Požičanie monitoru dychu z poisťovne Union

alikal
29. jan 2021

Požičiavali ste si monitor dychu z Unionky po narodení bábätka? zaujímalo by ma, či to naozaj vedia doniesť do tých pár dní od podania žiadosti ako sľubujú, alebo to trvá dlho

zuzana18072020
29. jan 2021

ze vraj ano tiez to budem v aprili riesit 🙂

nikpa
29. jan 2021

@alikal ano, doviezli za par dní ako sľúbili.

suesi29
29. jan 2021

@alikal pred 2,5 rokom mi prišiel do cca. týždňa. Teraz som podávla žiadosť koncom septembra a som to potom riešila telefonicky lebo po mesiaci nič. Tak, že vela ich bolo na PNke, že je zložitaá situácia a tak ale potom to už posúrili a za 3dni som ho mala a pán bol milý sa ešte ospravedlnoval že to tak dlho trvala. A monitor mi nechal na dlhsie 2 mesiace dlhsie ho mozem mať.

minesasubu
7. feb 2021

dajú ten monitor dychu každému kto je tam poistení bez poplatku ? dakujem

alikal
autor
7. feb 2021

@minesasubu no v podmienkach je ze ho pozicaju na pol roka zadarmo ked dieta po narodeni zahlasite do Union a aspon jeden z rodicov je v Unione. treba vyplnit ziadost ktoru podpise detsky lekar dietata a potom by ho mali prist nainstalovat k vam domov.

stof
11. feb 2021

My sme si chceli z Unionu požičať monitor dychu v máji 2020 ale kvôli korone to zrušili, ale preplatili nám nejakých 30€ ktoré sme dali za požičanie v nemocnici. Samozrejme trebalo im zmluvu a doklad o zaplatení. Ale to všetko som riešila cez infolinku.

alikal
autor
11. feb 2021

@stof aha, tak to som nevedela, asi im napisem pre istotu ci to teraz poziciavaju, aby som si ked tak vedela tiez pozicat z porodnice