Poraďte teplomer

petra_maminka
8. sep 2015
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.

Ahojte maminy, chcem sa vás spýtať na váš názor ohľadne teplomerov? Klasika, bezkontaktný, taký čo sa dáva na čelo? Ktorý je podľa vás naj?

mia997
8. sep 2015

pre dieťatko? ja mám digi ten 8 sekundový a meriam s ním aj vodu do vaničky 😀

jarkakovacc
8. sep 2015
Používateľ jarkakovacc je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarkakovacc.

Ja za nič nedám bezkontaktný. Najprv som si myslela, že je to len rozmar za ktorý vyhodím peniaze a dokopy ho vôbec nevyužijem. A naopak 🙂 Využitý je naplno...odmeriaš aj teplotu vody, prostredia atd, dokonca ešte aj na zviera sa dá použiť, my sme to využili keď sme mali chorého hafana :D takže za mňa rozhodne bezkontaktný, aj keď teda občas trošku odmeral pár stotiniek hore dole, ale ak som to potrebovala veľmi presne tak som to priemerovala

martina833
8. sep 2015

bezkontaktny je skvela vec, pokial ti v noci nesvieti a nepiska , tak ze ti zobudi dieta, ako napr. tento https://www.mall.sk/teplomery-deti/microlife-nc...
takze na to si daj pozor

petra_maminka
autor
9. sep 2015
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.

@mia997 to si kupovala priamo lekárni?
@jarkakovacc vedela by si mi prosím napísať aký máš ten teplomer?
@martina833 vyzerá celkom dobre, cena síce nie je najnížšia ale s tým sa asi dá počítať... a svieti v noci? teda je podsvietená obrazovka?

mia997
9. sep 2015

normálne v lekárni

koniarova
9. sep 2015

@martina833 Tento mám aj ja. Keď premeriam teplotu ortuťovým alebo rýchlobežkou, nikdy mi nesedia. Meria ti presne?

martina833
9. sep 2015

@petra_maminka praveze je nanic, lebo namiesto toho aby mi zasvietil hned displej s teplotou, najskor psika 4 sekundy a az potom sa zasvieti displej....

@koniarova nesedia uplne presne, ale zhruba to sedi... problem je asi v tom, ze medzi meraniami musi byt 15 minut... tak potom su odchylky...

maris5
9. sep 2015

My mame tento a sme s nim spokojni

http://www.brendon.sk/Products/Details/38281

jarkakovacc
13. sep 2015
Používateľ jarkakovacc je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarkakovacc.

my máme tento www.truelifecare.cz... a zatiaľ som s ním max spokojná, meriam s ním aj vodu a tak takže super 🙂