Používate plienky z Lídlu Toujours?

mili768
2. feb 2012

vychadzaju o dost lacnejsie.

severankasr
2. feb 2012

su výborné, nám maximálne vyhovujú....dobrá cena a vydržia, nepretečú...

lalinko2010
2. feb 2012

od pondelka budú za 6,66€ a oplatia sa. treba vyskúšať, každému drobcovi vyhovujú iné. a fakt nepretečú..

gucz
2. feb 2012

používame ich často (na striedačku s plienkami gaga z teska a aj teskovými zelenými). Sú dobré, kupujeme ich na striedačku podľa toho, ktoré sú v akcii. A za tých 6,60€ ich plánujem nakúpiť aj viac balení, to je fakt super cena 🙂

nanulik
2. feb 2012

sú výborné.

stvura
2. feb 2012

nie, dcerka sa mi vyhodila zo vsetkych plienok (okrem bielych Pampers)...pri synovi som ich pouzivala, jemu bolo jedno co mal na zadku 😎

sweetsuzi
2. feb 2012

Ano su dobre, za tu cenu je to dobra kvalita - nepretecu 😉

jajka0211
2. feb 2012

my ich tiez pouzivame a podla mna su super!

petkave
2. feb 2012

Úplne v pohode... Používame ich na striedačku s Tesco plienkami (ale nie tými najlacnejšími).

dankadina
2. feb 2012

su fajn ale nam sa najviac osvedčili z rakuska z hoferu my love 80 ks 11 Eur pomer kvalita cena super

janka_pn
2. feb 2012

u nas sa vobec neosvedcili. pouzivali sme pri 3rocnom dietati na noc, ale vzdy ich precurala. vratila som sa na DMkove a zas je vsetko v suchu 😉

kvata
2. feb 2012

tiež ich používame, nám úplne vyhovujú, dokonca ich mali minule v akcii za 6€

zzzz128
2. feb 2012

malá mala plienkovú dermatitídu tak sme mohli iba pampers,ale predtým som zvykla kúpiť aj tieto,sú veľmi dobré,oproti trebars sleep and play,určite 🙂

zuzana17
2. feb 2012

sú výborné 😉 , malý používal hlavne tie modré najväčšie a vôbec nepretiekli cez noc 🙂 , takže odporúčam! A aj cena je super 😉 .

saallen
2. feb 2012

Sú v pohode aj my sme ich raz za čas kúpili. 😉 🙂

mircalla
2. feb 2012

Z Lidlu nepouzivam vobec nic, otrasna kvalita. Niekto tu chvali aj Tesco plienky, podla mna su strasne....Jedina vyhoda je cena

tenty
2. feb 2012

ziadne ine sme ani nepozivali 😉 zo zaciatku pampersky, ale tak kto by na to vyrobil? 🙂 ja odporucam

kristinka123
2. feb 2012

my sme ich tiez chvilocku pouzivali, ale mala sa mi z nich v lete zacala strasne zaparovat a mne zase nevyhovovalo, ze nemaju pruzne pasiky na lepenie, tak sme sa vratili na striedacku k pamperskam a tesco essentials, tie nam vyhovuju 😉

viki2912
2. feb 2012

ja ich nepouzivam,ale pocula som dobre ohlasy...mne sa osvedcili napriklad gaga..huggies nam nesedeli,mala sa vyhodila po nich na nozkach,stehienkach....

jerryjanka
2. feb 2012

ked mi ich svokra kupi použijem ich, ale nevyhovuje mi neelastický pásik, inak najlepšie su biele Pampers ale ta cena, potom aj DM použivame a Happy Bella.

henulienka
2. feb 2012

Ja som s nimi veľmi spokojná a keď sú v akcii, tak sú za super cenu.

aninka2012
2. feb 2012

teším sa na pondelok 😉

slnkoo9
2. feb 2012

kedy budu v akcii a kolko kusove su napr velkost 4. 9-18kg dakujem

emily_666
2. feb 2012

toujours sú veľmi dobré, nepretečú nám ako pampersky, ja zasa nemusím tie tescové, tie mi prídu strašne umelé

jankako
2. feb 2012

každému dieťaťku vyhovujú iné.moja mala popáleniny z pampersiek napr.tak používame huggies a teraz práve skúšam lidlove.asi pri nich zostaneme..

jasminet
2. feb 2012

malej som v lete kupila 1 balik na skusku . rad radom ich precikala...ci noc, ci den, takze nam sa neosvedcili. vratili sme sa k pamperskam ...

erkap
2. feb 2012

Nám nevyhovovali, malý ich ako polročný precikal a rovnako aj huggiesky 😒 . Ale treba vyskúšať. Každému vyhovuje niečo iné. 😉 Chcem sa Vás opýtať, či neviete, kde majú nejakú super akciu na pampers baby active 4. U nás sú najlacnejšie za 0,20 eur/ks.Vďaka. 😵

slivocka
2. feb 2012

Aj nam sa osvedčili, mali sme už všetky značky, Lidlovske su dobre , najlepšie su pre nas Babylove a najhoršie pampersky , tie su ako špongia , prebalujem každu hodinu oboch 😠

elka74
2. feb 2012

ja som s nimi spokojná, pampersky sme tiež používali, ale malá s nich mala zaparený zadoček a tescové mi prišli ako úplná umelina

vlasticka185
2. feb 2012

ja som spokojna 😉 ,ale kupujem ich,ked su len v akcii, 😉 na denne nosesenie su idealne,na noc davam kvalitnejsie,mne sa celkom pozdavaju aj euroshoper z hypernovy,ibaze tie maju slabsie stahovanie-gumicky,inac za tu cenu su tiez dobre,no a tesco plienky su jedne z najhorsich pre nas

lypka
2. feb 2012

my ich tiež používame a sme spokojní 🙂 😉