Poznáte kozmetiku Dr.Hoj? Ste spokojné?

samsara
2. apr 2009

Ahojte,
chcem sa opýtať,či poznáte kozmetiku Dr.Hoj,dostať ju v lekárni a či ste s jej výrobkami spokojné,prípadne nespokojné.
Manžel mi kúpil pleťovú vodu Dr.Hoj a je velmi dobrá,je tam písané,že obsahuje prírodné minerálne látky z Mŕtveho mora a nie je ani drahá,tak ak túto kozmetiku používate,napíšte s čím ste spokojné.
Dakujem.

felixko
2. apr 2009

samsara, ja som ju kedysi používala, konkrétne krém nočný a denný, teraz uvažujem, že sa k nej vrátim, dodnes som nenašla také vláčne a príjemne voňajúce krémiky. odporúčam

sirinka
2. apr 2009

ja mam prirodny olivovy olej pre malu a je ok.

zuzana581
2. apr 2009

Ahoj. Ja mám tú hydratačnú pleťovú vodu z Mrtveho mora, na suchu pokožku a som s ňou velmi spokojná.

sakura77
2. apr 2009

ja pouzivam nocny,je fakt vyborny

danciacik
2. apr 2009

Samsara ja som kúpila dcérke keď bola malá a mala koliky mastičku Dr.Hoj a veľmi nám pomáhala.

veronika13
2. apr 2009

my sme mali nechtíkovú masť a bola dobrá
som nevedla, že sú aj pleťové vody, krémy... musím pokukať

wali
3. apr 2009

ja som tuto kozmetiku kupila mame - vsetko, co od nich bolo a ta si ju velmi chvali - je to jedina normalna kozmetika, ktora jej nerobila zle, lebo ona ma strasne citlivu plet a musela si kupovat len drahe kremy pre alergikov. a toto je fakt lacne a dobre, planujem sa nou zasobit aj ja 😉

nanyka
3. apr 2009

mojej mame poradila lekárnička túto kozmetiku a je super, skúšala som s pleťovou vodou aj oči odličiť - a paráda 🙂

samsara
autor
3. apr 2009

Ďakujem,som rada,že ste s ňou spokojné,ja som si dnes bola kúpiť nočný krém,tak sa už teším,keď ho večer vyskúšam. 🙂

monky1
3. apr 2009

...no tak ako vas citam, tak aj mna ste navnadili....uz len rychlo spotrebovat denny, nocny co mam a idem skusit aj ja. Dik za tip 😵

martina46
3. apr 2009

ja som mala ocny krem a fajn, dobra cena naozaj 🙂

miracle
3. apr 2009

Mala som nocny krem, bol super vyzivny. Ocny tiez nebol zly, ale nieco mi na nom vadilo

mimka54
23. aug 2010

v čom boli dobré tieto krémiky?

emanka
23. aug 2010

Ja mám dr. hoj na zapareniny a je perfektný. Nič malej nezaberalo, v lekárni poradili toto. Moc som tomu neverila, ale o 2 dni boli zapareniny preč. Takže maximálna spokojnosť 🙂