• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prací prostriedok na detské vecičky. Aký používate?

9. septembra 2016 
je lovela aj tekuta?
8. feb 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovela je aj tekutá, dokonca zvlášť na biele a zvlášť na farebné...
8. feb 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pouzivam lovelu prasok a avivaz lenor pre deticky, periem vsetky veci, aj danielkove aj nase spolu v detskom prasku.....nic neperiem zvlast....:slight_smile:
8. feb 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.revayova lovela je aj tekutá ja ju teraz používam.je aj lacnejšia :slight_smile:
8. feb 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac - mne aj perfektne vonia... tiez rozmyslam ze v lovele zacnem prat aj nase veci :sunglasses: :grinning:
8. feb 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pouzivala najprv Persil sensitive a teraz pouzivam Lovelu tekutu, avivaz nepouzivam vobec. A periem vsetky veci spolu - aj nase aj dcerkine. Persil sensitive je lepsi na flaky, no Lovela je lacnejsia a asi aj jemnejsia. Doteraz som davala extra plakania, ale uz som s tym prestala, lebo miniem straaasne vela vody :slight_smile:
8. feb 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja sa skusim opytat znovu.
neviete kde v bratislav maju ten prasok Ariel Kids??? ja ho stale nikde nemozem najst :cry:
8. feb 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tarina, skús v hypermarketoch..
8. feb 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocuvajte a avivaz, napr. silan, riedite v pomere 1:4 alebo v mensom?
alebo vobec???
15. feb 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dnes na koznom odporucila aj dr. vraj nedrazdi detom tak pokozku, doteraz som pouzivala persil, ale prejdem na lovelu aj ja.
15. feb 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja som uz par tyzdnov Ariel Kids nevidela... kupili ste ho niekto v poslednej dobe?
15. feb 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My pouzivame Ariel klasicky a ziaden problem, ani pri malej ani pri malom :dizzy_face:
15. feb 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi sme presli na lovelu,mame aj tekuty prasok aj normal a avivaz mame Lenor detsky,ja tiez neperiem zvlast,vsetko v jednom prasku,ved potom aj mi tak uzasne babatkovsky voniame :wink: Maly nema zatial ziadnu alergiu na Lovelu :wink: tak sa z toho tesime ze konecne budeme mat peknu tvaričku
16. feb 2008 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja používam LOVELU a žehlím malej veci, akurát som zistila, že ked som niektore tricka prezehlila z vnutra atvrdlo mi obnitkovanie a potom to malu skriabalo ked to mala oblecene. Odvtedy veci zehlim opatrnejsie. Pancusky nezehlim
19. feb 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
používam lovelu tekutú, vecičky žehlím všetky...
20. feb 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, najlepsie je pouzivat jeden druh prasku, je jedno aky, len nech je stale ten isty a nebudu ziadne exemy, a dieta si skor zvykne na to co je u vas bezne..... :slight_smile:
20. feb 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte potrebovala by som poradit ktory praci prasok je najlepsi...videla som akciovu lovelu 8+1 za 499,- ale vraj nepere dobre niektore flaky...
4. mar 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka, ja pouzivam na skvrny vanish a periem v lovele...akurat nevyperie skvrny z ovocia...ale to ziadny prasok...vidim riesenie pouzivat zvlast neco na skvrny a zvlast prasok. inak, lovela je super :wink:
4. mar 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne vyudrz. 9 kil. balenie lovely este doteraz-mala uz ma 6 a pol mesiaca :wink: vydrzi este tak do 8.mes.
4. mar 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw tak to vydrzi dost dlho :wink: tak teda asi kupim ju..
4. mar 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja som vsetky vecicky pre maleho prala v Lovele a ako avivaz pouzivam Silan sensitive. V nemocnici mi lekarka odporucala Lovelu,lebo maly dostal nejaku alergiu na tie prasky v ktorych nemocnica prala plienky, ked sme dosli domov alergia sama zmyzla. Malicky ma 3 tyzdne a doteraz periem v tom istom, plienky periem tiez v Lovele ale musim dat na vyssiu teplotu,lebo tie kakanicky a rybaciu mast na ritku pri nizsej teplote nesla dole. Maly je v pohode, nema ziadne problemy a plienocky zehlime aj vsetky vecicky. Mozno casom aj ja prejdem na iny praci prostriedok, no zatila je to v pohode :slight_smile:
4. mar 2008 o 16:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska: mne pokakane plienky v poho sli vycistit tym vanishom :wink:
4. mar 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkedy sa da pouzivat avivaz? mala zatial nema probl. s pokozkou...
4. mar 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam prave vcera zakazala kozna lekarka avivaz Lenor, ze len Lovelu prasok a do posledneho plachania dat trosku octa, tak uvidim,ako to bude vonat :(
a preco chces maruska prejst casom na iny prasok? Mne sa Lovela paci a periem vsetky vecicky maleho aj nase spolocne :slight_smile:
4. mar 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahodka haha akurat som chcela povedat ze aj ja skor uvazujem ze zacnem aj nase veci prat v lovele. postelnu bielizen a moje domace veci uz v nej periem kedze s tym mala dost prichadza do kontaktu.

mne inac detska povedala ze do jedneho roka ziadnu avivaz. ale my sme nepouzivali do tusim piatich mesiacov a mala mala exemik aj tak. a ked som zacala tak sa nic nezmenilo takze pouzivame potajomky :sweat_smile:
a pouzivam lovelu avivaz.
4. mar 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha, lusil, dik :slight_smile: a to som nevedela, ze je aj lovela avivaz....asi skusime aj my potajpmky:slight_smile:
4. mar 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneee. treba to odsledovat ci to malemu nejako nezhorsi stav. ked nie, tak podla mna nieje problem. ono niektore deti sa mozu pchat cokoladou a jahodami ale prejde okolo nich pes a je zle. :angry:
4. mar 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam taku otazocku, doteraz som kupovala Hanke na pranie Ariel kids, ale uz mi dochadza a neviem ho nikde v obchode zohnat, mate podobny problem niekto? alebo netusite co sa s tym praskom stalo? dakujem :wink:
24. apr 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamarátky majú ten istý problém, vraj zmizol z trhu.
24. apr 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
pouzivame lovelu tekutu, no skvrny typu okakane bodinke (zlte flaky ) s ytm nejdu dole, co ouzivate vy na flaky?
dik :slight_smile:
24. apr 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok