Prací prostriedok na detské vecičky. Aký používate?

luckas8
20. aug 2006

Ahojte maminy! chcem sa opýtať aký prací prostriedok používate pre veci vášho drobce!Ja čo si pripravujem vecičky do výbavičky a tak ich periem v taide a dávam aj aviváž silan sensitive a čo sa mi dá to potom ožehlím.

kamajka
19. júl 2007

Ahojček ja som prala s Titanom, aviváž sme zo začiatku nepoužívali vôbec, drobcovi sme veci prali osobitne (bola síce takmer plná práčka, no čo už🙂)
A žehlím doteraz mne, malej, aj malému (sem-tam aj manželovi ak má niečo veľmi pokrkvané). Ono dosť ide aj o ten vzhľad toho oblečenia, no bavlnená košieľka pre mimčo asi nebude vyzerať lákavo, keď ju neožehlíš, lebo bavlna sa väčšinou krčí. 🙂

kamajka
19. júl 2007

Teda prázdna práčka 😀 , pomýlila som sa 😀

zuzpidka
19. júl 2007

Ahojte kočky. Ja používam na malého vecičky Batole prášok, aviváž zatiaľ nepoužívame, lebo máme iba necelé 3 mesiace. Počula som, že aj Lovela je dobrá a nie sú po nej žiadne alergické reakcie. 😉 😒

marianna23
19. júl 2007

ja periem veci svojho maleho iba v oznaceni, NON BIO cize neobsahuje ziadne latky co sposobuje podrzdenie ci alergiu, rovnako aj avivaz comfort, tabletky silan o ariel, pekne vonaju. ja nezehlim uz ani, nie je potreba.

sue
23. okt 2007

...tak pozerám, že zvíťazí asi Lovela 🙂

veronika13
23. okt 2007

lovelu aj ja používam, no horšie fľaky nevyperie, nech by som ju ako prosila

kala12
23. okt 2007

Baby Persil sensitive je super,ja som tiez pouzivala Lovelu,ale odkedy mrkvickujeme, tak nevyprala flaky. Ten persil je fajn,a aj krasne vonia. Len su va druhy, jeden je sensitive a ten druhy sensitiv z aloe vera. Ten aloe vonia pekne.

vandas
24. okt 2007

ja pouzivam detsky prasok od AMWAY.predavaju k tomu aj spray, kt. pouzijete na znecistene pradlo pred pranim. je super, zatial mi vypralo vsetko...

ena
24. okt 2007

Aj my sme pri babatku pouzivali lovelu, vlastne mame ju aj teraz, ale teraz uz dam hocijaky prasok a aj avivaz..

katka76
25. okt 2007

ja pouzivam tiez lovelu, prasok aj gel a pri flakoch a okakancoch, kym to vlozim do pracky, namydlim to zlcovym mydlom, takze pradielko je cistucke. davam aj silan, nemame ziadnu alergicku reakciu

vrtulka27
27. okt 2007

ahojte,nemam este vela skusenosti....ale prve vecicky som prala v LOVELE....
odporucili mi ju kamosky a pekne vonia 🙂

radoslava
27. okt 2007

Ja tiez periem len v Lovele ci v prasku alebo v tekutom stave.
Neviem do kedy ale este urcite aspon do roka a pol

galinka
30. okt 2007

ja som teda nezehlila dcerke od jedneho mesiaca veci, ani nemam kedy pri nej, ani si myslim, ze to nie je nutne, nema ziadne vyrazky, podla mna je to len rozmaznavanie a mamickam to zabera cas...
len by ma zaujimalo, dokedy pouzivat praci prasok detsky, manzel vravi, ze po pol roku mozem prat veci malej v normalnom prasku, ale mne sa to nejako nezda, radsej sa spytam...

susik77
30. okt 2007

ahojte, pouzivate niekto vanish? Ja periem v lovele a pouzivam na pokakane veci vanish, zatial je mala v pohode, dufam, ze jej to neskor neublizi...

mirka4
30. okt 2007

susik, ja davam aj vanish niekedy, ked je to moc zaspinene, takze myslim ze to az tak nevadi. 🙂

usha
13. nov 2007

Pridam sa, moja slovencina nie je az taka dobra, takze: all the spots from poo and food fade if once you have washed your baby's clothes you place them in the sun. To slnko vsetko vycisti, tak nepotrebujete pridat ziadne kemikalea do pracky, ani prat rucne. Drzim palce! 😉

tarina
30. jan 2008

ahojte,
ja by som sa chcela opytat na tekute pracie prasky, nakolko nemam s nimi skusenost, ze ako sa davkuju? asi kolko vrchnacikov trebA....napriklad tekutej lovely a kam to mam vlastne dat? normalne tam kde davam stale praci prasok? lebo vsak to hned stecie prec! a uz nemusim potom davat avivaz???
a na svetre je co podla vas lepsie? perwoll alebo wollite?
vdaka

lusil2005
30. jan 2008

tarina tekuty prasok das tam kam davas aj klasicky. len - ked davas aj predpierku, musis dat najprv na predpierku, pockat kym vypusti pracka vodu a ked zacne napustat na hlavne pranie, das druhu davku prasku. ja davam dva vrchnaciky na predpierky a tri na hlavne pranie.
uplne najneutralnejsie su mydlove vlocky timy. vyraba ich palma a dostat ich kupit vo v-drogeriach. tie su absolutne antialergenne. jasne ze avivaz nepouzivat. lovela je tiez odporucana alergikmi a je dobre znasana. ja som presla z vlociek na lovelu v tretom mesiaci. doktorka mi sice vravela ze ziadnu avivaz do 1 roka kedze mam malu alergicku, ale ja som to riskla a dala som lovela avivaz a mala nemala ziadnu reakciu. takze pouzivam lovelu prasok aj avivaz dodnes. krasne vonia a dobre perie.

tarina
31. jan 2008

no a kedze ten tekuty prasok po nadavkovani hned stecie nie je lepsie dat ho priamo do pracky?
a na svetre teda ktory prasok pouzivate?

gangulienka
31. jan 2008

3 vrchnaciky Lovely ? ja som davala len jeden a nadavala aky je to hlupy prasok ze zle perie 😀 , tak dam nabuduce tri 😉

tarina
5. feb 2008

pocuvajte a kde v bratislave kupujete ten Ariel Kids? bola som uz v 4 drogeriach a nikde ho nemali ☹

bystricanka
6. feb 2008

ja používam gel lovelu a nalievam to priamo na prádlo. Aj aviváž lovelu. Zatial mi to opralo dobre. A dávam 2 vrchnáčiky aj aviváže aj gelu

sibuska
6. feb 2008

my pouzivame prasok batole zatial a sme spokojni... aj avivaz batole, vsetko vonia tak pekne babenkovsky 🙂

elia
6. feb 2008

Ja som citala ze hore do davkovaca sa maju davat praskove pracie prostriedky (+ pripadne avivaz) a tekute sa maju davat priamo do bubna, najlepsie do nejakeho umelohmotneho kelimka.

Na nete som pozerala porovnavacie testy pracich prostriedkov, a tam vyslo ze napriek urcitym vyhodam tekutych prostriedkov (rozpustia sa aj pri nizsej teplote, vhodne aj na rucne pranie, daju sa naniest priamo na skvrny pred pranim a chvilu nechat posobit, neostava na farebnom pradle viditelny prasok) maju praskove prostriedky ovela vacsiu praciu silu co sa tyka skvrn a mastnych flakov.

Vyskusali ste uz niekto praskovu aj tekutu Lovelu, aby ste podali objektivnu recenziu co je na tom pravdy 😨 ? Ja som rozmyslala ze na plienky a biele pradlo by som pouzivala praskovu Lovelu, a na farebne Lovelu color tekutu.

lusil2005
6. feb 2008

elia presne tak to robim aj ja. zda sa mi ze ta praskova lovela je fakt trochu ucinnejsia, a tak pouzivam na biele prasok a na farebne tekutu.

a s tym davkovanim - nemozem to dat priamo do bubna ked davam zvlast tekuty prasok na predpierku a zvlast na hlavne pranie 😅

uhlikova09
7. feb 2008

pocuvajte baby,maly sa mi vyhodil na tvaričke,naša dr. tvrdi ze to je z prašku,aky by ste mi poradili????? 😒

lyzenka
7. feb 2008

my pouzivame LOVELU tekutu

uhlikova09
7. feb 2008

asi bude aj najlepsia nie?

l.i.l.a.
7. feb 2008

používam od amway pre bábatká a som verry spokojná

minusa
7. feb 2008

ahojte 😉

ja som pozivala batole asi len mesiac a potom som prala malemu veci s nami, na biele tide, farebne perwoll color alebo woollite a avivaz davam silan sensitive .... a v pohode 😉 vsak keby som mala prat malemu zvlast a nam zvlast, vsetko delit na farebne a biele, tak verim tomu, ze skrachujeme 😅