Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Používali ste po príchode z pôrodnice detskú pestúnku?

luciasveckova
17. dec 2012

ahojte.pouzivali ste to?ste s tym spokojne?

michaela80
17. dec 2012

No my mame 29 mesiacov a pouzivame to este dnes... 🙂 🙂 uz sice monitor dychu je odpojeny asi pol roka ale vysielacku pouzivam stale... mame angel care

stanislavao
17. dec 2012

samozrejme, je to super vec. ja som ju predala asi po roku a potom som aj velmi lutovala. zisla by sa este aj teraz niekedy, ked v lete dieta spi vo vnutri a chcem byt vonku na terase napr, alebo na dvore, tak aby som ho pocula.

bubelko
17. dec 2012

pouzivali sme - ale len pri starsom. mali sme 2 podlazny byt, tak ked bol dole v spalni, aby som ho hore pocula 😉

liz_lemon
17. dec 2012

pouzivame, je to super vec

brumka
17. dec 2012

ak mas na mysly vysiielacku tak od 9m sme ju pouzivali mame taku lacnejsiu tak aj chrci :( aspon som si mohla navarit alebo na wc ked malu mi aj spendlik zobudil. ale pri druhom budem praktizovat hned 🙂

monyccka
17. dec 2012

mame topcom s kamerou a je to jedna z top veci pre babatko, co sme mali a mame. Pouzivame aj dnes, nosime so sebou na chaty a pod, je to super - mala spi a my mozme spokojne sediet na terase, pri ohniccku alebo kdekolvek v dosahu signalu. A ked chcem vediet, ci je vsetko ok, len sa kuknem a nemusim nikam utekat.

aduskatt
17. dec 2012

nie, nepouzivala

cmulinko
17. dec 2012

pouzivala som ju az pri tretom dietati a aj to preto,lebo som nemala sancu pocut plakat babatko,ked sa dvaja starsi hrali...lebo moje deti sa potichu hrat nevedia 😀 a uz ma to fakt nebavilo chodit a nacuvat 100 krat ci place ci spi a tak som si pozicala od kolegu na par mesiacov fisher price baby sitter....u nas je najlacnejsi na trhu,ale mne zadarmo paradne posluzil 😀

stankapk
17. dec 2012

pouzivame este teraz - starsia bude mat 5 rokov, mladsia 3 roky. ony nevychadzaju z postele, takze ak nieco potrebuju zakricia.

dodkap
17. dec 2012

ked som ich dala vecer spat do spalne a pustila si v obyvke telku, tak som si to tam zapla, aby som ich urcite pocula. Teraz mam jedneho v spalni a druheho vo vedlajsej izbe a mam od neho pri sebe tu pestunku, uplne potichu. Ale v podstate ho vacsinou pocujem aj bez pestunky. Ide o to, ako je vsetko pocut v byte, kde byvas a ci je tam este nejaky dalsi hluk...ja myslim, ze dobra a za par korun je z Ikei.

mandarinkadarinka
17. dec 2012

tiez mam video monitor a je to vec na nezaplatenie

angua27
17. dec 2012

mala som od narodenia, ale nevyužívala som. v byte som malého počula aj bez vysielačky. párkrát som ju použila, keď sme boli na chate. ak bývaš v dome, tam je využitie asi lepšie, ako v byte. 😉

anickaaa6aaa
17. dec 2012

Jasné používame stále.malý spinká na poschodí a keď som v kuchyni tak zapínam.Som s tým veľmi spokojná..

evickapooh
17. dec 2012

neviem co rozumies pod pojmom detska pestunka- no babyphon(co je vseobecne zname ako detska pestunka) sme pouzivali je to super vec. mali sme babyphon s kamerou,mozem len odporucat,ale ak byvas v byte tak babyfon nebudes potrebovat...monitor dychu sme nepouzivali ,je to podla mna zbytocny nadstandard a dobry biznis...ale to je len moj nazor!

verushkokav
17. dec 2012

ja nie , nechcela by som pri bábätku min. do 6 mesiacov žiadne vlnenie, aj telefóny šli čo najdalej 🙂

sakura77
17. dec 2012

pouzivali,zachranili zivot nasej dcerke,potom sme kupili uz aj s kamerkou topcom,ja sa bez toho nehnem,ani ked niekde prespavame...urcite odporucam ,jedna z najdolezitejsich veci podla mna...

iwky
17. dec 2012

Ja som to nikdy nepotrebovla, keďže bývame v byte a všetko tu dobre počuť. Ke´D bola dcérka veľmi maličká tak spávala väčšinou v miestnosti kde som bola ja, mala som taký košíček na kolieskach a putovala so mnou stále po byte 😀 A teraz spinká vo svojej izbičke sama a dokonca v noci za zavretými dverami...síce sa už nebudí vôbec, ale ak sa náhodou niekdy prebudí tak počujem v momente... už len podvedomie perfektne funguje... stačí že sa hmýri aj to začujem 😀

denaalubos
17. dec 2012

No my ju mame a napriek tomu nepouzivame,myslim doma,mame monitor dychu keby daco,a ked sa zobudo tak place,takze to hned pocujem. Ale ak chodis priklad na dvor alebo na vylety,ze chcete byt na terase a babo vo vnutri spi,tak je to dobra vec,my sme ju vyuzili na svadbe,mala spala v tichej miestnosti,a my sme sa bavili,tancovali a ak zacala blikat mala sa zobudila,takze stacilo sem tam pozret na pestunku..ale ak nechodis nikam a iba domace vyuzitie je podla mna zbytocne...moj nazor 🙂

ikke
17. dec 2012

pri prvom (jednom) dietati v standardnom byte (takmer) nevyuzijes.
pri druhom dietati v poschodovom dome je na nezaplatenie 😉

ichbinich
17. dec 2012

Hned po prichode z porodnice sme ju este nemali, lebo sme ju dostali az od Jeziska 😀
Ale potom hned, kazdy den ju pouzivam dodnes. Bez pestunky som predytm v panike vypinala sprchu, lebo sa mi zdalo, ze place...

Zapinam ju kazdy vecer, ked ide spat a ja idem do obyvacky. Casto som potom v kuchyni alebo pozerame film, a to by sme nemali sancu ho pocut cez dvojo zatvorenych dveri a nahlas pustenym filmom.
Aj na dovolenke super, mozme sediet na terase a keby sa zobudil, pocujeme ho.

merylivi
17. dec 2012

používame je to super vec. Vďaka tomu sa naša malá naučila sama zaspávať. A samozrejme, že môžme byť kľudní, či sa náhodou niečo nedeje 😉 A používame aj monitor dychu. Ja odporúčam 🙂

euka210
17. dec 2012

nie, lebo sme v byte 🙂 Ale u svokrovcov v rodinnom dome nevyhnutna vec ked chces aj nieco urobit na poschodi ci vonku. Ja si to pochvalujem.

stanislava2
17. dec 2012

Použivame je to super pomocka.Pri staršich detoch 19,16 ročné som pestunku nemala a musela som sa zdržovat len v dome každu chvilku nakukat či sa nebudia čim som ich väčšinou zobudila ja sama.Synček má 13 mesiacov a vyživame ju každy den v lete bolo užasne ist si v klude vyvešat prádlo na záhradu pripadne popolievat kvety večer nebolo problem opekat a sediet pod altánkom a synček už sladko spinkal.Užasna pomoc velmi chvalim.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli