Prací prostriedok na detské vecičky. Aký používate?

luckas8
20. aug 2006

Ahojte maminy! chcem sa opýtať aký prací prostriedok používate pre veci vášho drobce!Ja čo si pripravujem vecičky do výbavičky a tak ich periem v taide a dávam aj aviváž silan sensitive a čo sa mi dá to potom ožehlím.

revayova
8. feb 2008

je lovela aj tekuta?

janver
8. feb 2008

lovela je aj tekutá, dokonca zvlášť na biele a zvlášť na farebné...

jahodka11
8. feb 2008

ja pouzivam lovelu prasok a avivaz lenor pre deticky, periem vsetky veci, aj danielkove aj nase spolu v detskom prasku.....nic neperiem zvlast....🙂

nika000
8. feb 2008

ahojte.revayova lovela je aj tekutá ja ju teraz používam.je aj lacnejšia 🙂

lusil2005
8. feb 2008

inac - mne aj perfektne vonia... tiez rozmyslam ze v lovele zacnem prat aj nase veci 😎 😀

lindulak
8. feb 2008

Ja som pouzivala najprv Persil sensitive a teraz pouzivam Lovelu tekutu, avivaz nepouzivam vobec. A periem vsetky veci spolu - aj nase aj dcerkine. Persil sensitive je lepsi na flaky, no Lovela je lacnejsia a asi aj jemnejsia. Doteraz som davala extra plakania, ale uz som s tym prestala, lebo miniem straaasne vela vody 🙂

tarina
8. feb 2008

a ja sa skusim opytat znovu.
neviete kde v bratislav maju ten prasok Ariel Kids??? ja ho stale nikde nemozem najst 😢

monkula
8. feb 2008

tarina, skús v hypermarketoch..

tarina
15. feb 2008

pocuvajte a avivaz, napr. silan, riedite v pomere 1:4 alebo v mensom?
alebo vobec???

veverica
15. feb 2008

mne dnes na koznom odporucila aj dr. vraj nedrazdi detom tak pokozku, doteraz som pouzivala persil, ale prejdem na lovelu aj ja.

kisska
15. feb 2008

Ani ja som uz par tyzdnov Ariel Kids nevidela... kupili ste ho niekto v poslednej dobe?

markiza
15. feb 2008

My pouzivame Ariel klasicky a ziaden problem, ani pri malej ani pri malom 😵

uhlikova09
16. feb 2008

tak mi sme presli na lovelu,mame aj tekuty prasok aj normal a avivaz mame Lenor detsky,ja tiez neperiem zvlast,vsetko v jednom prasku,ved potom aj mi tak uzasne babatkovsky voniame 😉 Maly nema zatial ziadnu alergiu na Lovelu 😉 tak sa z toho tesime ze konecne budeme mat peknu tvaričku

sisa_30
19. feb 2008

Ja používam LOVELU a žehlím malej veci, akurát som zistila, že ked som niektore tricka prezehlila z vnutra atvrdlo mi obnitkovanie a potom to malu skriabalo ked to mala oblecene. Odvtedy veci zehlim opatrnejsie. Pancusky nezehlim

vierkaaaa
20. feb 2008

používam lovelu tekutú, vecičky žehlím všetky...

dididi30
20. feb 2008

ahojte, najlepsie je pouzivat jeden druh prasku, je jedno aky, len nech je stale ten isty a nebudu ziadne exemy, a dieta si skor zvykne na to co je u vas bezne..... 🙂

vejinka
4. mar 2008

ahojte potrebovala by som poradit ktory praci prasok je najlepsi...videla som akciovu lovelu 8+1 za 499,- ale vraj nepere dobre niektore flaky...

susik77
4. mar 2008

vejinka, ja pouzivam na skvrny vanish a periem v lovele...akurat nevyperie skvrny z ovocia...ale to ziadny prasok...vidim riesenie pouzivat zvlast neco na skvrny a zvlast prasok. inak, lovela je super 😉

susik77
4. mar 2008

a mne vyudrz. 9 kil. balenie lovely este doteraz-mala uz ma 6 a pol mesiaca 😉 vydrzi este tak do 8.mes.

vejinka
4. mar 2008

waw tak to vydrzi dost dlho 😉 tak teda asi kupim ju..

maruskak
4. mar 2008

Ahojte. Ja som vsetky vecicky pre maleho prala v Lovele a ako avivaz pouzivam Silan sensitive. V nemocnici mi lekarka odporucala Lovelu,lebo maly dostal nejaku alergiu na tie prasky v ktorych nemocnica prala plienky, ked sme dosli domov alergia sama zmyzla. Malicky ma 3 tyzdne a doteraz periem v tom istom, plienky periem tiez v Lovele ale musim dat na vyssiu teplotu,lebo tie kakanicky a rybaciu mast na ritku pri nizsej teplote nesla dole. Maly je v pohode, nema ziadne problemy a plienocky zehlime aj vsetky vecicky. Mozno casom aj ja prejdem na iny praci prostriedok, no zatila je to v pohode 🙂

susik77
4. mar 2008

maruska: mne pokakane plienky v poho sli vycistit tym vanishom 😉

susik77
4. mar 2008

odkedy sa da pouzivat avivaz? mala zatial nema probl. s pokozkou...

jahodka11
4. mar 2008

nam prave vcera zakazala kozna lekarka avivaz Lenor, ze len Lovelu prasok a do posledneho plachania dat trosku octa, tak uvidim,ako to bude vonat :(
a preco chces maruska prejst casom na iny prasok? Mne sa Lovela paci a periem vsetky vecicky maleho aj nase spolocne 🙂

lusil2005
4. mar 2008

jahodka haha akurat som chcela povedat ze aj ja skor uvazujem ze zacnem aj nase veci prat v lovele. postelnu bielizen a moje domace veci uz v nej periem kedze s tym mala dost prichadza do kontaktu.

mne inac detska povedala ze do jedneho roka ziadnu avivaz. ale my sme nepouzivali do tusim piatich mesiacov a mala mala exemik aj tak. a ked som zacala tak sa nic nezmenilo takze pouzivame potajomky 😅
a pouzivam lovelu avivaz.

jahodka11
4. mar 2008

haha, lusil, dik 🙂 a to som nevedela, ze je aj lovela avivaz....asi skusime aj my potajpmky🙂

lusil2005
4. mar 2008

jasneee. treba to odsledovat ci to malemu nejako nezhorsi stav. ked nie, tak podla mna nieje problem. ono niektore deti sa mozu pchat cokoladou a jahodami ale prejde okolo nich pes a je zle. 😠

zuz11
24. apr 2008

mam taku otazocku, doteraz som kupovala Hanke na pranie Ariel kids, ale uz mi dochadza a neviem ho nikde v obchode zohnat, mate podobny problem niekto? alebo netusite co sa s tym praskom stalo? dakujem 😉

luciia
24. apr 2008

kamarátky majú ten istý problém, vraj zmizol z trhu.

penelope10
24. apr 2008

ahojte,
pouzivame lovelu tekutu, no skvrny typu okakane bodinke (zlte flaky ) s ytm nejdu dole, co ouzivate vy na flaky?
dik 🙂