Používate kozmetiku Weleda pre detičky?

friduca
21. okt 2011

Pouziva niekto tuto kozmetiku pre deticky?Je dobre pouzivat uplne cistu kozmetiku bez vselijakych chemikalii,alebo klasiku-Nivea.....

zuzana76
21. okt 2011

poznam aj weledu, aj ine znacky, pouzivam jedine prirodnu kozmetiku, pri tychto prirodnych vyrobkoch pozor na to, ze tam moze byt nejaky alergen, napr pre uplne male babatka pozor na harmancek, alebo citrusy a najlepsie je prve tyzden nepouzivat nic, jedine cistu vodu, neskor mozes zacat s olivovym , ci inym olejom na masaze, alebo do kupela. Niveu ani ine komercne nekupujem.

chavele
21. okt 2011

Ahoj, ja som pri synovi pouzivala ten nechtikovy krem na zadok od Weledy, velka spokojnost. A ako pisala zuzana76 na zaciatok cista voda a detske mydlo na zadocek uplne staci.

katka226
21. okt 2011

@chavele tiež sme chceli začať prírodne, ale hotová katastrofa... nechtíkový na zadoček od Weledy sposobil hrozné vyrážky... doteraz nemožeme ani žiadnu harmančekovú kozmetiku. osvedčil sa nám Bioderma rad na atop. pokožku

chavele
21. okt 2011

@katka226 mne sa maly raz strasne vyhadzal z detskeho L`Occitanu, a to sa v obchode zaklinali, ze cisto prirodne, Bio a neviem co este. Zavisi od dietata. U nas Weleda v pohode.

stardust
21. okt 2011

najlepsie ziadnu kozmetiku...tak mi radili aj v porodnici a som rada, ze nemusim riesit ziadne alergie, vyrazky, podrazdenia.

friduca
autor
21. okt 2011

moja mala ma 15 mesiacov,pouzivala som Niveu,ale ma taku suchu pokozku,preto som chcela vyskusat nieco prirodne.Dakujem za odpovede

elienka
21. okt 2011

ja tiež nepoužívam skoro žiadnu kozmetiku, len Sudocreme na zadoček, to balenie nám vydrží snáď rok, od jej narodenia som minula zatiaľ 1 modrú indulónu - s týmto natierali v pôrodnici, ale teraz ju už vôbec nenatieram a 1 detské mydlo - to som tak v polovici. Pokožku má krásnu, nevysušenú a to ju kúpem každý deň. Pýtala som sa lekárky čo povie na jej pokožku, predsalen nechcem nič zanedbať, ale povedala mi ta to, že menej je niekedy viac. Moja švagrová do roka nepoužívala vôbec žiadnu kozmetiku.

janka_pn
21. okt 2011

my sme na zadok pouzivali bepanthen a na telicko cisty oliv. olej. teraz uz dllho len excipial na cele telo a v zime nivea. a to malo moje dieta detsky exem a doteraz ma citlivu kozu. parfemovane a farbene kremy nepouzivame, ved naco? babenka vonaju 😵

milcsi
21. okt 2011

Ja som tiez velmi spokojna s weledou. Pouzivam od narodenia na zadocek . Skusala som aj ine, ale z vacsiny sa maly vyhadzal. A ked bol problem, tak sa to najlepsie vyriesilo Bepanthenom.

leena24
21. okt 2011

Soutěž o Dětské tělové mléko LANDER s Aloe Vera
http://dikulka.pise.cz/146417-soutez-o-detske-t...

aliza
22. okt 2011

ja aj moje deti len cistu kozmetiku bez petrochemie a weleda je jednou z nich. pre deti mam od nich uplne vsetko, od mlieka do kupela, samponu, teloveho mlieka az po pletovy krem do zleho pocasia a nemozem si vynachvalit. Tiez som ekzematik a aj syn mal ekzem ked mal 4 mesiace. Odkedy sme presli na cistu kozmetiku, ekzemy zmizli. Lebo ono nejde ani tak o parfumy a farbiva, teda aj to, ale najskodlivejsie su parabeny a lauryl sulfat, to je takmer v kazdej kozmetike, aj v tej na ekzemy, paradoxne.
Ale ked boli moje deti este babatka, tiez to bola len cista voda a neskor olivovy olej.

drahusa2
7. jan 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

chcem kupit darcek pre krstniatko je citlive na kozmetiku tak rozmyslam ze okrem hraciek jej kupim aj kozmetiku pred sa len ta na prirodnej baze nie je najlacnejsia a chcem sa opytat ktoru by som mala kupit alebo nemam radsej riskovat a kupit tu co pouzivaju? Nechcem svagrinej nic hovorit lebo by namietala ze je to drahe nech jej len kupim nejaku hracku.

mamickajanka
7. jan 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@drahusa2 ja byt tebou nevymyslam pokial malickej ta kozmetika robi dobre tak jej ju kup tieto deti su citlive na zmenu kozmetiky.Moje dvojicky su doteraz citlive na zmenu kozmetiky a preto som verna tej ktora im robi dobre 🙂

erika161
16. jan 2015
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

Moja malicka zacala byt velmi vysusena hoci pouzivam detsky olejcek aj tak je vysusena poradte ci zmenit kozmetiku a akú by ste odporucili

lejlla
16. jan 2015

@erika161 som nadmieru spokojna s kozmetikou weleda.ja osobne olejom synceka nenatieram,zevraj upchava pory 😲....

hudecka9
19. jan 2015
Používateľ hudecka9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hudecka9.

ja by som tiez olejcek neriesila skor nejaky kremik z prirodnej kozmetiky

stastnazena2
20. jan 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

ja som pri synovi pouzivala len prirodnu kozmetiku hlavne este ked bol babatko teraz ju pouzivam aj teraz ale uz pouzivame aj klasicku

erika161
28. jan 2015
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

dnes mi svagrina donesie nejaku prirodnu kozmetiku ktoru pouziva ona pre malu tak vyskusam len som zabudla jej nazov

drahusa2
2. feb 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

dakujem za rady nakoniec som obejdnala tu co svagrina pouziva a cez vikend ideme gratulovat 🙂 tak darceky uz budu nechastane 🙂

erika161
3. feb 2015
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@drahusa2 a aku si teda objednala? ja som skusala jednu z lekarne ale nic moc len zbytocne draha :/ a svagrina dojde az cez vikend nakoniec a donesie vyskusat tu ich

drahusa2
6. feb 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

@erika161 objednala som weledu ja tu znacku nepoznam ale svagrina ju pouziva a aj malicka 🙂 tak som im objednala z netu a uz je to aj pekne zabalene 🙂

evicka547
9. feb 2015
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

@drahusa2 ja pre syna kupujem tiez weledu a som s nou maximalen spokojna 🙂 maly ma peknú pokožku nie je po natreti mastný tak že super 🙂

mamickajanka
10. feb 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@evicka547 a čo všetko používaš od weledy? ja by som chcela nejaký krém na tvár

drahusa2
13. feb 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

my ju používame všetci 🙂 a najradsej mam tú z granátového jablka 🙂

flipflopi
14. feb 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

ja som pouzivala pri malickej weledu ten ich kupel z nechtika a mala bola hebunka a dobre potom zaspala

milica313
19. feb 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@flipflopi co maju vsetko pre deticky? ja sa obezram po kozmetike hoci mam este cas ale chcela by som mat vsetko nachystane 🙂

flipflopi
20. feb 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

vies co ja som malej vtedy kupovala ten nechtikovy kupel a aj mne dobre robil ked som sa potrebovala ukludnit tak som si ho frcla do vane 🙂 a ešte som kupovala ten zubný gel ten malej pomáhal ked ju boleli dasna

mamickajanka
23. feb 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@flipflopi ja ten kupel pouzivam stale a pritom baby uz nie su ziadne babätka 🙂 ale je super ked sa potrebujem uvolnit tak si to dam aj ja do vane a vzdy lepsie zaspim 🙂

ajana1
23. feb 2015

@friduca my pouzivame balsam na tvaricku nakolko to je jediny "krem" ktory mu pomaha ochranit pokozku ked je vonku vietor. A este pouzivame kremik na ritusu ked ju ma cervenu zo zubkov. To je v podstate jedina kozmetika co pouzivame aj ked ma uz rok.

ajana1
23. feb 2015

@milica313 Inak vela toho nekupuj. Staci nieco na prdelku a nieco na tvaricku. Mydla, kremy a oleje zbytocne vysusuju a drazdia pokozku a je aj vacsia pravdepodobnost ze dostane nejaku alergiu. Skus skor pozriet v lekarni cistu vazelinu ak bude mat babatko suchu pokozku. Je to daleko lacnejsie a ucinnejsie ako akekolvek komercne kremy.