Precikávanie sa 2 mesačného bábätka

bzunnka
5. feb 2013

Ahojte
Mam taky mensi problem, nase dvojmesacne babo neustale precikava plienky. Vyskusala som uz tri druhy a pri vsetkych je to to iste. Stale ma mokry bud pravy,alebo lavu bok,niekedy az hore k rucickam. Akonahle to krpec uciti,co ho aj samozrejme chladi,tak sa mrvi a nespi. Cez den ho s nadejou davam spat,ze si oddychne a po pol hodke je hore,lebo je ocikany. Balim ho na pevno,ale to iba na chvilu,lebo tak kope nozickami,ze sa mu plienka uvolni. 🙂
Mate na to nejake finty? Dakujeeeem 😀

jazmina83
5. feb 2013

@bzunnka ahoj,používaš latkove plienky?ak papierové,skús použiť väčšiu veľkosť 🙂

stanislavao
5. feb 2013

podla mna mate plienku zle nasadenu a slabo zapnutu. plienka musi mat tie bocne manzetky okolo noh smerom do vonka a zapnut ju treba na tesno. preto su lepsie plienky, ktore maju pruzny pas, aby babatko netlacili.neviem, ci ste vyskusali pampers actove baby a pampers premium care. nikdy sa nam nestalo, ze by bol v nich precikany. a skuste zvolit vacsiu velkost, ak sa to deje stale.

stanislavao
5. feb 2013

@bzunnka vid vyssie

dukokatka
5. feb 2013

skuste dm plienky nestalo sa mi to nikdy

kveta
5. feb 2013

@bzunnka Penis v plienke musi smerovat nadol, k patam.

mimik79
5. feb 2013

aj Tesco plienky zlte su dobre

bzunnka
autor
5. feb 2013

@jazmina83
Pouzivame jednorazove plienky

bzunnka
autor
5. feb 2013

@mimik79
Vyskusali sme tesco plienky zelene a pridu mi strasne tvrde,nepoddajne
Ale vyskusame zmenit tu velkost teda,ze co to urobi🙂
Dakujem kraaasne 🙂

danka2105
5. feb 2013

@bzunnka Aj my používame DM Babylove plienky a nikdy sa nam to nestalo. Su makke a nesmrdia ako ostatne.

majka1981
5. feb 2013

Kedze sa Ti mrvi, tak to znamena, ze Ti ukazuje potrebu cikania - ano, taketo male babo to robi. Kukni nieco o bezplienkovacej komunikacnej metode a dozvies sa, ze to miminka do neakych 4 mesiacov robia (neskor zacnu ignorovat svoje telo a neukazuju potrebu, ak sa na to nereaguje). ak nechces bezplienkovat, tak skus väcsiu plienku. moj syn bol tiez precikany vzdy na jednej strane, pretoze vzdy cikal do prava.

zaneta08
5. feb 2013

u nás bol ten istý problém, ale náš malý spinkal na bruchu a nie všetky plienky sú na to prispôsobené. U nás to prestalo, keď sme začali používať biele pampersky na noc, asi po troch mesiacoch sme prešli na zelené a tie používame dodnes a odvtedy nebol nikdy precikaný 🙂

bubu98765432
5. feb 2013

tesco zelené plienky nám osobne vydržia najlepše, a to mám dve už sa dá povedať že velke baby, jed na má dva roky, a druha 3, ale staršia nosí len an noc plienku, požívame Zelené Tescp plienky, lebo ostatne su šmejdy, napríklad aj som bola najmenej spokojná zo Sleep&play plienkami pri tych boli hned precikané, potom dalšie su dobre pampers origos, clever plienky, a z lidla,... najhoršie su sleep&play.... my sme ich tiež vela prestriedali

matozazzo
5. feb 2013

Urcite kupit o cislo vacsie plienky... Mali sme ten isty problem, proste vypije viac, viac naraz vycika a tym padom mu mensia plienka nie je schopna absorbovat tolko mocu...

veselavrba
5. feb 2013

Skuste tesco plienky zlte alebo babylove z dm su uzastne a treba pozerat aj podla vahy a tak kupit.

burina4
5. feb 2013

asi mu zle dávaš plienku.nasad rovnomerne 😀 😀

adkoalauri
5. feb 2013

Máme tento problém do dnešného dňa, malý bude mať pomaly 2 roky, najviac sa nám osvedčili najlacnejšie Tesco plienky-biele balenie. Ľutujem, že až tak neskoro som mu ich začala dávať, bola by som ušetrila kopu peňazí. Okrem toho aj v noci ho raz minimálne prebalím a na noc stiahneme kúrenie, aby mu nebolo teplo, nepil toľko čaju a potom sa neprecikával.