Prášok, gél alebo kapsuly na pranie pre deti s ekzémom

radulienka7
2. jún 2016

Mamičky moje dve dcéry majú atop ekzem a musím zmeniť prášok čo som si myslela že nebude problém ALE mýlila som sa. Áno ako prvú som vyskúšala Lovelu, vraj je dobrá atd až na to že mi to nevypralo absolútne nič ani škvrnu od malinovky. Máte skúsenosti s nejakým práškom ktorý je citlivý pre detskú pokožku ale aj spoľahlivý na špinu? Ďakujem

pribinak
2. jún 2016

Persil sensitive a davam este plachanie navyse

gir
2. jún 2016

Persil sensitiv,

bibistec
3. jún 2016

no aj moja dcerka mala atopicky ekzem ktory zmizol kedze dodrziavame dietu ale u nas je dobry praci prasok z DM a nema problem alebo vyskusaj ekologicke tie nie su na takej chemickej baze ako bezne. nedavam avivaz ani nic a nemam eproblem ale je mozne ze co niekomu vyhovuje vam nemusi takze asi budes musiet skusat co bude dobre pre vas. drzim palce

monciky
3. jún 2016

@radulienka7
aj ja kupujem Persil sensitive a davam plakanie navyse, pouzivam aj detsku avivaz, ale tej len malicko..., predtym som pouzivala Lovelu a vidim rozdiel v prani aj voni...

prirodka
5. jún 2016

Ten, kto má kožný problém,musí upraviť stravu,umývať sa ,používať šampón a prať veci v antibakteriálnom, biologicky odbúrateľnom prípravku.Vyperie perfektne aj škvrny,máme s tým skúsenosti,aj pre malé bábatká dokonca ideálny,pre ženy, ktoré majú ženské problémy,atď.....viac info,ak chcete, napíšte mi do správy.