Páperové vlásky 3,5 ročnej dcérky

janhe
24. máj 2018

Ahojte baby moja krpata ma 3,5r a este nestrihane vlasky. Ma ich este take paperove jemne slabe na spodu totalne prstence kucerave a na vrchu par pramenov rovnych vyzera to divno nemyslim to samozrejme v zlom ze divno. Chcem sa spytat na aku dlzku ju ostrihat aby sa jej vlasy spevneli a zjednotili hlavne zjednotili do rovnakeho tvaru vsade. Ako viem ze najlepsie uplne na kratko ale poradte vy ci ste davali aj dlhsiu dlzku alebo nejaky kratky moderny uces. Dakujem ❤️

77janka77
24. máj 2018

Ahoj ja som kaderníčka 🙂 a casom by sa jej to malo napraviť tie vlásky sa stanú hrubšími ale strih s celkovou kvalitou vlasov nič nespraví ale aj tak by som jej to dala dorovna po plecia ;)

lubisvecko
24. máj 2018

Mozem jej ich dat zarovnat aby mala rovnaku dlzku ale ja by som jej ich tak poriadne strihat nedavala, este ma na to cas 🙂 A mozno ani nebude treba

janhe
autor
24. máj 2018

Dakujem babulky ona ich uz mala v septembri zastrihnute do rovnakej dlzky len hej sa kuceraveju tak to nieje vidno.
@77janka77
@lubisvecko
A co teda s tymi dvoma troma rovnimi pramenmi? Tie vyzeraju akoby jej k vlaskom ani nepatrili. To na najviac trapi ze co s nimi

janhe
autor
24. máj 2018

Ona uch nala len v podstate zarovnane vtedy ale strihana tak uplne este nebola

77janka77
24. máj 2018

No to strihom aj tak nevyriesiš takze si nad tym nelám hlavu 🙂 ono sa to spraví ;) (ale aj tak by som jej to zastrihla do rovna :D :D)

moose_cree
25. máj 2018

tiež si myslím že sa to zlepší

janhe
autor
25. máj 2018

Baby rozumiete ze ona ma rovnaku dlzku vlaskov? Lenze tie spodne sa jej skuceraveju a tym stratia opticky na dlzke a tie vrchne sa jej neskuceravia a su opticky dlhsie
Ale jakmile ju kadernicka zacne strihat a naberie vlasky hrebenom do rovna tak su rovnako dlhe. Tie brckave vlasy ma v podstate nove asi bude brckava kdezto tie rovne su este od babatka. No tie sa k jej novym brckavym nehodia a robia vo vizazi neplechu a ja neviem co s tymi rovnimi aby sedeli k tym brckavim

chantalka86
26. máj 2018

@janhe Ja by som jej nechala vlasky este podrast. Tie co su vlniste sa pod vahou dlzky troska narovnaju. A ked nie tak ten jeden pramienok mozete skratit k dlzke ostatnych 🙂 neviem kde vsade su tie rovne ale mozes jej zapletat vlasy a to sa strati. Alebo ked chce nosit rozpustene, tak jej na noc tie rovne navlhcit a zatocit na platenu vreckovku a do rana ked vyschnu budu pramene natocene po rozviazani. A bez pouzitia kulmy alebo ineho nicenia vlasov.

erickatt
7. nov 2018

@janhe tie vrchné jej daj kusok prestrihat. Zrusila sa objednavka, dobehnite 😁

janhe
autor
7. nov 2018

@erickatt uz som to tak dala ostrihat teraz ma trapy ako slrotit jej vlasy do nejakeho tvaru
Staci ze dam vlasy do gumicky a sponiek a za 5 min zas vybuch

erickatt
7. nov 2018

@janhe kučeravé vlasky?? Nijak 😁😁. Dcerka tak mala. Ako víla..

janhe
autor
7. nov 2018

@erickatt no to si ma potesila 😂 ale uz si zvykam

erickatt
8. nov 2018

@janhe ale v puberte sa jej mozno zmenia. . Kučeravé vlasy su krásne. Pre nas rovnovlasych

janhe
autor
8. nov 2018

Ja svoju dcerku milujem aj s kuceravymi vlasmi ale ja som rovnovlasa a nemam moc v laske kucery 😂 tak sa mi to tazsie nesie 😂🙈
@erickatt

yanni
8. nov 2018

Nasa ma tiez teraz tri a dali sme ju ostrihat prvy krat presne v dvoch rokoch uplne na chlapceka. Ono tym strihanim vlasy nezhustnu, to az casom vyrastaju este z pritomnych folikov nove vlasky. Vidno to hlavne vpredu. Nasa mala strasne nepravidelne, kuceravo-rovne vlasy. Po ostrihani sa jej uplne vyrovnali, rastu teraz pravidelnejsie (ona mala na jednej strane vzadu akoby menej vlasov). teraz to vyzera vcelku OK, ale buduce leto jej to dam zase zastrihnut. Boli sme u kadernicky. ja detom vlasy zo zasady sama nestriham.