ako Yves rocher či Bioderma

krstn003
25. máj 2022

@erikama8 výborná prírodná kozmetika