Prací prostriedok na detské vecičky. Aký používate?

luckas8
20. aug 2006

Ahojte maminy! chcem sa opýtať aký prací prostriedok používate pre veci vášho drobce!Ja čo si pripravujem vecičky do výbavičky a tak ich periem v taide a dávam aj aviváž silan sensitive a čo sa mi dá to potom ožehlím.

silvapokorna
14. mar 2013

ahoj. ja som používala Lovelu, ale bez aviváže, to som dala trošku octa. ocot zjemňuje a dezinfikuje. Moje dievčatá sú už väčšie, ale Lovelu používam stále, ale aviváž mám rada aj inú. hlavně v zime květinové vône. 🙂
a teraz sa dá zaregistrovať do Lovela webklubu, majú aj slovenskú stránku na http://www.lovelababy.sk/lovela-web-klub
za registráciu dostaneš zľavový kupón na Lovelu a ešte môžeš vyhrať osušku na mimčo. 😉

momo216
22. apr 2013

my sme pouzivali batole aj prasok aj avovaz. skusala som aj persil no maly sa po nom vyhadzal. pouzivame aj lovelu. z avivazi sa mi velmi oaci aj silan sensitive a kraaasne vonia

mariekulis
25. apr 2013

zdravim já také používala Lovelu a pak asi tak v pul roce ještě aviváž lovelu prádlo bylo pak měkčí na žehlení 🙂.

zirka
25. apr 2013

po rokoch persilu a lovely, pri druhom dietati periem vsetko v mydlovych orechoch :D a som viac ako spokojna 😀 namiesto avivaze par kvapiek levanduloveho oleja

sandrika1986
28. apr 2013

Teraz najmladšej dcérke periem jej vecičky od narodenia v tekutej Lovele. Aviváž nepoužívam. Takto som to robila aj pri najstaršej dcérke do jej jedného roka som prala v Lovele a potom už v klasickom prášku na pranie.

forbym
13. máj 2013

baby, a čo hovoríte na prací prášok Bupi??? a k tomu aviváž Batole

radamax
13. máj 2013

Jaký prací prostředek používat na prádlo,když má mimčo ekzem a citlivou kůži?

sandrika1986
14. máj 2013

@radamax : najstaršia dcérka mala ako bábätko, ekzém a na to nám doktorka odporučila prať v tekutej Lovele, bez žiadnej aviváže. Podľa jej slov,aviváž bábo nepotrebuje. A pridávať na práčke ešte na viac extra pláchanie. Našťastie ekzém prešiel a už sa neobjavil. Takto som jej prala veci do jej jedného roka. A potom som už vyskúšala prať vecičky v klasickom pracom prášku a bolo to bez problémov. Pre najmladšiu dcérku tiež periem od jej narodenia v Lovele, tiež bez aviváže. U nej sa ekzém našťastie vôbec neobjavil. 🙂

sandrika1986
14. máj 2013

@ forbym : Myslíš v tekutom pracom prášku Bubi ? Raz som to kúpila a zdalo sa mi to v pohode. Aviváž Batole som ešte nemala. Nepoužívam aviváže pre malé deti. Momentálne kupujem Lovelu , ale rozmýšlam že ešte kúpim aj Bubi.

zuzi0110
14. máj 2013

Neperie niekto v kastílskom mydle? Nemáte skúsenosti?

bea_t
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindule1977
21. máj 2013

Když byla malá miminko, tak se z Lovely obsypala, tak jsem rok dělala doma mýdlový sliz, no a teď už není kůžička tak citlivá, tak peru v tom, co nám, né že by mi mýdlový sliz vadil, příprava není tak složitá, ale přiznávám, kapka aviváže mi voní víc než olejík přidaný k octu, nemůžu si pomoct, i když to není zrovna ekologické a pro život nutné 🙂

lucyliena
27. jún 2013

Ja som vsetky vecicky prala v Drefte sensitive, nadherne vonia 😉 a netreba uz ziadnu avivaz...

lucianakoniku
10. júl 2013

Tekutu lovelu. Malicky bude mat styri mesiace a nemal s nou ziadne problemy. Na skvrny od stolice davam pred pranim vanish alebo ariel na skvrny,zaperiem a poriadne vyplakam,pradielko je potom zase ciste. Avivaz nepouzivam.

kammka
10. júl 2013

používám běžné prášky, jen ze začátku cca dva měsíce jsem malýmu prala v Batoleti.. ale vždy máchání navíc, mám dětský program, kde je máchání přidané a prádlo se pere delší dobu v pohřáté vodě...peru tak i pleny a nikdy se ani jedno dítko neosypalo..

radamax
2. aug 2013

Ahoj holky,koupila jsem Lovelu prací prášek,snad to mimču nebude tolik vadit.Sama mám už od malička atopický ekzém a tak si myslím,že to bude mít prcek po mě 😢 Myslíte,že je vhodnější tekutá lovela?Nebo prosim poraďte někdo kdo má podobný problém.Radka

zvirka
2. aug 2013

@radamax Mám taky exém, malý od narození taky atopický. Měli jsme Lovelu tekutou i Persil sensitive tekutý, ale podle mě ani jedno nějak nemělo vliv. Občas má exémek lepší, občas horší. Ale Persil líp voní, tak jsem zůstala u něj.

lenkove
2. aug 2013

DM Sensitive...

radamax
5. aug 2013

Když já těm tekutým prostředkům nevěřím,nevyperou to tak dobře jako klasický prášek

m_ij_ka
5. aug 2013

ja používam gél na pranie Pona colour

vitaka
25. aug 2013

moc dobrou zkušenost mám s pracím programem Missiva (jen se to musí člověk trošku naučit, jak který prostředek na co....ale už neperu v ničem jiném).

sladkasue
29. sep 2013

pri prvom som pouzivala len uko pranie - pracia gula a mdlove orechy🙂
teraz sa chstam to co mam doma - bonux 🙂 snad druhemu babatku nebude vadit 🙂

e_z
4. mar 2014

Ahojte kočky, napíšte aj do Wiki Modrý koník ako sa vám osvedčilo prať pri deťoch. Stačí aj krátka infoška, nemusia to byť dlhé slohy🙂
Miesto na vaše skúsenosti je dole pod článkom: https://www.modrykonik.sk/pracie-prostriedky/
@silvapokorna
@momo216
@zirka
@sandrika1986
@zuzi0110
@lindule1977
@lucyliena
@lucianakoniku
@zvirka
@lenkove

milota164
13. apr 2016

ja som pouzivala Lovelu a nemali sme problemy, avivaz som nepouzivala

domi77
30. máj 2016

Ja pouzivam toto https://www.dedra.cz/cz/produkty/?detail=TB0018... nezehlim, pradlo sa mi po tomto pracom geli az tak nekrci,este ked po pekne prevesim a nezastipcujem tak ani neni vidno, ze by nebolo zehlene...🙂 ...

angel1979
23. júl 2016

takze v com zenicky periete pre babatka?

huahua
23. júl 2016

@angel1979 Lovela sensitiv.

ludmilusik
9. sep 2016

Ja periem v tom co mame, akurat pradlo potom ovela viac vyplachnem. Zatial nebol ziaden problem.

angel1979
9. sep 2016

uz mam kupeny persil sensitive a vonia nadherne vo flasi, uvidime ako na pradle

zanetat
16. aug 2018

10