Postieľka do malej spálne

julllka
18. okt 2012

Prave uvazujeme nad kupou postielky. Ma niekto postielku mensich rozmerov ako je 120x60 cm, co je klasicky rozmer? My by sme potrebovali mensiu. Viem, ze existuju aj 90x40, len skoro nikde v kamennych obchodoch ich nemaju a neviem sa dopatrat k nejakym infoskam. Niekde som sa ale docitala, ze tie mensie su iba do obdobia kym si babo nesadne.
Prosim ak mate nejake skusenosti s tymi mensimi postielkami alebo nejaky iny napad ako vyriesit stiesneny priestor v spalni budem rada. Dikes moc.

lagunasa
6. júl 2014

@zara13 mozem sa spytat kde presne si do tej postielky kupovala matrac? lebo ako som pochopila tak je treba kupit matrac 90x40cm a potom este taky uzky tusim je to rozmer 15x90 na tu prepojovaciu cast. mozes mi napisat kde si to kupovala. lebo tiez tie ostatne veci nechcem. a este kde si zhanala taku malu plachtu?

lagunasa
6. júl 2014

@tatijiana
@veverka84
@zara13
baby aky je vonkajsi rozmer tej postielky. vsade na nete sa pise len vnutrony 90x40 ale kolko ma ta postielka na sirku celkovo? ak sa da tak poprosim presne centimetre lebo naozaj to budem pasovat presne.

mimisk
6. júl 2014

@lagunasa treba pripocitat ku kazdej strane cca 5 cm

lagunasa
6. júl 2014

@mimisk cize presna celkova sirka je 50cm??? to by bolo este fajn. horsie by bolo uz viac ako 54cm.

mimisk
7. júl 2014

@lagunasa to nie je

zara13
7. júl 2014

@lagunasa Ja som kupovala cez perinbaba.sk, ale len ten 90x40. maly 15x90 som nepotrebovala, lebo som mala postielku blizko postele.plachtu priznam sa ze teraz uz neviem kde som zohnala.to bolo mozno aj v normalnom obchode (nie online), myslim ze som ich pochodila viac, ale fakt uz neviem kde som kupila.

zara13
7. júl 2014

@lagunasa hm, my ju uz mame rozobranu, ale myslim ze to cca 43 na sirku.

lagunasa
7. júl 2014

@zara13 no ten prepojovaci kus 15x90 my potrebovat budeme lebo nas postelny matrac je zasunuty do drevenej konstrukcie postele a tede okolo postele je este drevo a teda by sa nedotykali matrac postele a postielky ale bola by medzi nimi priehlbinka a na jej spodnu to drebo postele. a to nechcem riskovat ze mi tam nejak dieta zapadne a udrie si hlavu o to drevo.

veverka84
8. júl 2014

@lagunasa ahoj prepac vobec mi Neukazalo v upozorneniach.ja som postielku predala uz a kupovala som so vsetkym s matracom do postielky aj na ten medzipriestor aj s plachtou oblieckami hniezdom vyplne vankus paplon aj drziak na baldachyn aj baldachyn🙂

zara13
12. júl 2014

@lagunasa my mame podobnu postel, ale za postielkou uz bola skrina, tak sa nemala velmi kam posunut. 🙂
a ja som to este riesila tak, ze som dala vacsiu plachtu, alebo taku to neprelomokavu podlozku, a tu som zastrcila az ku mne pod matrac, a tym padom si nemohlo stat, ze by mala spadla, alebo strcila ruku ci nohu do tej medzery. 🙂

lee_bella
14. júl 2014

@kikanunka ahoj uz davno nie

westy369
30. júl 2014

@lee_bella ahoj, prosim, este predavas postielku? mala by som zaujem.

lagunasa
24. aug 2014

baby, tie ktore sme tie male postielky naozaj mali, zaujimalo by ma, ci ste riesili aj kolieska na tej postielke? ja uz som nejaku postielku kupila, ale ani Scarlett ani Piccolo, ale nejaku slovinsku znacku. ako sa k takej postielke pripojuju kolieska? na youtube som nasla len jedno video a tam prave boli v nozickach uz diery na kolieska. neviem ako je to pri tych malych postielkach ale my ziadne diery nemame. daju sa tam aj tak tie kolieska pripojit?

veverka84
25. aug 2014

@lagunasa my sme kolieska nemali ani nedavali ta postielka bola lahucka ked som potrebovala zdvihla som.a posunula ja som ale mala piccolo

lagunasa
25. aug 2014

@veverka84 nakoniec som zistila ze tam dierky su, takze s kolieskami nebude problem. ja mam takuto... akoze viem ju zdvihnut ale neni to az take lahke ako opisujes ty.

bleble
10. sep 2014

Skuste pozriet Babybay www.bleble.sk

barusha_
9. jan 2015

@zara13
@sharlotta

ahoj, dokedy vam vydrzali postielky piccolo/scarlet? uvazujem, ci postielku alebo kolebku, ci budeme moct postielku vyuzivat aspon o kusok dlhsie..

barusha_
9. jan 2015

@lagunasa ahoj, ako sluzi postielka? riesim tiez problem s malou spalnou.. a kde a za kolko si ju kupovala? diky moc

sharlotta
9. jan 2015

@barusha_ tusim do nejakych 6 mesiacov. Mozno by tam bol spal aj dlhsie, len my sme ju pouzivali bez bocnice a mali sme ju pri nasej posteli a maly sa zacal uz dost hybat, tak som sa bala, aby neskoncil na zemi, ked sa prekotula k nam na postel a nevymeria to spat.

lagunasa
9. jan 2015

@barusha_ od jednej kocky z fb stranky. sluzi dobre. je prirazena k nasej postely a jedna stena je prec. som zvedava dokedy tam maly vlezie lebo uz teraz je to dlhan. asi ju za cca 3 mesiace budem posuvat dalej...

danielle37
9. jan 2015

ahojte, pozrite si môj fotoblog - chystáme druhé a tam mám kolísku resp. je to aj postielka aj mám kolečká aj hojdacie bočnice..... ja som ju kupovala cez inzerát

barusha_
12. jan 2015

@lagunasa a kolko ma maly teraz? ma postielka i posuvny rost ci je to v jednej vyske? my by sme ju pripadne potrebovali od maja, takze ak ju budes predavat, mozno by som mala zaujem. odkial si?

lagunasa
12. jan 2015

@barusha_ maly ma 3 mesiace a tyzden. mam ju odfotenu aj v mojom albume a tam uz jedna kocka by mala zaujem. skus kuknut a pripadne tam napisat aby som to mala pokope ak ona nebude chciet. rost sa vyslovene posuvat neda ale da sa dat hociktora stena prec. tak to mame teraz v spalni.

lagunasa
12. jan 2015

@barusha_ takto to teraz mame my.

zara13
12. jan 2015

@barusha_
ahoj, mala v posielke vydrzala 7 mesiacov, potom uz bola velka, a hlavne pohybliva velmi.
takze sme sa uz nechceli riskovat ze sa nam z tadial vykotula 🙂 uz sa tusim zacianala aj stavat, takze viac sa cakat nedalo 🙂

lubi09
31. mar 2015

ahojte baby, k tej postielke picollo vam ten matrac cca 3cm hruby vyhovoval? nebolo to moc tenke? Vdaka

lubi09
1. apr 2015

@veverka84 ahoj, prosim Ta ten matrac cca 3cm hruby v postielke picollo bol ok? nebolo to moc tenke? dakujem

veverka84
2. apr 2015

@lubi09 ahoj no ja neviem bolo to v pohode ved to babetko je lahke napr nasa tam bola do roka a teda malo vazila napr teraz ma 2.5 roka a 10.5 kila 😀

lubi09
2. apr 2015

@veverka84 ok diky moc, ved pripadne by som to poriesila s hrubsim matracom neskor ak by sa mi to nezdalo🙂 pekny den

darfi
29. okt 2015

prosim mal by niekto na predaj tu malu postielku. dakujem.