Prebaľovací pult s vaničkou. Áno, či nie?

katkad77
2. apr 2009

S.O.S. ostrieľané mamičky prebaľovačky! Poraďte.
Čakám prvé mimi a kompletizujem výbavu... snažím sa to obmedziť na minimum, keďže máme málo priestoru (jednoizbák) aj koruniek. Obzerala som v obchodoch také tie fajnové prebaľovacie pultíky s vaničkami a poličkami... niektoré sú aj skladacie, na koliečkach a tak - no majú to už všelijako prešpekulované a vyzerá to náramne prakticky, ale sú strašne drahé a tak uvažujem, či sa do toho naozaj oplatí investovať. Máte s tým niektoré skúsenosť? Využili ste to? A čo kúpanie- nie sú tie vaničky príliš malé alebo plytké?
Poraďte prosím, nech si do nášho minibytu nenatrepem zbytočný drahý krám, ktorý budem využívať možno iba pár mesiacov kým bude mimi ešte maličké.

euka210
26. aug 2012

ked maly byt tak nie, podla mna je to zbytocnost.
My sme maleho kupali vo vanicke, ked uz bol dlhy a vela spliechal, tak po 4m isiel do vane na penovu podlozku a ked vedel sediet tak naspet do vanicky, ale uz z nej pomaly skace von, takze sme objednali protismykovu podlozku do vane a uz bude tam kupany. SPominany kyblik moze byt fajn, len ja som sa toho bala ako s malym babom a aj to je drahsie ako vanicka, ale napr. ked uz nas pevne sedel a zacali horucavy, tak len v lavore sme aj denne zmyli z neho pot a spinu.