Pozor nebezpečná detská fľaša

petular
29. máj 2008

no a která to teda je? 🙂

magg
29. máj 2008

skutocne vynikajuco spracovana informacia, teraz presne viem o ktoru flasu ide 😅

eji
29. máj 2008

uz by som si len kupovala cinsku flasu a este k tomu vobec nevyzera vabne

dida_tn
29. máj 2008

To mi skôr príde ako prvoaprílový žart, nie? Však už len tá kefa vypadá ako na vécko 😝

magg
29. máj 2008

no huraaa, ze tam dali aj foto

denousek
29. máj 2008

sem se chtela podivat a nejak mi to nejede.. ☹

leva
29. máj 2008

No veru uz ten obal hovori za dost,no smutne je ze vobec teketo vyrobky prejdu na trh a pride sa na to,ked uz je vo velkom predaji.

denousek
29. máj 2008

holky kdyz na ten odkaz kliknete vam to jde normalka otevrit??me to pise ze Aplikace Internet Explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku....ja ji chci taky videt ach jo ☹

aponchie
29. máj 2008

me to otevrit jde ja podle vzhledu myslim,ze to koupi nejake socky maximalne pac tohle bych decku do pusy nedala to uz radsi obycejnou sklenenou v nutnosti nez takovej bordel 🙄

denousek
29. máj 2008

tak uz jsem to otevrela ale teda vzhledove se mi zda normalni 😅 takovejch podobnejch tady je..treba boček ...

aponchie
29. máj 2008

tak to nevim..ja myslim,ze zrovna Bocek je prece delanej v CR ne? 😲 podle me tohle neni v normalnim obchode k prodeji spis bych to tipla na vyprodejaky ala vse za 39kc nebo halle textil a podobne..ja bych pro flasku sla do drogerie nebo lekarny a klidne i tu obyc.sklenenou 😉

fifla
29. máj 2008

dost zle...kto by sa uz len ulakomil na takuto flasu. a vobec kupovat taketo veci mimo drogeriu, lekaren alebo detsky obchod by som neriskovala. zas to nie je polozka za tisice.

denousek
30. máj 2008

jo tttaaakkk..ono je to od tamanu 😀 aha...no tak to ja detsky zasadne kupuju v drogerce a v lekarne to je pravda..
ja jsem to myslela tak ze ta flaska vypada normalne ze kdyby takovou meli v drogerce tak ze vypada normalne ne...

novako
30. máj 2008

Ahoj holky, tady na těchto stránkách najdete upozornění na nebezpečné výrobky www.qmagazin.cz

krista
30. máj 2008

My máme naštěstí Aventky, ty jsou snad v pohodě 😕

schwarzovka
30. máj 2008

nedávno jsem přepínala televize a na francouzském kanálu mluvili právě o těch Aventkách, ukazovali tam rozčilené maminky a obchody....bohužel jsem nerozumněla ani prd 🙂 , tak nevím, jestli neměli nějakou špatnou sérii - třeba

kristynaw
30. máj 2008

aventky jsou spatne..viz diskuse lahvicky a BPA

krista
31. máj 2008

No to je výborný 😖 Ale já tam žádný číslo nemám tak to jí mám přesto vyhodit? 😒

krista
31. máj 2008

Jo mam tam 4G 😉