Postieľka

misicka2805
21. aug 2018

Prosím Vás odkiaľ ste kupovali postieľku pre bábätko?

pribinak
21. aug 2018

ikea

asia83
21. aug 2018

@misicka2805 IKEA, vtedy za 30 eur, tá základná. Žiadny problém.

pribinak
21. aug 2018

aj matrac do postielky som tam kupila

lenzas
21. aug 2018

@misicka2805 Aj my mame z Ikea, za nas spokojnost. Kupili sme tam aj matrac, ale ten este zase by som nekupila. Radsie by som investovala do kvalitnejsieho.

aleshka_supermama
21. aug 2018

@misicka2805 IKEA mali akurat zlavu na postielku za 109€ aj matrac za tusim 35€. Za mna spokojnosť a mala mi ta spi bezproblémov 😊.

lenzas
21. aug 2018

@aleshka_supermama kupovali ste minuly rok v marci? 😁

aleshka_supermama
21. aug 2018

@lenzas anooo 😬 mali v akcii bielu a šedu.

lenzas
21. aug 2018

@aleshka_supermama Ano, aj my tak kupili, inac tusim 169 eur stoji. Chcela som lacnejsiu, ale ked mala tato taku dobru akciu, no nekup 😁

anemone123
21. aug 2018

Takisto ikea, je pekna a kvlitna

libulibu
21. aug 2018

V Babylande aj s matracom a textilnými doplnkami. Som veľmi spokojná.👍

aleshka_supermama
21. aug 2018

@lenzas ano stala 169€ ja som spokojná je pevná, tie lacnejšie z ikea mi prišli take labilne..

asia83
21. aug 2018

@pribinak My sme tam kúpili všetko pre malú, postieľku, matrac, posteľné obliečky, plachtu, no a najlepšiu vec na svete, ktorú využívame od jej narodenia dennodenne zo 10 krát (teraz už menej)-prebaľovacia podložka za nejakých 6,5 eur, boky nafukovacie, čiže príp. moč nevytečie, mäkká, vrch utierateľný, ľahučká, hocikde ju prenesiete, položíte. Super vec.

asia83
21. aug 2018

@aleshka_supermama Máme z IKEY, je stabilná, drží dodnes (takmer 2,5 roka).

pribinak
21. aug 2018

@asia83 cau, aj ja som tam kupila vsetko co patri k postielke, len sa mi to nechcelo rozpisovat. nechcela som minat otrasne prachy v nejakych znackovych obchodoch, lebo Ikea ma dobru kvalitu za dobru cenu

asia83
21. aug 2018

@pribinak Presne tak. Navyše, sú to veci používané dva, maximálne tri roky. Načo za obyčajnú postieľku na tak krátky čas vyvaliť toľké peniaze? Aby som sa ukázala, že na to mám? Ďakujem pekne.

pribinak
21. aug 2018

@asia83 som sa poucila od kamosiek, postielka draha dizajnova a dieta v nej spalo 2x, inak sluzila ako odkladisko.

anulienkalenka
23. aug 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

najlepšie su jednoduche a lahke postielky. AJ tak tam dieta velmi nespi a verte či nie, často si ho budete brat k sebe do postele.