Prebaľovací pult. Ktorý mi viete odporučiť?

mimi
18. nov 2006

chcela by som sa spytat,ze na com prebalujete vase ratolesti?ake mate skusenosti s prebalovacim pultom?ktory typ by ste doporucili?ja maleho prebalujem na stole,ale dost sa krcim pri tom a boli ma chrbtica.Budem sa tesit na vase rady.

melory
18. nov 2006

prebalovaci pult je najlepsi, mne sa osvedcil a kedze som mala pozicany, tentokrat som si ho kupila. je dobry aj na obliekanie.

mimi
autor
18. nov 2006

a je nejaky konkretny typ?V Tescu som videla viacej druhov,dajaky s vanickou.aky mas ty?

palma
18. nov 2006

Ahoj mimi.Ja mám preb.stôl urobený na mieru,je to zároveň skrinka aj so šuflíkmi.Dala som si ho urobiť u stolára,ešte pri st.dcérke a teraz ho znovu využivam pri druhom bábatku.Som dosť vysoká a aj stôl,takže super 😉 chrbtica a vlastne celé moje JA netrpí 😝 😀

kattum
18. nov 2006

Ja osobne som mala komodu z IKAE (Maml 4-zasuvkova) a na nej prebalovaciu podlozku. To nam stacilo prvych 6 mesiacov. Odvtedy je maly velmi culy a zivy, prevracia sa a je nebezbecne ho prebalovat takto vo vyske alebo na pultiku. Uz to robime odvtedy na posteli. Takze ja by som do prebalovacieho pultu neinvestovala. Komoda zostala ako pekny kus nabytku a stale v nej mam vsetky veci pre synceka. Ale kazde dieta je ine. Viem, ze su deti, ktore sa daju i v 1,5roku prebalovat an pulte. Ta tvrda prebalovacia podlozka sa da dat i na postielku a to je dost slusna vyska, aby ta nebolela chrbtica.

melory
18. nov 2006

ja mam dreveny s ikea a som spokojna s vanickou som mala ten prvy a nevyuzila som ju, bola moc mala, fakt. tento je dreveny a dolu ma ulozny priestor na plienky, kremy a pod.

mimi
autor
18. nov 2006

a kolko to priblizne stoji?

melory
18. nov 2006

ja mam za 500,- z inzeratu ale novy moj 899,- a ostatne uz len drahsie a drahsie na nete najdes.

mimi
autor
18. nov 2006

tak to si dam inzerat.dakujem vam babenky za rady!

ena
18. nov 2006

mimi: my mame tiez ten ikeacky pult a ja som spokojna...

digysa
29. jan 2008

Syn ma uz vyse 2-och rokov a ziadny prebalovaci pult som nikdy nemala...nejako mi to nechyba... 😅

luciaj
29. jan 2008

ja mam tiez komodu z IKEA 3zasuvkovu, som dost nizka a nej prebalovaciu podlozku ale pravdu povediac aom to pouzila 5x. ja prebalujem na posteli alebo gauci alebo v obyvacke na sedacke, kde pride, lebo malej nechavam potom vyvetrat ritusku 😅 a pri pulte by sa mi nechcelo stat pocas vetrania 😀 ale samotnu prebalovaciu podlozku vyuzivam, najma na kupanie.

janina77
29. jan 2008

ja mam komodu z Kika, so zasuvkami, vyska 90 cm, a na to som si dala urobit prebalovak 80x80 cm, a kupila som na to taku makku podlozku. Ked uz zenbudeme potrebovat, da sa to zlozit dole a ostane len komoda. Je to vyborna vec, prebalujem len tam, vobec sa nekrcim, neboli ma chrbat. Tam aj cvicime a keby sme mali v spalni, kde je ten prebalovak teplejsie, tak tam aj kupem. Ale na kupanie som kupila taku vanicku s prebalovakom na kolieskach, to nosime do kupelne, ale to nie je prave stastny prebalovak, je taky maly, ten velky na komode je ovela lepsi 🙂. Odporucam.

dominica
29. jan 2008

ja prebaľujem na práčke. Možno pre niekoho srandovné, ale máme malý byt a prebal. pult sa mi nikde nezmestí, tak som si na práčku dala makkú podložku, ako je na pultoch a prebalujem na tom. Má to aj výhody pri kúpaní, nič mi nikde neociká a najvačšia výhoda bola, keď kakal len s rúrkou a hocikde to vyšplechlo - kachličky sa ľahko umyli.

bubba
29. jan 2008

ja som mala prebal.pult vstavany na komode,ale lepsie sa mi prebalovalo na posteli,na zemi(najviac)lebo som sa bala zeby sa mi nahodou mala mohla zvrtnut a zletiet ztade

kamajka
30. jan 2008

Ahoj Mimi.
Ja si osobne myslím, že sú to zbytočne vyhodené peniažky....
Ja som oboch prebalovala na manž. posteli, z preblovacieho pultu ti aj tak dieťa za chvilu vyrastie, a tak či tak ho budeš musiet prebalovat inde. Teda ja som napriklad prebalovaci pult ešte naživo nevidela 😀 😝 ,
takže možno existuje aj veeelike pulty.... 🙂

mamacat
30. jan 2008

mimi, my mame tiez maly byt a predtym ako som otehotnela sme kupili novucicky pisaci stol v IKEA. takze z pracovne sa stala detska izba a na pisacom stole sa prebaluje! kupila som nan obrus s detskym motivom, na to som dala podlozku na prebalovanie. vedla nej mam v kosikoch plienky, utierky a ostatnu kozmetiku pre malu. zatial nam to takto celkom dobre funguje. mne nevadi ze stol je trochu nizsie ako komoda alebo pult. manzelovi ktory ma okolo 183cm to trochu vadi tak on malu prebaluje v sede. (k stolu je aj stolicka) 🙂

telinka
31. jan 2008

ja prebalujem na prebalovacom pulte ktory mi manzel vyrobil namieru k mojej vyske a je to super!!!!

marse
31. jan 2008

kamajka suhlasim, ja som to tiez nemala ani mat nebudem, zbytocne to len zavadzia a to mimi dokazes prebalit za dve minutky aj na posteli alebo gauci 🙂

ena
31. jan 2008

necitala som ostatne reakcie,ale my mame prebalovaci pult, ten obyc. z IKEA http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/2004... aj s tou prebalovacou podlozkou a som maximalne spokojna.. mam 177 cm a je mi tak akurat, ze sa nemusim pri nom ohybat velmi.. a je dobry na prebalovanie aj obliekanie, utieranie po kupeli.. to drevo dookola je aj dobra zabrana proti padu.. akurat pre vacsie babo je uz potom kratky 🙂 ale pre babo uplne idealny, v spodnej policke je miesto na plieny a pod...

a ked ho nebude treba, da sa rozobrat a odlozit do skrine pre druhe babo..

Starsieho uz na nom neprabalujem, lebo tomu nohy cez tu dosku uz viseli, to sme poriesili tak, ze prebalovaci pultik a postielka pre babo v spalni https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a v detskej mame tiez IKEAcku komodu, a starsieho prebalujem tam.. https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

Ale nie je problem ani hocikde na posteli a pod prebalit, ale takto je to lepsie..

ena
31. jan 2008

tak uz som si precitala aj ostatne reakcie..
nas filip pri prebalovani kludne lezal, takze nam prebalovanie na pulte-komode nevadilo..
pulty s vanickou su podla mna len na velmi kratko, rychlo z nich deti vyrastu, opat, mali sme obyc vanicku a ako inak, zas ikea🙂 ) kupali sme tam babo, potom, ked mu uz bola na lezato kratka a este sam nesedel, tak sme kupali vo velkej vani a potom sme sa opat vratili k vanicke, ked tam mohol sediet a cvachtat sa.

pietra
31. jan 2008

ja som prebalovaci pult chcela a nelutujem svojej volby. Ked sme niekde na navsteve, musim prebalovat na posteli a neda sa to porovnat. A Kika sa vie veru riadne hemzit pri prebalovani, ale nevadi mi to pri tom pultiku, lebo vsetky veci mam po ruke, takze ju ani na sekundu nepustim. Mam taky pult aj s vanickou, vanicka aj prebalovacia plocha sa daju pouzivat sucastne. Vanicka je sice mensia, ale je tak tvarovana, ze hoci mala este nevie sama sediet, ta vanicka ju udrzi v polosede a veselo sa clapka. Ja prebalovaci pult len odporucam.

bubba
31. jan 2008

ja neviem ale ten prebalovaci co som ja mala praveze vobec nezavadzal,ved bol vstavany na komode navrchu a ked sa to odklopilo,tak do ramu sa dala vlozit plastova vanicka a este aj kupat sa tam dalo....ale:
1,pult som nepuzivala z horeuvedenych dovodov
2,kto by terigal tolku vodu z kupelne ked mozem vanicku odiest prazdnu tam???
inac ja som to tiez dostala inac by som o to ani nezakopla v obchode

jaduska
31. jan 2008

My sme mali prebaľovací pult na postieľke, ale použila som ho asi iba raz. Prebaľujem na posteli, ku malej si sadnem, lebo jej chvíľu nechám riťulku vyvetrať, kým dám čistú plienku a pri pulte by som musela stáť a na to som moooooooooc lenivá 😀

digysa
1. feb 2008

Ja som este nevidela prebalovaci pult, ktory sa pouziva aj na kupanie. To je pre mna novinka. Ja mam vanicku, ktora ma take bezpecnostne drzadla a da sa nasunut na kuchynske standardne umyvadlo, takze my sme sa kupali v kuchyni. Takze som mala vsetko v bezpecnej polohe. Ja som sa vzdy bala, ze sa mi vanicka zosmykne z akehokolve nabytku...

angua27
1. feb 2008

ja mám tvrdú prebaľovaciu podložku, ktorá sa dáva na postieľku. má nožičky, takže sa dá použiť aj inde. je to super výške pre mňa, keďže nie som vysoká. používame ju aj v kúpeľni, keď kúpeme. zhodou okolností sa nám presne zmestí na vstavané umývadlo, takže vlastne stojí bezepčne na nožičkách na umývadlovom pulte. pôvodne som tiež nič nechcela, ale moji rodičia ma naň presvedčili a aj mi podložku kúpili a teraz si to neviem vynachváliť. nebojím sa ani budúcnosti, keďže podložka má dosť zvýšené boky, nemôže sa malý z nej zgúlať. 😉

danulka2
1. feb 2008

ja tiez prebalujem na posteli alebo teraz aj na koberci. Obcas sa mu podari kolenacky ujst 😀 a vtedy pozera co to ma medzi nozkami 😀 😀 😀 .Ale v kupelni mi muz urobil taky sklapaci pult nad pracku a tam ho vyzliekam pred kupanim.

pietra
1. feb 2008

digysa, ja mam taky na prebalovanie a kupanie zaroven, cez den je vanicka schovana pod prebalovakom a na kupanie sa rozlozi. je to tento, ale v inej farbe http://www.primisogni.it/productsline.php?selse...

smary
1. feb 2008

ja prebalujem na jednorazovych podlozkach na zemi,mam aj pult s vanickou,ale neriskovala by som,je to uz pre nas prilis vysoko,by som sa bala ze mi spadne,on sa vkuse vrti...

dolla
30. aug 2012

..poradte baby.. prave vyberam..

monika_35
31. aug 2012

@dolla ja som pokukovala po preb.pultíku COSATTO EASI PEASI je nádherný ale trochu drahý,ale tu na MK som ho kúpila od jednej maminy,za dobrú cenu...mrkni v googli,možno sa zapáči...ale sú sj iné,napr.od firmy CAM...síce pred 15r keď som mala dcéru som mala drevený aj so skrinkou ale teraz sa mi páči tento...