Prášky na pranie z Rakúska vhodné pre bábätka

julienka333
20. jún 2014

Ahojte,
neviete mi dt tip na prášok na pranie vhodný pre babatko ale z Rakuska. Kamarkatka mi nosi nejake gely a su nepoovnatelne lepsie ako nase. Tak vas prosím aj o skusenost s detskymi praskami na pranie. Dakujem.

zubrienka1
20. jún 2014

Ahoj, ja som kupovala Persil sensitive 😉

lusily
20. jún 2014

Ja tiež Persil Sensitive, tekuty.

natalushka
20. jún 2014

Ahoj..ja tiez nakupujem prasky zasadne v Rakusku..tiez som citliva na akykolvek..ale na Ariel nedam dopustit,ci prach,ci gel..a preto aj malemu som kupila Ariel sensitive..nadherne voni,pradlo uzasne makke,a to bez avivaze..pritom do klasickeho,nasho pradla pridavam aj avivaz,bo to az take makucke neni..priznavam ale,ze maly este nie je na svete..tak dufam,ze sa mi z toho neosype🙂 ale mne na pokozku vyhovuje,tak snad pri nom zostaneme..prajem dobry vyber🙂

meluela
20. jún 2014

Poznate odtial aj nejaky dobry ekologicky prasok za rozumnu cenu ktory by sa dal kupit v kitsee (BIPA, SPAR, HOFER, DMko)? Ake mate s nim skusenosti? Ja periem dlhodobo v Lovele ale rozmyslam nad zmenou ...

monik83
20. jún 2014

@julienka333 ja tiež nakupujem v Rakúsku pracie prostriedky a periem aj malému v nich, konkrétne ariel actilift a aviváž má silan sensitive a periem na detskom programe na práčke a nič mu nevadí

veronika9995
15. sep 2014

dobrý den maminky, prosím vas daju sa tie rakuske gely na pranie zakupit aj na nete? dakujem

chovancova122
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beataviktor
17. feb 2019

Dobry den maminky..... Tie rakuske prac. Prostriedky sa daju zakupit aj na nete? Ak ano, poprosim vas o overenu stranku.. Dakujeeee.m

yvett78
3. feb 2023

@julienka333 ja nepouzivam nic z drogerie, ani z Rakuska, iba 100% prirodne platky.Chceli sme sa vyvarovat v buducnosti roznym ochoreniam, ved to nosime denne, tak som zvolila tuto cestu a super.Pradlo je makke a ciste.