Prebaľovací pult. Ktorý mi viete odporučiť?

mimi
18. nov 2006

chcela by som sa spytat,ze na com prebalujete vase ratolesti?ake mate skusenosti s prebalovacim pultom?ktory typ by ste doporucili?ja maleho prebalujem na stole,ale dost sa krcim pri tom a boli ma chrbtica.Budem sa tesit na vase rady.

tuqanqa
20. apr 2013

Ja premyslim nad timto. Mate ho nekdo? Vychazi cca na 135 Eur. Libi se mi ze je dost siroky, ma policky i dvirka.

pelin
23. apr 2013

Ahoj, ja mám tento a som spokojná, je výškovonastaviteľný, má kolieska takže ho preveziem kde potrebujem a cez leto nám slúži pri grilovačke ako stolík. 🙂

frimmie
16. jan 2014

@tuqanqa Ahoj, prosim ta, kde sa da kupit tento super pult?

frimmie
17. jan 2014

@tuqanqa Jej, super, dakujem! Na Asko som uplne zabudla 🙂. Len vidim ze ho nemaju... nevies prosim ci budu doobjednavat? Ta cena je super.

tuqanqa
17. jan 2014

@frimmie tak to netusim...ale je tam tel.c. pro telefonickou objednavku. Ta cena je fakt super, az se mi tomu nechce verit.. 😝

frimmie
20. jan 2014

@tuqanqa Volala som tam, a uz je vypredany navzdy 😖 , uz ho nebudu doodjednavat.

yahotka
30. jan 2014

Ahojte baby, nejake nove tipy na prebalovacie pulty alebo komody? Oplati sa kupit komoda s pultom, ci staci taky obycajny "Ikeacky"? Alebo staci polozit prebalovaciu podlozku na stol, komodu, ktoru uz mame?

celasapremenim
21. jún 2014

prosim vas a tie ikeacke, co maju hore taku ohradku, to nevadi pri prebalovani, ze nemam ten priestor pod rukami volny??

skyle
21. jún 2014

@pelin a kde si ho kupila

skyle
21. jún 2014

Ja mam komodu z ikei stvorzasuvkovu a nej som mala nafukovaci pult tiez z ikei. To mam v izbe. V kupelni mam pult s vanickou ale pozor, vanicku si viem dat do L, cize ked kupem babo mozem si predtym pripravit v duhej casti suchy uterak plienku... Proste ta vanicka je v druhej casti L. Nie je to pult, ze ked dokupete dieta, tak ho musite zobrat na seba, potom sklopit vrch, cim prikryjete vanicku a potom dajak si tam dat suchy uterak... Proste ja sommvybrala maleho a rovno prelozila vedla. Brevi pult, nevymenila by som. Chcela som taky kde sa dali vanicky spod pultika vytiahnut akokeby suflik ale tie sa uz vypredali vyrobca prestal vyrabat...

alexandra2222
19. júl 2014

@tuqanqa co je to za pult? Kde si ho nasla?

skyle
19. júl 2014

@alexandra2222 http://www.predeti.sk/produkt/pult-open-pratic-... nieco take, neviem ako sa sklada tento ale asi rovnako pod pultik ide vanicka.

tuqanqa
19. júl 2014

@alexandra2222 to byl pult z Asko nabytek, ale nejaka mamina ho uz asi pred pul rokem shanela a pry ho uz nemaji v ponuke.. 😢 Leda si ho dat udelat k sikovnemu truhlari 😉

arwen88
19. júl 2014

žiadny..vyuzijes ho len chvilu, ked sa ti zacne dietatko mrvit, tak ho tam uz moc nenaprebalujes..akurat, co ti to bude zavadzat...ja som prebalovala na posteli, gauci a bolo..kupila som taku podlozku za 4 ecka, z jednej strany fote, z druhej strany nepremokave..a bolo 🙂

ewelinna
19. júl 2014

Ahoj, velmi dobra vecicka...ak si polozis na postielku, netrpi tvoj chrbat pri prebalovani...my mame taku pevnu s molitanom- ta gumova vrstva po stranach uz strasne potrhana, ale pouzivame uz vyse roka- pri kazdom prebalovani, prezliekani... stalo to asi 16e 🙂 ale urcite odporucam kupit 😉

mamickasovicka
19. júl 2014

Ja som mala Bebejou confort amplitude, vyuzila som ho do 2 rokov, da sa umiestnit na dosku, na vanu, na postielku. Ja som ho mala na doske polozenej na 6zasuvkovej komode malm z ikea. Bola som velmi spokojna, nemenila by som za ziadny iny, vyborna vyska, nebolel chrbat a vsetko bolo poruke, vsetko umyvatelne, velkost cca 60x80cm takze dlho vyuzitelne 🙂 prebalovanie na posteli aleho stole je sice pekne, ale ked prebalujes v noci tak dost neprakticke, ja som len zobrala dieta, prelozila na pult hned vedla, vsetko pripravene, prebalila a spat do postielky 🙂 nepouzitelne su podla mna tie so zabudovanou vanickou, to by som nekupila :(

arwen88
19. júl 2014

nasa mala spi s nami a tam spm ju v noci aj prebalovala, vedla postele mam prirucny stolcek s plienkami a pyzamkami..ziadne vstavanie z postele a prekladanie babatka hore dole...kazdemu vyhovuje nieco ine...

svetlusska
19. júl 2014

ja som sice ziadny nepouzivala ale vyskusala som si ho tyzden v porodnici ale pri druhom si urcite nejaky zaobstaram, je to vynikajuca vec...neboli chrbat, nemusis sa zohynat...nevravim v noci by som ho asi nevyzivala ale cez den by to bola skvela pomocka....ja som fungovala tak ako pise
@arwen88 ale velmi skoro som to pocitila na chrbate, kedze maly bol aj dost tazky a ja som mala aj tazky porod takze prve 3 tyzdne to veru nebolo nic moc...

arwen88
20. júl 2014

svetlusska ja som bola po sekcii....prve dva mesiace bolesti...mna chrbat nebolel...az teraz, ked uz s malou behame za ruky 🙂 ...a mne sa zhnusil pult prave v porodnici....ale hovorim,kazdemu vyhovuje inak...ja som rada, ze som do toho neinvestovala peniaze..

suzinka121
19. apr 2015

@mamickasovicka ahoj, prosím ťa, to si mala ten s nožičkami?http://www.rodinkashop.sk/sk/prebalovacie-pulty...
Malý sa ti tam zmestil do 2 rokov?

mamickasovicka
19. apr 2015

@suzinka121 mala som presne tento ale bez noziciek, iba tu vrchnu cast, vtedy sa to dalo kupit aj zvlast. A naozaj som ho pouzivala dlho, na obrazku vyzera maly ale v skutocnosti bol velmi priestranny, na dlzku skoro 80cm, ak si dobre pamatam, samozrejme ku koncu krpcovi trcali nohy, ale na rychle prebalenie stacilo 🙂 mali sme ho na doske

suzinka121
19. apr 2015

@mamickasovicka a na tú komodu si mala prístup vlastne z boku (po dĺžke), či? 🙂
Ďakujem moc, lebo som zvažovala komodu z ikey aj s pultom vyklopnym, ale je dlhodobo nedostupna :/

mamickasovicka
19. apr 2015

@suzinka121 no my sme to vymysleli tak, ze sme mali tu dlhsiu komodu malm, 160cm etrovu, z pracovneho stola tiez z ikei nam zostala doska, ktora mala cca 50x80cm, presne pod ten pultik a tu dosku sme primontovali takymi pantami zozadu ku komode, do stredu komody. Bolo to velmi stabilne, skusim vyhrabat nejaku foto a poslem ti, ja som bola velmi spokojna 🙂

suzinka121
20. apr 2015

ahaaa, no to je super nápad 🙂) skúsime nad niečim takým porozmýšľať 🙂 ďakujem moc

klaudy_m
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sima_simona2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misinka0611
20. apr 2018

Ja mám z IKEA, kt. potom budem používať ako komodu 🙂

klaudy_m
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikinka202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz