Posteľ pre dvojročné dieťa

kjistinka
18. mar 2014

Ahojte rodicia, aky mate nazor na tuto postel? http://www.detska-postel.sk/detska-postel-so-za...
Dakujem

123zuzana
18. mar 2014

@kjistinka pekna nasa dcerka ma podobnu drevenu cisto bielu..

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
euka210
18. mar 2014

pekna, ale ja by som kupila uz riadnu velku postel

oktoberka
18. mar 2014

...je nadherna....

prasiatko30
18. mar 2014

Za dva roky ju budes musiet vymenit za normalnu2m lebo sa ti do nej uz nezmesti

katrinka8
18. mar 2014

suhlasim s @prasiatko30 - podla mna zbytocne vyhodene peniazky. 2-rocne dietatko zvladne spat na klasickej "dospelackej" posteli, zabrana sa da dokupit alebo sikovny otecko zvladne aj sam vyrobit. Pise sa tam sice, ze farby su ekologicke, ale nie je tam napisane, z coho je vyrobena samotna postel (drevotrieska? akymi lepidlami je to lepene a pod. je tiez otazne) My mame drevenu bukovu postel, ktoru dokazu v dnesnej dobe namorit ci nafarbit akoukolvek farbou (aj ekologickou a pre deti nezavadnou). Obrazky mozes dolepit pripadne. Mimochodom, je to polsky vyrobca, skus pogooglit na polskych strankach cenu - neskusala som, ale mozno budes prekvapena - casto si nasi dovozcovia/predajcovia pridavaju neuveritelne prirazky.

katrinka8
18. mar 2014

@kjistinka - trosku som predsa len skusala googlit: http://www.babynabytek.sk/detska-postel-medved-... Tu je to lacnejsie a navyse si mozes vybrat aj dlzku postele klasicku 200cm - ako dospelacku

bubelko
18. mar 2014

@kjistinka pekna, ale tiez som toho nazoru, ze pokial nemozes prerobit detsku postielku na junior-postel, tak uz radsej kupit klasicku velku. tato ti vydrzi tak 2, najviac 3 roky 😉

jul11
18. mar 2014

@kjistinka mame podobnu dokonca len 140 dlzku.ale byt viac nepovoli.keby sme mohli kupili by sme vacsiu so zabranou alebo aspon 160-170dlzku vydrzi dlhsie

kjistinka
autor
18. mar 2014

Dakujeeeem za nazory. Vraj je to cesky vyrobca nellys, tak neviem teraz. Drevotrieska. Postel planujeme este aj pre druhe mimco. Mame klasicku valendu este, ale ta je pre neho velmi velka, preto chcem detsku. Tato kvoli tej pohyblivej zabrane mi prisla celkom ok...
Ale kazdy nazor si vazim a dufam, ze este nejake pribudnu 🙂

kjistinka
autor
18. mar 2014

@katrinka8 dakujem, tato je ale bez zabrany 🙂 a konfiguracia nasej by mala byt 160x70 a so suflikom...

bibistec
19. mar 2014

my mame 160tku aj s tou bocnicou ale z masivu, tu nepisu material, drevotriesku urcite v ziadnom pripade je to sice pekne ale nie kvalitne, tu je dobre ze tie hrany su oble ale vadi mi ze je tam suflik, ved tam ani nema kde vetrat matrac nema tam medzeru, preto bez sufliku prip. s nizsim suflikom.