Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Používate plienky Babylove veľkosť 3?

kubkacik
26. jún 2012

Sú dobré? A majú vzadu gumičky?

andelok
26. jún 2012

Ahoj, ja pouzivam a som spokojna. Vzadu maju taky elasticky pasik, dobre drzia.

sssimi
26. jún 2012

Ja mám bio babylove midi a gumičku vzadu nemajú, inak som veľmi spokojná. Používam ich len na noc, cez deň latkujeme. Jediný problém je že ich prekaká, ale to ona všetky, okrem látkových.

fedorkaa
26. jún 2012

Ahoj, ja tie plienky používam, ale už vačšie. No teraz ich troška zmenili. Predtým boli lepšie, ale ani teraz nie su zle. Ja som aj s tými novými veľmi spokojná. A su aj dobre cenovo. Ak máš DM kartu, tak ich možeš kupovať lacnejšie. Ja kupujem 4, to veľke balenie, je ich tam 84 a stoja cca 12,99 a po zľave stoja cca 11 EUR, neviem presne. Ak tebe treba tie 3, tak ich bude o cosi viac. pa

zuzikkaa
26. jún 2012

pouzivame ich pre drobca a sme spokojni.maju vzadu na pase gumicku aj tie gumicky co sa lepia v predu su elasticke.pouzivali sme ich aj pri prvom synovi,, ako pise fedorkaa - zmenili ich trochu a pred tym boli lepsie a zda sa mi ze aj mali vyssi pas,ale stale su ok a hlavne cenovo 😉

gp2000
26. jún 2012

používame od velkosti 2,teraz mame 5junior 😀,tieto maju vzadu gumicku,nepamätam či ja 3ky mali,a sme spokojní,a ako bolo spomenute,cenovo super,aj kvalitka sa mi páči 😉 🙂

megi1989
27. jún 2012

Pred pár týždňami mali akciu - pri kúpe babylove plienok 5*viac bodov. Tak som ich zobrala - ale aj posledný krát - cenovo sú takmer navlas rovnakoako Pampers, ale kvalitou sa mi zdajú o dosť horšie . . . ☹ Ale ten elastický pás vzadu majú 😉 . My sa však aj tak vraciame k Pampers-kám ( k tým zeleným ). Pre nás sú naj 🙂

alla24
27. jún 2012

Na tieto plienky som pocuvala odvsadial len same ody. No ma strasne sklamali. Su to hadam jedine plienky ktore mi mala precikava. Maju vzadu taky modry pruzny pasik. Lenze uz sme teraz dost aktivny a dvihame nozicky tak cez ten pas nam stale pretecie moc. Neprecika ich len ked ju este na DM plienku zabalim s latkovymi plienkami "na siroko" Lenze sme uz aj po kontorle klbov a uz balit na siroko nemusime ale balime koli dm plienkam ☹ Este mam 20 ks a normalne som z nich na nervy kedy nam dojdu... Pouzivame cislo 3

pimpulienka
27. jún 2012

Použivali sme. Spokojnosť veľká 🙂

00matula
27. jún 2012

ahoj, tiez som ich pouzivala, mali aj tie pasiky na boku elasticke, ja som bola spokojna...mala sa mi nikdy neprecikala, ale zas kazde dieta je ine, kazdemu ine vyhovuje...treba len odskusat

magali
27. jún 2012

pridavam sa k spokojnym mamickam, ale asi treba vyskusat..
nam zasa vobec nesadli pampersky a teda nezda sa mi zeby boli cenovo rovnake, to teda urcite nie

lenka311
27. jún 2012

ja som nimi nahradila Pampers. Máme už však veľkosť 4, 3som nepoužívala. som s nimi moc spokojná.... a šťastná z toho, že už má plienku len na noc... 😉 😉 😉
Na boku sú dosť pevné, nepretekajú mi, som fakt spokojná, myslím že kvalitovo sa vyrovnajú Pamperskám.

lenja01
27. jún 2012

tiez pouzivame a som velmi spokojna

sisaha
27. jún 2012

donedavna sme pouzivali babylove, no odkedy tam dozadu navliekli gumičku, ktora "svrbi" a drazdi pokozku, presli sme na toujours (lidl) a cudujem sa sama sebe, preco som nad nimi ohrnala nos...Podla mna su lepsie ako pampersy..

zigzag
27. jún 2012

nic moc,pampersy su najlepsie,,, lepsie ako baby love sa mi videli este tesco plienky,,,,, ale pampersy vedu uz rok 😅

korenbaba
27. jún 2012

Pampersky su najlepšie čo sa týka strihu- to musím uznat. Ale nie všetko zadočky dobre znášaju tú aloe veru či čím su to napustené kvoli eliminácii zápachu. Baby love na den v pohode. Dietatko v ničom pri pohybe neobmedzujú, nepadajú. nemala som problém že by malej robili alergiu. Ale s nočným prečuraním plienky mám skusenosti aj ja- ako tu už bolo spomenuté. Nejde teda o doslovné prečúranie, skor sa akoby rozne skrkve a moč unikne pomimo. Ale v porovnaní cenovo s pampers či huggies su na den super. aj pre aktívne dieta chodiace. Kvalitou by som ich neradila uplne k Tesco value. to je uplna katastrofa. to už dietu na zadok natihanut sáčok .-) nemyslím teraz tie tesco v zelenkavom obale, ale tie najlacnejšie tesco v takom nevábnom bielom obale s jednoduchým popisom.

zdeska
12. nov 2012

Tiez pouzivame babylovel uz c.5 (iba na noc) a som spokojena 🙂 🙂 🙂 ... mala ma 1plienku za noc a ked mala pampersky tak mala za noc aj 2-3 a rano cela mokra ☹ 😒 😠 😖 😢

dukokatka
12. nov 2012

aj ja som spokojna s babylove plienkami nepremoknu a pampersky som musela casto menit.

lejlla
12. nov 2012

ja som tiez pouzivala a nemala som s nimi problem.celkom fajn...ale sa mi zda ze sa tak zbyju ked su nacikane...

ellit
12. nov 2012

ja ich pouzivam, su myslim celkom dobre. Stane sa, ze sa mi mala precika v noci, ale to velmi zriedkavo 🙂

stanislavao
12. nov 2012

babylove maju gumicky a su dobre. podla mna su take iste ako huggies. najlepsie su pampers.

mariavasik
12. nov 2012

aj my sme pouzivali,sú velmi dobre. 🙂

madlei
12. nov 2012

My používame babylove ekoplienky Maxi veľkosť 7-18kg, majú také bledozelenkavé balenia. Babylove tie obyčajné sme skúšali, ale tie preciká bábo aj cez deň a nie ešte v noci, takže tie neodporúčam. na pampersky sme mali alergiu, skúšali sme aj Huggiesky a tie premokajú. babylove eko bez problémov vydržia celú noc a aj cenovo sú prijateľné.

katulik851
14. nov 2012

my sme skúšali babylove. Nie sú najhoršie ale pampers (oranžové) sú lepšie, cenovo takmer to isté - rozdiel 1 - 2 eurá... Keď mal malý babylove musela som ho dosť často prebaľovať, lebo hneď mrnkal keď mal mokré... ja odporúčam pampers... 😉

jedina30
14. nov 2012

Moje obe detu boli na Babylove...moja velka spokojnost..ziadne plienky nevydrzali tolko ako babylovky.vsetky mi pretiekli 😀 😀

petrake
14. nov 2012

Skúšala som rôzne druhy plienočiek aj babylove no stále som sa nakoniec vrátila k pamperskám a keď už môj manžel skonštatoval, že sú síce drahšie no cena zodpovedá kvalite, to už je čo povedať.

misicka1111
22. nov 2012

my teda používame babylove ale na noc jej radšej dávam pampers...a zdá sa mi, že tieto nové balenia babylove sú menšie, malá má 14 mesiacov a kúpila som 4+ a zdajú sa mi trocha tesné 😉 ale inak som s nimi spokojná 🙂

brumka
22. nov 2012

babylove su najlepsie plienky, pouzivame asi od roka lebo dovtedysme poznali len pampers, a tie casto pretiekli a boli drahe, prvy dojem z babylove bol taky ze nic moc ale nedam na ne dopustit, len ma hneva ze prehodili vyrobu tusim 4 do polska a zrazu sa zmensila krabica aj velkost plienok tak sme muzseli kupovat 4+ ale stale su cislo jedna len klesli na kvalite

da_n_ka
22. nov 2012

ja odporucam Dada plienky....ja ich pouzivam asi id jedneho mesiaca 🙂

pastelka74
22. nov 2012

jednoznačne babylove...sú super... 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli